Arama sonuçları: *

1. ugurgsgs10

Dün altyapı sorguladım vardı, şimdi yok olarak gözüküyor.

Peki ne yapmam gerekir hocam
  2. ugurgsgs10

Dün altyapı sorguladım vardı, şimdi yok olarak gözüküyor.

Yeni taşınacağım yere birkaç gün önce altyapı sorgulaması yaptım. Altyapı yok olarak gözüküyordu. Türk telekom müdürlüğüne gidip bunu söylediğimde altyapının olduğunu ama kutunun bozuk olduğunu söylediler. Caddede zaten etrafımda tüm yerlerde internet var. Ve aynı binada kullanan kişilerde...
  3. ugurgsgs10

Oyun için PCI-E wifi card önerisi.

Etherneti kullanamayacağım bir ortamdayım. Onun için en az packet loss ve ping için önerdiğiniz bir card var mı? Anakart: MSI B550 Tomahawk
  4. ugurgsgs10

Depozitosu ve emlakci komisyonu verilen evden çıkılabilir mi?

Merhaba bi kac gün önce bi ev kiraladi ailem. Kirasi, depozitosu vs. verildi. Fakat sonra anladim ki evde internet altyapisi yokmuş. Şimdi ben bu evden vazgeçebilir miyim. Bunun bi süresi var mı. 1 hafta bile olmadi daha.
  5. ugurgsgs10

Elektriksel Input lag bilgisi olan var mı?

Tonlarca custom os denedim ve hiçbiri kalıcı çözüm sunmuyor. Fps' imde falan bir problem yok sadece mouse da gecikme var.
  6. ugurgsgs10

Hocam hala iyiyse ve plasebo değilse bende almayı düşünüyorum.
  7. ugurgsgs10

RTX 3070Ti Ryzen 5 5600 aşırı düşük fps

Anakartınız nedir
  8. ugurgsgs10

RTX 3070Ti Ryzen 5 5600 aşırı düşük fps

Capframex veya msi afterburner kur bilgisayarına ve tüm değerleri bizimle paylaş oyundayken
  9. ugurgsgs10

Hocam oyun iyi mi hala
  10. ugurgsgs10

Ben de elektrikçiler çağırdım hiçbir şey yapmadan gidiyor hepsi. Adama derdini anlattığın zaman elektrikten olsa bilgisayar hiç açılmaz vs. diyor.
  11. ugurgsgs10

Umarım düzelmiştir. Hangi ürünü kullanıyorsunuz peki?
  12. ugurgsgs10

Hocam genelde lanet olası bu şey geri gelir her zaman. Umarım siz de kalıcı bi çözüm olmuştur. Hangi oyunda deniyorsunuz bu arada
  13. ugurgsgs10

Hocam deneyimlerini merak ediyorum. Ben de 2 aya kadar başka bir şehre taşınacağım.
  14. ugurgsgs10

Hocam format atınca falan bir süreliğine iyi oluyor ben de onu anlamadım. Güvenli modda iken mouse çok akıcı masaüstünde bile.
  15. ugurgsgs10

Oyun performansı düşük mü

dostum bazı oyunlar ekran kartı bazlı bazıları ise işlemci ağırlıklıdır. 1050 alsanda valorantta büyük ihtimalle fps' in çok değişmeyecek. Tabii fps' den bahsediyorum bu tarz oyunlar her anlamda gecikmeye dayalı olduğu için ekran kartıda önemli fakat biz burada fps konuşuyoruz. Çoğu ekran...
  16. ugurgsgs10

1000 tl civarı IEM kulaklık önerisi

Çok bir performans beklemiyorum. Masaüstü bilgisayarda oyun için kullanacağım. Wraith' de bi kaç gördüm fakat iyi mi değil mi emin olamadım. Önerilerinizi bekliyorum.
  17. ugurgsgs10

valorant demiş arkadaş..
  18. ugurgsgs10

Ekran kartı belirli bir seviyeden sonra valorantta fps' i değiştirmiyor. 1721320507 Bios ayarlarını sıfırlayıp, temiz windows kurulumu yaparak deneyin lütfen. 1721320560 İşlemcinin çok ısınmadığına emin olun. MSI afterburner veya capframex gibi uygulamalar ile kullanımları, sıcaklıkları vb...
  19. ugurgsgs10

Yaşadığım yerde fiber var mı?

Merhaba dostlar internetten hiç anlamıyorum. Şuan türknet vdsl 100 mbps kullanıyorum. Fiber olsa da yüksek ihtimal 100 olacak ama fiberde ping değerleri falan düşüyor biraz. Şimdi binanın altında böyle bir kutu ve kablo var. Bu binaya kadar fiber demek mi oluyor yoksa tamamen vdsl mi? bunu...
  20. ugurgsgs10

MAG B550 TOMAHAWK Alınır mı?

Fiyata aldırış etmeyin hocam sadece b450 den b550 ye yükselteceğim sistemimi. Bileşenlerim pcie 4.0 olduğu için değiştireceğim. Bu anakartın güzel olduğunu biliyorum fakat biraz eski sanırım ve çok fazla bios update almıyor. Yine de iş görür mü? Ryzen 5 5600X, rtx 3060 ti gddr6x
Top Bottom