Arama sonuçları: *

1. ugurgsgs10

VDSL bağlantı için bu değerler iyi midir?

Benim sorduğum şey o değil zaten, 100' e 20 zaten orda yazıyor. Kararlılık önemli benim için.
  2. ugurgsgs10

3. ugurgsgs10

Çözüldü✓ Ekran Kartı Üzerindeki Etiket Nedir?

Mağazayı bilmiyorum hocam 2.el alacağım da fotosu bu
  4. ugurgsgs10

Çözüldü✓ Ekran Kartı Üzerindeki Etiket Nedir?

Ekran kartı kutusunun üzerinde felton ve üstünde çince yazılar yazıyor. Bu ne anlama geliyor bu kart orijinal değil mi yani?
  5. ugurgsgs10

Çözüldü✓ ASUS PRIME B450M-A II Anakart Alınır mı?

Ryzen 5 5500 için bu anakart alınır mı, daha önce inventusdan bir şey almadım. https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11304
  6. ugurgsgs10

Anakartim darboğaz yapar mı?

Merhaba, darboğaz sadece işlemci ve anakart değil, tüm bileşenlerde olabilir. O yüzden gidip mesela Ryzen 5 5600 işlemciye A320 anakart takıp çalıştırırsın ve pc açılır. Ama açılması her zaman iyi olduğu anlamına gelmez. Belki FPS açısından çok fark olmaz ama her şey FPS değildir. O yüzden...
  7. ugurgsgs10

Valorant Garip Hantallık Hissi

Adam vurmakla alakası yok. Direk girdiğim zaman hissediyorum zaten oyun garip. Psikolojik değil eminim. 1702834722 2-3 defa mouse değiştirdim yine de düzelmedi. Stabilite yok yani. Şimdi anakart değiştireceğim onu deneyeceğim bakalım.
  8. ugurgsgs10

Valorant Garip Hantallık Hissi

Valorant oyununda hesap değişiklikleri ya da değişiklik olmadan yaşadığım oyun deneyimi arasında belirgin bir fark var. Zaman zaman oyunu çok iyi hissederken, bazen de sanki farem istediğim yere gitmiyor gibi hantal bir his yaşamaktayım. Geleneksel ayarları tamamlayarak çözüm bulmaya çalıştım...
  9. ugurgsgs10

Asus PRIME B450M-A II vs Asus PRIME B450M-K II

Asus PRIME B450M-A II vs Asus PRIME B450M-K II İşlemcim R5 5500, 4 slot olması daha iyi biliyorum ama a2 olan modelin k2 den bir eksisi var mı? Hangisini almalıyım.
  10. ugurgsgs10

Team T-Force Vulcan TUF Gaming vs Patriot Memory Viper Steel 2x16 RAM

Team T-Force Vulcan TUF Gaming 3200 Mhz CL16 2x8 Patriot Memory Viper Steel 3200 Mhz CL16 2x8 Sizce hangi rami almalıyım. Kit olarak alacağım.
  11. ugurgsgs10

Bilgisayarım Açılmıyor

Bilgisayara 1 den fazla usb takınca bilgisayar açılmıyor. 1 tane usb takınca bilgisayar windows onarma yerine giriyor. Asus anakarttan raidi sildim ve kurtarma menüsüne vs. hiç bir yere girmiyor.
  12. ugurgsgs10

1000 TL altı mikrofon önerisi

Discordda arkadaşlarla konuşmak için bir mikrofon arıyorum yayın vs. yapmıyorum. Sesim net ve düzgün gitsin. Şunu buldum nasıl sizce bu...
  13. ugurgsgs10

GameBooster GM06B PLUS TKL Red Switch Alınır mı?

https://www.sinerji.gen.tr/gamebooster-gm06b-plus-tkl-red-switch-rgb-mekanik-gaming-klavye-p-46811 Klavye bu alınır mı sizce? Çok sesli klavye istemiyorum, önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
  14. ugurgsgs10

Valorant Özel Ekran Sorunu

Valorant' da çözünürlük değiştiremiyorum özel ekran sorunum var. Tam ekran olabilmesi için aygıt yöneticisinden ekranı deaktif hale getiriyorum ancak öyle tam ekran oynayabiliyorum ama bunu yaptıkdan sonra özel ekran yiyorum, çözünürlük değiştiremiyorum. Ticket açtım 2. ekranı HDMI ile...
  15. ugurgsgs10

Ryzen 5 5500 Undervolt Yapma

Düşürdüğüm zaman ghz 3.60' a sabitleniyor. Neden?
  16. ugurgsgs10

1.200 volt yaptım sıcaklıkta pek düşüş olmadı daha düşüreyim mi
  17. ugurgsgs10

Kaç volt yapayım sizce
  18. ugurgsgs10

İşlemcim cinebench testinde 95 dereceyi görüyor. Nasıl undervolt yapılır fikrim yok. Anakartım msi a320m pro m2 v2
  19. RYZEN 3 2200G + FAN KUTULU

RYZEN 3 2200G + FAN KUTULU

Hiç bir sorunu yok. Kutusu var. Garantisi yok. Nesil yükselteceğim için satıyorum. Fanı ile birlikte gönderilecek. Ekran kartsız oyun oynatabilir. Aracı siteler üzerinden kargo ile gönderebilirim ,
Top Bottom