Arama sonuçları: *

• Users: ugurgsgs10
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ugurgsgs10

VDSL bağlantı için bu değerler iyi midir?

VDSL bağlantı için bu değerler iyi midir?
  2. ugurgsgs10

Çözüldü✓ Ekran Kartı Üzerindeki Etiket Nedir?

Ekran kartı kutusunun üzerinde felton ve üstünde çince yazılar yazıyor. Bu ne anlama geliyor bu kart orijinal değil mi yani?
  3. ugurgsgs10

Çözüldü✓ ASUS PRIME B450M-A II Anakart Alınır mı?

Ryzen 5 5500 için bu anakart alınır mı, daha önce inventusdan bir şey almadım. https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11304
  4. ugurgsgs10

Valorant Garip Hantallık Hissi

Valorant oyununda hesap değişiklikleri ya da değişiklik olmadan yaşadığım oyun deneyimi arasında belirgin bir fark var. Zaman zaman oyunu çok iyi hissederken, bazen de sanki farem istediğim yere gitmiyor gibi hantal bir his yaşamaktayım. Geleneksel ayarları tamamlayarak çözüm bulmaya çalıştım...
  5. ugurgsgs10

Asus PRIME B450M-A II vs Asus PRIME B450M-K II

Asus PRIME B450M-A II vs Asus PRIME B450M-K II İşlemcim R5 5500, 4 slot olması daha iyi biliyorum ama a2 olan modelin k2 den bir eksisi var mı? Hangisini almalıyım.
  6. ugurgsgs10

Team T-Force Vulcan TUF Gaming vs Patriot Memory Viper Steel 2x16 RAM

Team T-Force Vulcan TUF Gaming 3200 Mhz CL16 2x8 Patriot Memory Viper Steel 3200 Mhz CL16 2x8 Sizce hangi rami almalıyım. Kit olarak alacağım.
  7. ugurgsgs10

Bilgisayarım Açılmıyor

Bilgisayara 1 den fazla usb takınca bilgisayar açılmıyor. 1 tane usb takınca bilgisayar windows onarma yerine giriyor. Asus anakarttan raidi sildim ve kurtarma menüsüne vs. hiç bir yere girmiyor.
  8. ugurgsgs10

1000 TL altı mikrofon önerisi

Discordda arkadaşlarla konuşmak için bir mikrofon arıyorum yayın vs. yapmıyorum. Sesim net ve düzgün gitsin. Şunu buldum nasıl sizce bu...
  9. ugurgsgs10

GameBooster GM06B PLUS TKL Red Switch Alınır mı?

https://www.sinerji.gen.tr/gamebooster-gm06b-plus-tkl-red-switch-rgb-mekanik-gaming-klavye-p-46811 Klavye bu alınır mı sizce? Çok sesli klavye istemiyorum, önerileriniz varsa yazabilirsiniz.
  10. ugurgsgs10

Valorant Özel Ekran Sorunu

Valorant' da çözünürlük değiştiremiyorum özel ekran sorunum var. Tam ekran olabilmesi için aygıt yöneticisinden ekranı deaktif hale getiriyorum ancak öyle tam ekran oynayabiliyorum ama bunu yaptıkdan sonra özel ekran yiyorum, çözünürlük değiştiremiyorum. Ticket açtım 2. ekranı HDMI ile...
  11. ugurgsgs10

Ryzen 5 5500 Undervolt Yapma

İşlemcim cinebench testinde 95 dereceyi görüyor. Nasıl undervolt yapılır fikrim yok. Anakartım msi a320m pro m2 v2
  12. ugurgsgs10

İki Farklı Marka Ram Sorunsuz Çalışır mı?

Elimde 8 GB ram var bi 8 gb daha alacağım bu iki ram uyar mı? Anakart: MSI A320M PRO M2 V2 Şuan ki ram: Kingston HyperX Fury 8GB 3200Mhz CL18 DDR4 Alacağım ram: Kingston HyperX Fury 8GB 3200Mhz CL16 DDR4 Şuan ki ramim hiç bir yerde stokta olmadığı için cl 18 ini alamıyorum mecbur cl16...
  13. ugurgsgs10

Corsair Void Elite Stereo Alınır mı?

Corsair Void Elite Stereo Alınır mı? Genelde FPS oyunları oynuyorum. Bütçe bu aşamam. Veya farklı önerileriniz var mı?
  14. ugurgsgs10

Corsair Void Elite Stereo Alınır mı?

Corsair Void Elite Stereo Alınır mı? Genelde FPS oyunları oynuyorum. Bütçe bu aşamam. Veya farklı önerileriniz var mı?
  15. ugurgsgs10

A320 Anakartta Ryzen 5 5600 ile sorun yaşar mıyım?

Bu anakartla herhangi bir b450 den daha az performans alır mıyım? Overclock yapamayacağım için performans düşük olur mu? B450 veya B550 serisine geçmem gerektiğini biliyorum. Ama şuan elde olan bu. Bazı arkadaşlar bios sürümü güncel olmasına rağmen ekran gelmediğini falan belirtmiş. Anakart...
  16. ugurgsgs10

MSI A320M PRO M2 V2 İşlemci Desteği

Merhaba. MSI'ın resmi sitesinde anakartımın destek bölümündeki uyumluluk bölümünde hiçbir ryzen 5000 serisi işlemciyi desteklemediği yazıyor. Ancak diğer A320 modellerinde durum böyle değil. Örneğin, A320M PRO M2'yi desteklediğini söylüyor. Ancak V2'de yazılmamıştır. Bu bir hata olabilir mi? V2...
  17. ugurgsgs10

HyperX Pulsefire Haste vs Steelseries Aerox 3

Kablolu modelden almayı düşünüyorum aralarında 200 lira falan fark var. Ağırlıkları aynı. Claw kullanıyorum. FPS oynuyorum. Sizce hangi mouse u tercih etmeliyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Bir de Pulsefire' ın skatezleri küçük gibi sorun çıkartır mı?
  18. ugurgsgs10

Steelseries Aerox 3 vs Aerox 3 2022

Bu skatez türlerinden hangisi daha iyi? Bir tane sitede yuvarlak olanın daha iyi olduğunu söylüyordu.
  19. ugurgsgs10

Razer Deathadder v2 mini alınır mı?

Şuanda Logitech G203 kullanıyorum elime güzel oturuyor. Genellikle valorant oynuyorum. Düşük sens oynuyorum. O yüzden hızlı dönüşlerde IPS i yüksek olması lazım. LOD da önemli tabii ki. Veya farklı mouse önerebilirsiniz.
  20. ugurgsgs10

Gamepower Warlock Compact Red switch alınır mı?

Gamepower Warlock Compact Red switch alınır mı? Tuşlar silinir mi? Sadece valorant oynuyorum.
Top Bottom