Arama sonuçları: *

• Users: ZyrEs
  • Order by date
  1. Z

Steam PUBG alınır mı? 2

Ben aldım indirimden. Bu zamana kadar pc el vermemişti alamamıştım. Ne lite ne mobile. Hepsi yalan. O yüzden al eğlencene bak
  2. Z

7500 TL Bütçeye Sistem Önerir Misiniz?

5700xt sorunları çözüldümü bilmiyorum fakat işlemci olarak kesinlikle amd derim. Ve rtx bütçene yeter. Kasa ise önünde fan olan ve mesh olan kasa tercih ederseniz okeydir
  3. Z

Yeni aldığım PC kendi kendine res atıyor.

3000 kullananlara nasıl bir şey olmuyor aga o zaman :) benimi bulur yani :) 1590103180 Peki ben bunu vatana götürsem psu arızalı olsa aynı psu koymazlar heralde değilmi :)çünkü 1 haftalık pc daha...
  4. Z

Yaşım 22. Korona dan dolayı kapalı olduğundan mağazalar gidemiyorum. Yoksa aklıma ilk o geldi tabii ki. PC den anlarım fakat bu çok değişik. Yük altında vs de kapanmıyor her hangi bir zamanda kapanıyor. Bakacağım bir çaresine artık :( 1590101431 Vatan kendisi 3000mhz çekmiş 2400 çeksem olabilir...
  5. Z

amd ryzen 2600 aga. Ve msi afterburnerdan baktığımda sıcaklıklar 62 yi geçmiyor hem ekran kartı hem işlemci.
  6. Z

@DDRQ Frisby fr-ps6080p kardeşim. 600w Bazen ise 4-5 saat yapmıyor. garip
  7. Z

Arkadaşlar yeni pc aldım... Ve durduk yere res atıyor. Çoğu yere baktım. sıcaklık yüzünden diyen vs de var fakat sıcaklıklarım normal Ram 8 gb corsair Asus b450m-K asus 1660 super evo ve herkesin hakkında kötü dediği frisby kasası ve 600 w lık 80 plus güç kaynağı. Fakat sistemi vatandan...
  8. Z

Ekran Kartı performansını sıcaklığa göre uyguluyor

@crazyreign cevap için teşekkürler. O sorunumu çözdüm işlemcim asla 61*62 dreceyi geçmedi aynı şekilde ekran kartımda dahil. yeni bir konu açacağım bu cok canımı sıktı...
  9. Z

Ekran Kartı performansını sıcaklığa göre uyguluyor

1660 super evo ya sahibim. Ve 55 derece geçmiyor genelde. Boşta ise 48-49 ama ilk çalıştırdığımda 700 fps leri alırken menüde 2 oyun sonra 500 e düşüyor mesela. Bunu nerden ayarlayabilirim ?
Top Bottom