Arama sonuçları: *

1. ismail uyar

1.4M dan mezuna bırakılırmı ? [Dil - adam akıllı çalışarak]

ya şöyle bildigim bazı konular var tabi ki ilk dönem 12 deyken 1.3 ay falan çalışıp salmıştım oralara kadar biliyorum sadece
  2. ismail uyar

doğru haklısın bu sene olmadı istedigim gibi sadece nasıl yapacagıma dair öneri arıyorum dil okuyan veya kazanan kişilerden
  3. ismail uyar

nasıl bir yol çizmem gerek çalışmayı çok istiyorum derslere fakat hiçbirşeyde bir fikrim yok nereden başlayacagımı bile bilmiyorum
  4. ismail uyar

merhabalar bu sene hiç çalışmadım ingilizcem iyi oldugunu düşünüyorum ortaokulda ve lise 10 sınıfa kadar speakingi ve anlama kabiliyeti iyi olan birisiyim geçen ay pratik yapmak amaçlı antalyada bir otelde çalıştım ve çok faydasını gördüm fakat bu sene çalışmadıgım için tyt 1.4m dil 110bin geldi...
  5. ismail uyar

20-35k arası laptop önerisi

Merhabalar bu sene mezuna bıraktıgım için genellikle sadece ders odaklı gidicem fakat almışken en iyisi olsun istiyorum oyun odaklıda olsun gaming laptop düşünüyorum ünide falan üzmeyecek bi laptop önerisi daha önce hiç rtxli bi sistem kullanmadım şuanda aktif kullandıgım kart 1650 ve bana...
  6. ismail uyar

Bu saatin değeri nedir ?

7. ismail uyar

Spora yeni başladım hangi ürünlerden almam gerekli

Merhabalar spora yeni başladım ve hiçbir bilgim ve fikrim yok 1.85 60 kiloyum ve kilo alıp kütle koymak istiyorum aynı zamanda dengeli şekilde kas kütlesi elde etmek istiyorum bunu en hızlı ve saglıklı şekilde nasıl yapabilirim hangi ürünleri kullanmam gerek ?
  8. ismail uyar

😲⚽ Konferans Ligi Fenerbahçe Kura Çekimi ! ⚽😲

fener eler lille penatılarda aston villayı eler lille fener yarı final oynar fener alır fiorentina finale kadar gelip fener-fiorentina macı olur ilk yarı 1-1 biter ikinici yarı fener 3-2 alır yaz kenara HAYALLER
  9. ismail uyar

okulda içtigim sigara cezası polislige engelmi

para cezası olarak yedim dostum normal olarak degil bugün hocaya sordum sene sonu silicez dediler bakalım sene sonuna kadar mülakata kadar diyeyim sorun olmaz degil mi parasında degilim ben zaten
  10. ismail uyar

okulda içtigim sigara cezası polislige engelmi

Merhabalar taze taze yazayım aklıma çok takıldı şuan ceza yemiş degilim elimde bir kagıt yok fakat bugün müdüre lavaboda sigara içerken yakalandım 12 sınıfım webde araştırdım herhangi bir bilgi bulamadım şuanlık ceza yemiş degilim sadece ismimi aldı sonra cagıracagını söyledi bu polislik için...
  11. ismail uyar

bu awpnin degeri nedir ?

çıkartmaları çok önemli degil yani degerli degil hocam patterni sadece degişik onu sorcaktım
  12. ismail uyar

bu awpnin degeri nedir ?

hocam zaten normal degeri o floatı ve patterni degişik ondan sordum
  13. ismail uyar

bu awpnin degeri nedir ?

1681736290 bu şekilde hocam
  14. ismail uyar

bu awpnin degeri nedir ?

bu awpnin degeri nedir arkadaşlarıma sordugumda degerli bir şey oldugunu söylediler anlayan varsa piyasası nedir bilen varmı kaçtan gider ? (NOT: DEĞERLİ OLMASININ SEBEBİ ALTIN BOMBA VE CT KEDİ)
  15. ismail uyar

SİZCE BU FİYATA BYNODA HIZLI GİDERMİ 1-2 GÜN BEKLETİCEM

dostum sonucta ticaret yapmaya geldim laf atışmaya degil keriz bulursan falan herhalde çok keriz tanıdınki gelmiş burda boşunu yapıyorsun düzgünce bir şey diyorum ne bişeyden anladıgın var ne şeyden insan gibi fikir alıyorum
  16. ismail uyar

SİZCE BU FİYATA BYNODA HIZLI GİDERMİ 1-2 GÜN BEKLETİCEM

ne alaka dostum direk buy fiyatı o normalde 5400 den başlıyor fikir alıyorum burda ama steam fiyatından yüzde %65 oranında kesilir 4100-4300 arası gelir bana
  17. ismail uyar

Csgo 2 cıkana kadar bekletmek mantıklımı?

bıçağın resmini konuya koydum sabitlendi Pala bıcagı mazi ft
  18. ismail uyar

İlk defa bıçak çıkarttım daha önce satışlarım oldu fakat bukadar büyük meblağda satış yapmadım ondan dolayı soruyorum bekletmeyi düşünüyorum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
  19. ismail uyar

Cs 2 cıkana kadar bekletmek mantıklımı
Top Bottom