Arama sonuçları: *

1. DeoNade

Bilgisayar ara ara ses gelme sorunu.

sanırım kurmadım
  2. DeoNade

Bilgisayar ara ara ses gelme sorunu.

Dostlar selamlar, Yeni almış olduğum monster notebook müzik filan dinlerken ara ara takılıyor. Böyle ses üzerinde bir takılma mevcut. Neden kaynaklanır anlamadım? Bilgisayarda herhangi bir donma vs. mevcut değil. Ses kartında filan mı problem var? Kulaklıklı yada kulaklıksız fark etmiyor.
  3. DeoNade

Yardım Monster Abra A5 V21.2.4 15,6" Oyun Bilgisayarı Nasıldır?

Monster markasını seviyorum ama bir çok kişi önermiyor. Bu yüzden biraz çekingen kalıyorum..
  4. DeoNade

Yardım Monster Abra A5 V21.2.4 15,6" Oyun Bilgisayarı Nasıldır?

Dostlar Merhaba, https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v21-2-4/ Bu bilgisayar satın alınır mı? Yada önereceğiniz bu fiyat bantlarında hangi bilgisayar alınabilir? Yardım edenlere teşekkürlerimi sunuyorum..
  5. DeoNade

Yardım iPhone 14'den S23 Ultra'ya Geçilir mi ?

Burada insanların ihtiyacı ve tercihi zevklerine de bakıyor. Benim ekranın büyük olması bir dezavantaj 12 mininin ekran büyüklüğü 7 den küçün ekran boy oranı o kadar güzel olmuş ki tatmin ediyor. Elimde televizyon taşıyormuşum gibi geliyor büyük ekran kullanınca.
  6. DeoNade

Yardım iPhone 14'den S23 Ultra'ya Geçilir mi ?

Hocam merhaba, Iphone 12 mini 256 GB kullanıyorum. Yaklaşık 1 sene olacak. Batarya kapasitesi düşük olmasına rağmen yine de kullanmaya devam edeceğim neden mi? Daha önce android işletim sistemi telefonlar kullandım ama kendi açımdan ios işletim sistemi kadar rahat ve basit bir işletim sistemi...
  7. DeoNade

❌İndirim Bitti! TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER GERİ GELDİ!

Numara taşımak isteyen yada hat almak isteyenler bana ulaşabilir .d
  8. DeoNade

Alınabilecek C Segment En İyi Araç Sıfır Hangisidir?

bu arada nasıldır acaba? Sedan geniş daha hoşuma gitti.. 1696322553 Fiyat olarak kıyaslama yapıyorum az çok aynı fiyatlarda dediğim araçlarda. 1.5 premium olanı çok güzel gibi
  9. DeoNade

Hocam araba konusunda çok bilgim yok açıkçası youtube videolarından anladığım kadarı ile bu segmenti belirttim hatam var ise affola :)
  10. DeoNade

Şöyle bir durum var bu marka model söylediklerimin en dolusuna bakıyorum. Benim gönlüm biraz Seat Ibiza FR biraz da Skoda Scalaya kayıyor. Acaba hangisine gitmek lazım Vw poloda iyi bir seçenek gibi duruyor.
  11. DeoNade

Dostlar Günaydın, Konu başlığında belirttiğim gibi hangi araba marka modellerine gitmek gerekir. Skoda Scala, Seat Ibiza, Opel Astra olarak baktım ve arasında kaldım.
  12. DeoNade

30.000,00 TL Televizyon Önerisi

+olarak ip tv kullanıyorum, onun kendi uygulaması var yüklemem için sanırım en basit işletim sistemi android. şuan awox marka bir televizyonda çok rahat kurulum yapabiliyorum.
  13. DeoNade

30.000,00 TL Televizyon Önerisi

Maç ve film izlemek için
  14. DeoNade

red dead redemption 2 alınır mı

Bu soru bu forumda kaç kez soruldu inan bilmiyorum ama konu benim için bu oyun olduğunda sabaha kadar sizinle sohbet edebilirim.. Öncelikle 100 TL 'de olsa 500 TL 'de olsa parasını sonuna kadar hak eden bir oyun, tabi işin birde bütçe boyutu var o konuda sizin kararınıza kalmış. Oyuna kendinizi...
  15. DeoNade

RDR2 oynama hakkında bilgiler

oturup saatlerce dinlemişliğim var bu arada :)
  16. DeoNade

RDR2 oynama hakkında bilgiler

Oğuzhan Merhaba, RDR 2 oyunun da ana karakterine bağlanman gerekiyor öncelikle. Oyunda her şeyi bir anda yapmaya çalışma. Öncelikle kampın nerede kurulu ise onun çevresini araştır kamp haritasının dışına çıkma derim. Ana görevleri yapmadan önce bütün yan görevleri tamamla sona ana görevleri...
  17. DeoNade

📱 Hangi Telefonu Kullanıyorsunuz?

I phone 12 mini 256 GB kullanıyorum. 1 sene olmadı daha. Normal boyutta telefon kullanmayı özlemişim aslında. Mini olmayan modeller çok büyük geliyor. Tek el kullanımı mükemmel. Depolama alanı çok rahatlatıyor. Tek eksi yönü bataryasının boyutuna göre az olması fakat 1 gün yoğun kullanım...
  18. DeoNade

Ana Konu 🖥️DA YENİ SİSTEM YAYINDA 9999'TL🖥️

Katılıyorum. Videoyu gördüm ama ancak 30 dakika sonra izleyebildim işimden dolayı. Kodu ara bul diyene kadar zaten siteye girdim kodsuz almak istesem bile stok kalmamış. Güzel taktik ama saat dilimi yanlış.
  19. DeoNade

Lgs çok kötü geçti ne yapmalıyım

a101 bim şok
Top Bottom