Arama sonuçları: *

1. X

Witcher 3 oyundan atma sorunu yardım

İnce hesaptan bir sistem satın alsım r5 3500x ve msi rtx 2060 super var witcher 3 ü steamdan kurdum oyun 15 dk oynayınca atıyor çözüm bulamazsam iade edeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim 15-20 dklık oyunda değerler aşağıdaki gibiydi orta-yüksek grafiklerde oynadım
  2. X

witcher 3 oyundan atma sorunu

1607681686 yok sıkıntı omuyo başka oyunlarda onları epic ve steamden kurmuştum. ilkkez torrentden indirdim de anlamıyorum zaten çok pc den, 20 dk oynuyo sonra atıyo
  3. X

beyler arkadaşım indirmiş oynuyormuş sıkıntısız varsa çözüm önerileri bekkliyorum :D
  4. X

tüm sürücüler güncel oyunu torrenten indirdim 20 dk oynayınca oyundan atıyor oyunda donma kasma sorunu olmuyor sadece belli süre oynayınca atıyor. torrenten indirdiğim için olabilir mi?
  5. X

Gta 5 kasma sorunu yardım

Team ssd incehesaptqn almıştım sistemi
  6. X

Bir çok oyun oynadım bi sıkıntı almadım gta 5 de sıkıntı oldu sadece 1607435571 Sistem ısınmıyor serin bayağı. Msi b450 a promax 3500x işlemci 16 gb ram msi 2060 super gaming sistemim
  7. X

Oyun kapanıyor
  8. X

Arkadaşlar merhaba rtx 2060 superli sistemim var gta 5 yükledim oyunu açınca kasıyor ve bir süre sonra kapanıyor ekran kartıntan cız diye bir ses geliyor gta 5 oynayınca esc yapınca bitiyor ses. Cg go PUBG oynuyorum bir sorunla karşılaşmadım ama gta da kasıyor sebebi ne olabilir? Daha sonrada...
  9. X

Çözüldü✓ İtopyadan şikayetçi olmalımıyım?

Kardeşim bunu diyen ben değilim sadece itopya hesaplarının altındaki yorumlara bakarsan 14 gündür 10 gündür kargoya verilmesini bekleyen insanlar var. 3-5 Gün 1 hafta elbette beklersin ama seni doğru bilgilendirmeleri lazım yoksa beklemekte sıkıntı yok
  10. X

Bazı arkadaşlar işi dalgaya alıyor ama hukuk herkes için var bir haksızlık oldu mu tabikii hakkımızı arayacağız 😊😊
  11. X

Size katılıyorum ama bu denli büyük bir firma daha fazla çalışanla daha kaliteli hizmet sunabilir
  12. X

Nedir sizdeki bu itopya sevgisi kardeşim. Pr yaparken sistem tanıtırken açık açık kargolarınız geç gelir diyecekler. Sen paranla hizmet alıyorsun. 1-3 iş günü deyip 10 gün uzatmak mantık işi değil 1606416925 Monitör aldım. Hayır beklemek sorun değil tek skıntı müşteri hizmetleri sağlıklı...
  13. X

1000 lerce sipariş alan tek firma onlar değil yalnız.
  14. X

İtopyadan montaj gerektirmeyen bir alışveriş yaptım 4 gün olmasına rağmen kargolanmadı ve müşteri hizmetleri attığınız mailler spama düşmüş ondan cevaplanmamış dedi. Daha sonra mail atmama rağmen bile cevap vermiyorlar. İnstgramdan itopya gönderilerinin altına baktığımda 2 haftadır kargoya...
  15. X

İleride yükseltme yapılacak APU sisteme 2000 ₺'ya kadar anakart önerisi istiyorum

Pc den anlamıyorum dostum taktığımda çalışsa yeter
  16. X

İleride yükseltme yapılacak APU sisteme 2000 ₺'ya kadar anakart önerisi istiyorum

arkadaşlar bir sistem topluyorum ekran kartım yazın gelecek. O zamana kadar gündelik işler için 3400 g almayı düşünüyorum yazında 5600x ve rtx 3080 alacağım. Hangi anakartı alırsam hem 3400g hemde 5600x uyumlu olur? Anakartta bütcem 2000 TL
  17. X

Ekran kartı olmadan PC kullanılır mı?

Sağ olun teşekkür ederim
  18. X

Ekran kartı olmadan PC kullanılır mı?

Arkadaşlar yeni pc topluyorum ekran kartını yurt dışından almayı düşünüyorum 5600 x işlemci alacağım ama ekran kartı olmadan pc çalışır mı sadece film izleyeceğim
  19. X

Bu sistem alınır mı?

İşlemci 3600 yapacağım aynen
  20. X

Bu sistem alınır mı?

https://www.incehesap.com/vector-gold-fiyati-46674/ Sizce bu sistem alınır mı arkadaşlar?
Top Bottom