Arama sonuçları: *

• Users: Xıran62
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

Witcher 3 oyundan atma sorunu yardım

İnce hesaptan bir sistem satın alsım r5 3500x ve msi rtx 2060 super var witcher 3 ü steamdan kurdum oyun 15 dk oynayınca atıyor çözüm bulamazsam iade edeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim 15-20 dklık oyunda değerler aşağıdaki gibiydi orta-yüksek grafiklerde oynadım
  2. X

witcher 3 oyundan atma sorunu

tüm sürücüler güncel oyunu torrenten indirdim 20 dk oynayınca oyundan atıyor oyunda donma kasma sorunu olmuyor sadece belli süre oynayınca atıyor. torrenten indirdiğim için olabilir mi?
  3. X

Gta 5 kasma sorunu yardım

Arkadaşlar merhaba rtx 2060 superli sistemim var gta 5 yükledim oyunu açınca kasıyor ve bir süre sonra kapanıyor ekran kartıntan cız diye bir ses geliyor gta 5 oynayınca esc yapınca bitiyor ses. Cg go PUBG oynuyorum bir sorunla karşılaşmadım ama gta da kasıyor sebebi ne olabilir? Daha sonrada...
  4. X

Çözüldü✓ İtopyadan şikayetçi olmalımıyım?

İtopyadan montaj gerektirmeyen bir alışveriş yaptım 4 gün olmasına rağmen kargolanmadı ve müşteri hizmetleri attığınız mailler spama düşmüş ondan cevaplanmamış dedi. Daha sonra mail atmama rağmen bile cevap vermiyorlar. İnstgramdan itopya gönderilerinin altına baktığımda 2 haftadır kargoya...
  5. X

İleride yükseltme yapılacak APU sisteme 2000 ₺'ya kadar anakart önerisi istiyorum

arkadaşlar bir sistem topluyorum ekran kartım yazın gelecek. O zamana kadar gündelik işler için 3400 g almayı düşünüyorum yazında 5600x ve rtx 3080 alacağım. Hangi anakartı alırsam hem 3400g hemde 5600x uyumlu olur? Anakartta bütcem 2000 TL
  6. X

Ekran kartı olmadan PC kullanılır mı?

Arkadaşlar yeni pc topluyorum ekran kartını yurt dışından almayı düşünüyorum 5600 x işlemci alacağım ama ekran kartı olmadan pc çalışır mı sadece film izleyeceğim
  7. X

Bu sistem alınır mı?

https://www.incehesap.com/vector-gold-fiyati-46674/ Sizce bu sistem alınır mı arkadaşlar?
  8. X

2 monitörden hangisini alayım? Cevap lütfen

1-https://www.itopya.com/msi-optix-238-g241-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-ips-freesync-gaming-monitor/ 2-https://www.itopya.com/gamebooster-gb-2409ff-24-144hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-g-sync-gaming-monitor/ Bu iki monitörden hangisini almayılım sizce? Bütcem 1500-1600 maksimum. Varsa bu...
  9. X

13-15 bin aralığında kasa+monitör

Arkadaşlar maksimum 15 bin TL kadar beni uzun sürü götürecek bir sistem arıyorum. Yayın amacım yok sadece oyun oynayıp film izleyeceğim. Rtx3070 li bir sistem toplanabilir mi
  10. X

Ekran kartı markalarından hangisi daha iyi?

Arkadaşlar msi asus gibi markalar bildiğiniz gibi ekran kartlarını bayağı fiyat farkıyla satıyolar. Galax diye bi marka duydum nispeten daha ucuz. 2070 galax alsam 2070 msi yerine çok mu performans düşer?
  11. X

1660 super nasıl?

Arkadaşlar sistem toplamak istiyorum gönlümdeki kart rtx serisi ama bütçem 1660 supere el veriyor sizce 1660 super nasıl bir kart beni kaç sene götürür fps bağımlısı değilim işimi görür mü bu kart
  12. X

500 TL ye kadar klavye önerisi

Arkadaşlar max 500 TL'ye kadar mekanik klavye arıyorum rgb delisiyim önerilerinizi bekliyorum
  13. X

7500-8000 TL ye kadar sistem arıyorum

Arkadaşlar 7500-8000 TL kasa ve monitör arıyorum alacağım sistemin 3-4 sene bana sıkıntı çıkarmasını istemiyorum. Kasası ışıklı mışıklı bol rgbli olursa daha güzel olur teşekkürler şimdiden
  14. X

Rgb kasa önerisi lütfen

Arkadaşlar rgb güzel bir kasa arıyorum. Havalandırması güzel olsun ve rgb fanları kendim kontrol edebileyim böyle bayağı çeşitli modları olab güzel bir kasa önerebilir misiniz bütçe 1200-1500 maksimum
  15. X

7000-8000 TL 144 hz monitör dahil sistem tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Ben pc den pek anlamıyorum. Pcyi sadece office ve film izlemek için kullanıyorum. bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum ama konu hakkında pek bilgim yok. En az 4-5 yıl bana sıkıntı çıkarmayacak 7000-8000 TL monitör dahil bir sistem arıyorum. Rgb aydınlatma benim için önemli...
Top Bottom