Arama sonuçları: *

1. O

Termal macun yenileme

sürmekte sıkıntı yok brom stok fan ı sökmek istemiyorum
  2. O

Termal macun yenileme

1619599923 pc
  3. O

Termal macun yenileme

Daha önce hiç termal macun sürmedim ve zarar veririm diye korkuyorum pc yi götürüp termal macun sürdürebileceğim bir teknoloji mağazası var mı vatan bilgisayar gibi
  4. O

İşlemci ısınma sorunu

dostum 3600 le 3600x arasında gelen stok fan farklı bir de benim sorunum çok ısınması değil 5 aydır ısınmayan pc nin birden çok ısınması
  5. O

İşlemci ısınma sorunu

5 aydır gayet iyi çalışıyordu her şey aynı ama sadece işlemci ısınıyor
  6. O

İşlemci ısınma sorunu

asus prime b40m-k
  7. O

İşlemci ısınma sorunu

Arkadaşlar 4-5 ay önce ryzen 5 3600x li DA2 sistem aldım stok soğutucusunu değiştirmedim ve bugün e kadar gayet sorunsuz çalışıyordu ama bir sabah açtığımda işlemci fan ının çok çalıştığını fark ettim. Dolayısıyla işlemci çok ısınıyordu valorant girdiğimde ise 200-300 fps veren pc 90 100 lere...
  8. O

İtopya haftasonu teslimat yapar mı

İtopya dan DA2 sistem aldım sitede 5-7 iş günü diyor cuma kargoya verilse pazartesi mi gelcek
  9. O

İtopya yeni mağaza açıldıktan sonraki kargo süresi

itopya hafta sonu teslimat yapıyor mu
  10. O

İtopya yeni mağaza açıldıktan sonraki kargo süresi

Selam black friday indirimleri dahilinde 21 kasım 2020 günü DA 2 sistemin siparişini verdim. Siparişi verdikten sonra itopyayla ilgili sık sık kötü yorumla karşılaştım (kargo çok geç geliyor,eksik geliyor vesayre) bende doğal olarak biraz endişelendim.İtopya yoğun diye böyle olduğunu düşünürum...
  11. O

Yeni DA2 sistem

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Donanım Arşivi nin yeni sistemi çıktı bende Temmuzun ilk haftası gibi pc toplayacağım DA2 yi almayı düşünüyorum sizce stok olur mu o zamana kadar fiyatı 6k nın üstüne çıkar mı
  12. O

Yeni Tuf gaming rx5700xt

Eyvallah ya celiskideydim
  13. O

Yeni Tuf gaming rx5700xt

Bildiginiz gibi dün donanim arşivinin yeni sistemi çıktı Asus un ısınma problemlerinden dolayi yeniledigi rx5600xt var incelemesi yapildigi icin sorunun halledildigine emin oldum ama yeni rx5700xt de ısınma sorunu çözüldü mü bilmiyorum sizce 5700xt ile degistirmeli miyim
  14. O

Işelmci soğutucusu

Dun cikan Donanim arsivi 2 yi alacagim itopya da var :)
  15. O

Işelmci soğutucusu

1 ay sknra bir sistem alacagim sistemimde ryzen 5 3600 var twitch yayini yapmak istiyorum islemcim hem oyun hem yayin icin yeterli mi ? bir de ayrı bir islemci sogutucusu almali miyim ? Stok fan yeterli olur mu ?
  16. O

DA sistem 2

Arkadaslar 1-2 aya sistem alacagim ya simdi cikan DA-2 yi alicam ya da Teknoking 2 yi alicam Teknoking de rx5700 ve ryzen 5 3500x var Da da ise rx5600xt ve ryzen 5 3600 var 3600 3500x ten iyi 5700 de 5600xt den iyi hangi sistemi almaliyim
  17. O

Delikli Mouse Nasıldır?

Steelseries rival 110 almayi düsünuyodum fiyati da uygundu ama bu aralar herkes delikli mouse kullaniyo bende merak ettim deneyimi nasil ona gıre bende delikli alabilirim
  18. O

Windows 10 yükseltme

Windows 7 yi windows 10 a yukseltecegim windows 10 kurma ekraninda bilgisayari simdi yukselt veya flasha kur diyor simdi yükselt dersem dosyalarim ve oyunlarim gider mi (çabuk geri donerseniz cok sevinirim)
  19. O

Valorant FPS Sorunu

Cs de en dusuk ayarlarda 30fps aliyorum sizce valorant kaldirir mi en dusuk ayarlarda (gören cevaplarsa sevinirim)
  20. O

PC toplama

Pc toplayacagim yakin bi zamanda yaz indirimleri olur mu yoksa fiyat mi artar indirim olucaksa bekleyecegim
Top Bottom