Arama sonuçları: *

• Users: Tworule
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Instagram Instagram reels ve videolar eksik yükleniyor.

Telefon: Poco X6 Pro Instagram videolarını izlerken bir anda donuyor ve kalanı yüklenmiyor. Ne kadar beklersem bekliyim devam etmiyor. - 4.5g açık ve herhangi bir yavaşlık yok (youtube 4k da bile donmuyo) - Uygulama önbelleğini temizledim. Olmayınca uygulamayı sildim yükledim. - Hattın...
  2. T

Çözüldü✓ Bluetooth Kulaklık Sürekli Oyun Modu Açık Kullanmak

Forum başlıkta belirttiğim durumu (Bluetooth Kulaklık Sürekli Oyun Modu Açık Kullanmak) genel kullanıma uygularsak yani sürekli olarak oyun modunda çalıştırırsam kulaklığa bir zararı olur mu? Olursa sonuçları ne olur? Örneğin; Kullanım suresi 5 saatten 3 saate düşer mi? İleride pil ömrünü...
  3. T

Xbox gamepass oyunlarında touchpad dışında kol çalışmıyor

Geçenlerde Xbox game pass satın aldım. Ps4 kolumu pc ye bağladığımda PC oyunları, Steam oyunları veya Epic oyunlarında sorunsuz çalışmasına rağmen Xbox game pass uygulamasından herhangi bir oyuna girdiğimde oyun içinde kolu görmüyor. Sorunun ne olduğunu bir türlü çözemedim büyük ihtimalle xbox...
  4. T

Uydu Alıcısı Tavsiyesi

İyi forumlar, Başlıkta da belirttiğim gibi uydu alıcısı tavsiyesine ihtiyacım var 1 sene dolmadan mefta oluyorlar hak etmeyen fiyatlarda ürünleri de almak istemiyorum bildiğiniz hesaplı f/p ürün var mı? Geriye sarma özelliği olan bir ürün var mı android tvler dışında onu da biliyorsanız...
  5. T

Apex Legends 1-2 Saniyelik Donma veya Takılmalar

Konuyu açacağım yerden pek emin olamadım ama sorunum online bir oyunda gerçekleşiyor diye buraya açtım. Soruna gelecek olursak; Apex Legends oynarken ne zaman olacağını bilmediğim 1 veya 2 saniyelik takılmalar meydana geliyor. Bu genelde fight sırasında ortaya çıkıyor fakat fps drop değil...
  6. T

Discord Yayınlarım Frame Atlayarak Gidiyor (Kasıyormuş Gibi)

Konuyu tam nereye açacağımı bulamadıgım için buraya açtım. Yanlışsa kusura bakmayın. Evet sorun başlıkta belirttiğim gibi ama bu sorunun ne internet ne de bilgisayar yetersizliğinden kaynaklı değil. Nereden biliyorsun diye soracak olursanız Twitch platformunda 4000-5000 bitrate full hd hiç...
  7. T

Yardım Philips Spk8614 Mekanik Klavye Tuştakımı (Keycaps) veya Uyumlu Tuştakımı

Başlıkta da belirttiğim gibi klavyemin space tuşu sıcaktan buruştu (kardeşimin üstün zekası sayesinde yıkamaya çalışmış). Klavye ile uyumlu space tuşu alabileceğim veya 50 TL civarında full veya %60 set öneriniz var mı? Aliekspress'e baktım 100 lira civarında anca gönderiyorlar bi space tuşu...
  8. T

Gaming Klavye Tavsiyesi Max 550 TL

Başlıkta da gördüğünüz gibi rekabetçi oyunlar için bir klavye arıyorum her şey çok pahalı sizce 500 lira bandında veya bu banda düşebileceğini düşündüğünüz sizce en iyi klavye hangisi belirtirseniz sevinirim. Ergonomisi rahat tuş aralıkları normal rahat bir klavye istiyorum gerisi red miş blue...
  9. T

İşlemci Sıcaklık Değer Anormalliği

Öncelikle konuyu merak edip gelenlere merhabalar, İşlemcim: 3500x Stok Fan değiştirme sebebim alındığı ilk günden beri çok sesli çalışması ve sıcak havayı direk ekran kartına üflediği için ekran kartımda oc versiyon ve soğutması iyi olmayan bir kart 78'lere kadar ulaşabiliyor. Bu nedenle ekstra...
  10. T

PC'ye Hoparlör Tavsiyesi

Bütçe : 100 TL civarında +50, -50 diye düşünüyorum. Monitörümde hoparlör yok bu yüzden bir hoparlör almak istiyorum. Tercihler: Bangır bangır ses vermesine gerek yok ihtiyacım olduğunda sorun çıkartmasın. Cızırtı derdi olmasın. Kompakt bir yapıda olması kocaman, gudubet gibi bir şey...
  11. T

Öneri Eksa E900pro Uzun Kullanım, Kullanılabilirlik ve EQ Ayarları

Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum, Ben kulaklıkta değinilmeyen taraflara değinmek istiyorum çünkü insanlara her ne kadar fiyatına göre muhteşem kesin alınmalı denilse de can sıkacak tarafları da bulunuyor. O yüzden bütçe arttırıp farklı ürünlere yönelmeleri de kendi düşüncelerine kalsın...
  12. T

500 TL Civarı PSU Tavsiyesi

Bütçe 500 TL civarı (50 eksik, 50 fazla) Bu başlıkta birçok konu var fakat aşırı kararsız kaldığım için kişisel görüşleri almak istiyorum. Ayrica bir gün öbür günü tutmuyor stoklar ve fiyatlar çok hızlı değişiyor. Arada kaldığım Psular High Power 600w 80+ Bronze Eco Aktif Pfc Yüksek Verimli...
  13. T

Güncel Realtek Audio Driver bozukluğu

Öncelikle hayırlı geceler. Bugün cloud stinger aldım ve performansı hiç hoşuma gitmedi ne mikrofonu birşeye benziyor dedim ne de ses kalitesi hangi ayarı yaptıysam bir türlü duzeltemedim. Sonra en son zaten güncellemiş olduğum realtek sürücümü silip tekrar yükledim öncekine göre daha da bozuldu...
  14. T

Single Player Oyunlarda 60 hz Akıcılığı

Öncelikle herkese günaydın, Benim sorunum biraz cevapsız gibi duruyor ama yinede konuşma ortamı olsun istedim. Konuya gelecek olursak xl2411p monitör sahibiyim. Online oyunlarda yüksek fps değerlerinde bir sıkıntı yok gayet yağ gibi lakin single player bir oyuna girip ayarları yükseğe aldığımda...
  15. T

Discord nasıl tamamen kaldırılır?

Merhaba herkese iyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi discordu tamamen kaldırmam gerekiyor nasıl yaparım ? Nedene gelecek olursak birden discord bozuldu pingim durduk yere 5000 oluyor ve arkadaşlar robot gibi konuştuğumu söylüyorlar ama normalde pingim yok oyunlarda +1 bile artmıyor ki daha...
  16. T

Covid-19 Sürecinde Maske Kullanımı

Üzerine tez yazacağım ve 1 dakikanızı almayacak bu anketi doldurabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAPd96Xdqy-nelkNeNh25CUWU8FEDeu8HkmkdGw_bhGAO4_A/viewform?usp=sf_link
  17. T

Kasa Tavsiyesi 500 TL'yi Aşmadan

Merhaba iyi günler, Şuan kullandığım kasa hiçbir işe yaramayıp sadece içindekileri bir arada tutuyor ekran kartı sıcaklıkları kendi mhzlerinde oyunlarlar ultra ayarda 80 altını görmüyor malesef. Underclocking yaparak 75 e kadar düşürdüm sıcaklığı ama performansını alamıyorum bu seferde karta...
  18. T

Gigabyte Gtx 1660 Super OC Sıcaklık Değerleri Normal Mi?

Merhaba arkadaşlar Birkaç gün önce bu kartı aldım performansı genel olarak oyunlarda iyi bir sorun göstermedi donma, takılma v.s. Ama sıcaklık değerlerine aklım takıldı sizce bu değerler normal mi ? Ekran kartı boşta 49-50 derece civarında Ekran kartı yükte 75-76 dereceyi görüyor. Birde ekran...
Top Bottom