Arama sonuçları: *

1. EmreSrs

Öneri Gskill Trident Z 16GB 3600 Mhz Cl18 ramleri nerden bulabilirim

Merhaba, Son zamanlarda bilgisayarımın performansını artırmaya karar verdiğim için ramlerimi yükseltmeye karar verdim. Şu an kullandığım ramler G.Skill'in Trident Z 3600 mhz cl18 olduğu için tekrardan aynılarından alıp 32 gb'ye çıkarmak gibi bir planım vardı. Fakat İnternet üzerinde araştırma...
  2. EmreSrs

İşlemcim gereksiz derecede ısınıyor

Maalesef aynı,masa üstünde işlemci 58 derece. 1596884985 Bilgi olarak işlemcinin sıcaklığı çok hızlı ısınıp,soğuyor.
  3. EmreSrs

Ben şey olarak düşünmüştüm.Bilgisayar %100 kullansa bile 100 dereceyi geçmedi veya kapanmadı.Ondan dolayı alakalı olmayacağı hakkında yorum yapmıştım.
  4. EmreSrs

Pompası çalışıyor.
  5. EmreSrs

Başka soğutucu takma imkanım şuanlık yok.Keşke işlemci içinden stok fan çıksaydı öyle deneyebilirdim.Eğer soğutucuda problem varsa nasıl 100 derecede sabit kalabiliyor ki?120 lere çıkabilceğini düşünüyorum.
  6. EmreSrs

İnanır mısın bilmiyorum fanları ve radyatörü her şekilde söküp düzelttim ama değişen bir şey olmadı.Soğutucuyuda düz taktığıma emin olabilirisiniz. 1596883571 İşlemci frekansı 4 ghz aşağı inmiyor.Montajı çok kez kontrol ettim fakat genede değişen bir şey olmadı.Gerçekten son çare uzay montaj...
  7. EmreSrs

Yok,hayır hileye gerçekten ciddi şekilde karşıt olarak asla öyle bir şey yapmam.Bilgisayara daha bir şey indirmeden yaptığım ilk şey Benchmark testler oldu ve bu sonuçları görünce ilk bende sizin dediğiniz gibi düşündüm fakat yaptığım şeylere bakınca gerçekten mantıksız gelmişti. 1596883135...
  8. EmreSrs

Maalesef aynı sonuç.
  9. EmreSrs

Şimdi kendi çapımda yaptığım bir testte fanları son hıza aldım ve işlemcinin ısısı 100 dereceye kadar çıktı (yüksüz) o zaman hatanın sebebi Hava sirkülasyonu olabilir mi? Kullandığım termal macun Corsair XTM50. 1596881937 Bios update yaptım,driverleri güzel bir şekilde kurdum, Fan sistemi...
  10. EmreSrs

aynen öyle 1596846913 Teşekkür ederim her forum sayfasına sormaya çalışıyorum gerçekten artık bu problemlemden bıkmış haldeyim
  11. EmreSrs

100 derecede sabit kalıyor. %90 yük %60 yük farketmeksizin
  12. EmreSrs

Gerçekten bende hala şok etkisindeyim Acaba hava sirkülasyonu ile alakalı bir sıkıntı olabilir mi?
  13. EmreSrs

CORSAIR iCUE 220T RGB Airflow
  14. EmreSrs

Geçenlerde topladığım anakartı Asus Prime z490-A işlemcisi i7 10700k ve işlemci soğutucusu Thermaltake TH240 bulunduran bir kasa aldım fakat gerçekten ciddi derecede bir soğutma sıkıntısı yaşıyorum. Bilgisayarı aldığımdan beri işlemci gerçekten ciddi derecede çok ısınıyor ve tam performans...
  15. EmreSrs

Kasa için PSU almak mı? Yoksa PSU bulunduran kasa mı almak mantıklı?

Arkadaşlar merhaba yakın bir tarihte bilgisayar toplamayı düşünüyorum ve arada kaldığım bir konu var. Sizce psu almak mı yoksa psu bulunduran kasa almak mı mantıklı??
Top Bottom