Arama sonuçları: *

1. A

BİSİKLET SES YAPIYOR

Birileri yağla demiş yağlarsan daha kötü olur güzelce temizle yağ çözücü kullanabilirsin ya da balata spreyi
  2. A

Beyler kron vortex 4.0 bisikletinde Hareket yapılmıyor

İlk önce düşük vitesten başla zamanla alışırsın
  3. A

Asus a320 prime vs gigabyte b450 s2h

B450 s2h
  4. A

bilgisaray çalışıyor ekran acılmıyor

kasayı televizyona bağlayıp denermisin ?
  5. A

İKİ HOPARLÖRÜ AYNI ANDA ÇALIŞTIRMA

Aynı anda derken mesela birisinden oyunun sesini diğerinden youtube un sesini mi
  6. A

CS:GO ping aşırı yüksek

İnternetin sınırsızmı
  7. A

bilgisaray çalışıyor ekran acılmıyor

Kablon bozuk olabilir, bilgisayarı televizyona takıp deneyebilirsin belki monitöründe bir şey vardır Ekran kartını söküp öyle dene bir de 1591272533 Hdmi yerine varsa vga yı dene
  8. A

Win 10 kaynak kullanımı

X3440 işlemci R7 240 4gb ekran kartı 8gb ram 500gb hdd 1591197637 Ssd yok yakında alacağım
  9. A

Win 10 kaynak kullanımı

Win 10 masaüstünde ve hiçbir uygulama açık değilken işlemci ram disk kullanımı çok yüksek oluyor ve oyunlarda da fps düşmesi oluyor . format attım hiçbir uygulama bile yüklemedigim hâlde işlemci kullanımı %80in altına inmiyor ram ve disk kullanımı da öyle win 8.1 yüklesem düzelir mi ?
  10. A

x3440 işlemci overclock

ratio cmos setting yazan yerden sadece işlemci ghz düşürebiliyorum max19 a kadar çıkıyor 19 da benim işlemcimin stock hızı max 19 bu limiti kaldırabilirmiyim nereden overclock yapabilirim
  11. A

tray işlemci

Bende tray işlemci aldım bir sıkıntısı yok kutusuz ve cansız geliyor
  12. A

1 yıldır G2 sistemi kullanıyorum henüz termal macun sürmedim sürmem gerekli mi

Ekran kartının macununu yenileyebilirsin eskisine göre daha çok ısınıyorsa
  13. A

işlemci overclock

ratio cmos setting kısmını azaltıp çoğalttıkça ghz azaltıp yükseltebiliyorum burası max 19 a kadar çıkıyor burayı nasıl daha da yükseltebilirim
  14. A

%100 cpu kullanımı

sistem kesintileri kullanıyor
  15. A

%100 cpu kullanımı

hiçbirşeyin işlemciyi kullanmamasına rağmen %100 olarak gözüküyor nasıl düzeltebilirim. oyunlarda fps düşüyor
  16. A

Monitörü kasaya bağlamak

Yetiyor 1590700026 Ekran kartınızda ve monitörünüzde display port çıkışı varsa yetiyor yoksa vga veya hdmi kullanabilirsin
  17. A

Sizce bu bilgisayar iyi mi?

12 taksit oluyor
  18. A

Sistem kesintileri cpu kullanımı

Hayır hiçbir şey çalışmıyor 1590022675 Evet windows orijinal defenderı devre dışı bırakayım inş düzelir
  19. A

Sistem kesintileri cpu kullanımı

Görev yöneticisine girdiğim zaman en üstte sistem kesintileri var 100%cpu kullanıyor nasıl düzeltebilirim bu yüzden oyunlarda kasmalar oluyor
  20. A

80 fps alan sistemde 144 hz mi 75 hz mi ?

75 hz
Top Bottom