Arama sonuçları: *

1. A

Win 10 kaynak kullanımı

Win 10 masaüstünde ve hiçbir uygulama açık değilken işlemci ram disk kullanımı çok yüksek oluyor ve oyunlarda da fps düşmesi oluyor . format attım hiçbir uygulama bile yüklemedigim hâlde işlemci kullanımı %80in altına inmiyor ram ve disk kullanımı da öyle win 8.1 yüklesem düzelir mi ?
  2. A

x3440 işlemci overclock

ratio cmos setting yazan yerden sadece işlemci ghz düşürebiliyorum max19 a kadar çıkıyor 19 da benim işlemcimin stock hızı max 19 bu limiti kaldırabilirmiyim nereden overclock yapabilirim
  3. A

işlemci overclock

ratio cmos setting kısmını azaltıp çoğalttıkça ghz azaltıp yükseltebiliyorum burası max 19 a kadar çıkıyor burayı nasıl daha da yükseltebilirim
  4. A

%100 cpu kullanımı

hiçbirşeyin işlemciyi kullanmamasına rağmen %100 olarak gözüküyor nasıl düzeltebilirim. oyunlarda fps düşüyor
  5. A

Sistem kesintileri cpu kullanımı

Görev yöneticisine girdiğim zaman en üstte sistem kesintileri var 100%cpu kullanıyor nasıl düzeltebilirim bu yüzden oyunlarda kasmalar oluyor
  6. A

X3440 işlemci alınır mı?

I3 540 R7 240 8 Gb ram H55 anakart 450w psu 500gb hdd Sistemim var işlemciyi değiştirmeyi düşünüyorum X3440 işlemci sizce alınır mı? yoksa önereceğiniz başka bir model varmı ? Ileride ekran kartını değiştirmeyi ve ssd almayı düşünüyorum. 1589992056 Cs go ve fortnite da düşük ayarlarda kaç...
Top Bottom