Arama sonuçları: *

• Users: Anıl.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Anıl.

maksimum 35k laptop önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-g15-6-nesil-ryzen-7-6800h-rtx3050-4gb-16gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html#genel-bakis arkadaşlar bu laptopu düşünüyorum donanım arşivinin bir videosunda adaptör gücü olayını söylemişti bu laptopun adaptörü yeterli midir yada başka laptop önerisi var...
  2. Anıl.

7500 TL ye kadar kulaklık tavsiyesi

uzun yıllar kullanacağım 7500 TL ye kadar oyuncu kulaklığı tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. Anıl.

10 yıl boyunca unutacağım bir kriptoya para yatırcam öneriniz ?

5-10 bin TL yatırıp 5-10 yıl boyunca dokunmayacağım o paraya arkadaşlar sizin önerdiğiniz bir kripto var mı ? siz olsanız hangisini alırdınız ?
  4. Anıl.

Türkiyede satılmayan bir arabayı yurt dışından getirtebilirmiyiz

Vergisini cartını curtunu herşeyini ödeyip türkiye plakalı yapabiliyormuyuz ?
  5. Anıl.

Battlefield 6 ea play e gelirmi

Sizce gelir mi arkadaşlar ?
  6. Anıl.

Kasamı nasıl temizleyebilirim

Arkadaşlar kasamı alalı 1 yıl oluyor temizlemek istiyorumm şu ön fanlar çıkıyormu ? Çıkıyorsa nasıl çıkar ? Kasa temizliğinde önemli olan şeyler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim
  7. Anıl.

Format atılınca bios sıfırlanırmı

Ya ekran kartı güncelleştirmeleri
  8. Anıl.

Maksimum 2000 TL oyuncu koltuğu

Önerilerinizi bekliyorum 1-2 haftaya sipariş edicem
  9. Anıl.

Öneri 12 bin TL ile hangisi yapılmalı

Siz ne yapardınız
  10. Anıl.

Yeni xbox ın türkiye fiyatı ne kadar olur?

Tahmini sizce ne kadar olur
  11. Anıl.

ps5 kaç yıl idare eder

ps5 alırsak kaç yıl bizi idare eder
  12. Anıl.

DA sistemindeki özelliştirmeye rx5700xt koymuşlar ama

o kart min 600w istemiyormu ?
  13. Anıl.

Gladiatus Oynayan kaldı mı

Gençler bu oyunu hatırlayan çıkar kesin gelin klan falan kuralım tekrar yeşertelim şu oyunu
  14. Anıl.

Battlefield serisi steame geldi

bf5 indirimli hali 209 TL den bf4 indirimli hali 139tl ( premium) bf3 indirimli hali 69 TL ( premium ) bf1 indirimli hali 139 TL bf hardline indirimli hali 69 TL ultimate
  15. Anıl.

patriot v770 Klavye hakkında düşünceleriniz

Arkadaşlar klavye aşırı hoşuma gitti benim Türkiyede satılmıyor sanırım ama :(
  16. Anıl.

Kanyak matarası tavsiyesi

Arkadaşıma alacam hangisini alayım kararsız kaldım https://www.hediyesepeti.com/kisiye-ozel-kanyak-matarasi-3009?gclid=EAIaIQobChMI566HzcD56QIVF_lRCh3ZAwUtEAQYAiABEgKwdfD_BwE...
  17. Anıl.

Herkes hayalindeki mesleği yazsın

bakalım neler çıkacak ben: boşver beni sen söyle
  18. Anıl.

gtx 1660ti 5 yıl idare eder mi

bu kartı satıp üstüne para ekleyip rtx 2070 süper almayı düşünüyorum (5-6 yıl idare eder mi? sizce 1660ti) rtx almam mantıklımıdır ve işlemcim 2600x darboğaz yapar mı
  19. Anıl.

arkadaşlar bu RAM gerçekten 154 bin TL mi

yoksa yanlışlıkla falan mı yazmışlar https://www.nanokatalog.com/Corsair-Dominator-Platinum-RGB-16-GB-DDR4-4800-MHz-Bellek-RAM-CMT16GX4M2K4800C18,PR-1757003.html
  20. Anıl.

Donanım arşivinden sonra herkes pc çekilişi yapmaya başladı

Apo abi ne bereketli adamsın ♥ gördüğüm kanallar pc hocası , mozartpc
Top Bottom