Arama sonuçları: *

1. K

Yardım Klavyede tuş sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Benim şöyle bir sorunum var: ben bir klavye-mouse set aldım 1-2 ay önce rampage km-rx9.Bazen oyun oynarken şöyle bir sorun oluyor (ben ilk lol'de farkettim)herhangi bir tuşa basılı tuttuğumda çok hızlı bir şekilde açılıp kapanma yapıyor.Yani atıyorum esc'ye basılı...
  2. K

Yardım Bilgisayardan dolayı ping oluşumu

Yani tam olarak ne yapmalıyım 1591536005 Yani tam olarak ne yapmalıyım?
  3. K

Yardım Bilgisayardan dolayı ping oluşumu

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Benim internetimde şöyle bir sorun var.Bilgisayar açık değilken telefondan türk telekom hız testine giriyorum ve pingim 30 civarı. Ancak bilgisayarı açtığımda tekrardan hız testine girdiğimde hem telefonumda hem de bilgisayarımda pingim 300'den aşağı düşmüyor...
  4. K

Öneri Gtx1650 ayarında ekran kartı önerisi

Rx 570in anlık en ucuz fiyati nedir acaba bilginiz var mi
  5. K

Öneri Gtx1650 ayarında ekran kartı önerisi

Arkadaşlar ilk önce merhabalar.Size bir sorum olucaktı.Gtx 1650 veya ona denk bir ekran kartı ve en ucuz fiyatlı olan ekran kartı ne önerirsiniz?
  6. K

Yardım Kasa ön panel giriş sorunu

Arkadaşlar realtek audiodan ayarlamaya çalıştım ancak hangi aygıtı taktınız diye sorduğunda kulaklık yaparsam ses geliyor mikrofon çalışmıyor. Eğer sorduğunda mikrofon dersem mikrofon ve kulaklık ikisi de çalışmıyor. 1590651079 Realtek audioda ön paneller çalışmıyor
  7. K

Ancak eski bilgisayarımda aynı kulaklığı takınca hem mikrofon hem de kulaklık olarak algılıyordu. Şimdi ben ikisini birlikte kullanmayacak mıyım?
  8. K

1 tane var . 1590649021 Şuanda anakart bağlı kablolar ile herhangi bir sorun yok.
  9. K

Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir sorunum var. Kasanın ön panel kısmındaki girişlerde usb kısımları çalışıyor ancak yuvarlak kısımlar çalışmıyor. Kulaklık taktığımda algılamıyor. Ayrıca arka kısıma kulaklık taktığımda da ya sadece mikrofon algılıyor ya da sadece kulaklık olarak algılıyor ikisi aynı...
  10. K

Yardım 8GB RAM 6GB görünüyor

Çok teşekkür ederim hepinize. Kaç gündür bu sıkıntı ile uğraşıyorum. Tekrardan teşekkürler
  11. K

Peki ya acaba bir 8gb saha eklersem 14gb mi 12gb mi gösterir?
  12. K

Biraz daha açıklayabilir misiniz
  13. K

Arkadaşlar merhabalar. Benim ramim 8gb 3000mhz Biosta da aynı şekilde görünüyor ancak bilgisayar özellikler kısmında, dxdiagda 5.95 gb gözüküyor. Yardım eder mısınız. Ayrica işletim sistemim 64 bit. Anakart: A320m-s2h İşlemci: Amd ryzen 3 3200g Ram: Apacer Panther 8gb 3000mhz
Top Bottom