Arama sonuçları: *

• Users: rcxan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. rcxan

Bana İstediğim gibi detaylı Web Site tasarlayabilecek var mı?

Ben insanların kendi kullanıcı adları şifreleri giriş yapmalarını sağlayabilen. Günlük olarak giriş yapıp ödül toplayabilecekleri. Çeşitli kasalar olup, her kasanın günlük kazancının farklı olduğu. Reklam izleyerek ekstra ödül kazanabilecekleri. Yani benim reklamlardan alacağım günlük paranın...
  2. rcxan

Ryzen APU İşlemci Önerir misiniz?

arkadaşlar bütçe sınırımız yok sadece apu işlemci gerekiyor .
  3. rcxan

Kulaklık Önerisi sizce hangi kulaklığı almalıyım

Önerebileceğiniz kulaklık var mı ? bluetooth kulaklık mı alayım yoksa Gaming kulaklık mı ?
  4. rcxan

Kali linuxün hangi sürümünü kurmalıyım ?

Laptop özelliklerim 2 gb ddr2 ram intel atom işlemci 160 gb hdd
  5. rcxan

Bruteforce atıyorum ama hata veriyor

bruteforce atıyorum bir hesaba ancak bulduğu şifre ile instagram a giriş yapmaya çalışıyorum hata veriyor . (şifre yanlış diyor )
  6. rcxan

Laptop un Ekranı kırık da ne kadara tamir ederler sizce

Merhaba laptop un markası ( hp presario cq50 )
  7. rcxan

Kulaklık Önerisi Müzik ve Oyun için

Merhaba Arkadaşlar kulaklık önerisi olan var mı ? 1-) https://www.morhipo.com/ca-9011195-eu-hs35-carbon-stereo-oyuncu/29405230/detay?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.26.5 bu nasıl sizce oyun ve müzik için .... :) Şİmdiden Teşekkürler :)
  8. rcxan

Gamepower Devour Gaming Mouse alınır mı ?

https://www.incehesap.com/gamepower-devour-gaming-oyuncu-mouse-fiyati-43396/ Lİnki burada arkadaşlar dileyen girip bakabilir. 16.000 dpı - rbg led şeritler - 8 tuş - kablolu-kablosuz kullanımı olması beni benden alıyor dostlar daha iyi bir mouse öneriniz varsa söyleyebilirsiniz saygılarımla :)
  9. rcxan

Gaming Rgb Mouse Önerisi

Merhaba arkadaşlarım sizlerden 16.000 veya üstü dpı a sahip rgb mouse önerileri istiyorum saygılarımla
  10. rcxan

Formda satış yapmak yasak mı?

Merhaba dostlarım ve Hocalarım, benim satmak istediğim bir Gaming laptopum var da, formda direkt konu açmadım belki yasaktır satış yapmak diye. Acaba ben laptopumu form üzerinden satabilir miyim? @Abdullah Hacıgül
  11. rcxan

Adana 'da ikamet eden var mı ?

Merhaba arkadaşlar Adana 'da ikamet edip 12 ila 17 yaş aralığında arkadaş olmak isteyen var mı ?
  12. rcxan

Gamepower Ogre mi ? Gamepower Saber mi ?

GamePower Ogre Rainbow Outemu Red Switch USB Mekanik Gaming Klavye https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rainbow-kirmizi-switch-mekanik-klavye-fiyati-45064/ GamePower Saber RGB Outemu Blue Switch USB Mekanik Gaming Klavye...
  13. rcxan

İnstagram silinen hesap geri getirilebilir mi ?

Merhaba Kardeşlerim ve Hocalarım öncelikle iyi akşamlar , direkt olarak konuya girmek istiyorum . Benim yakın arkadaşlarımdan birisi İnstagram 'da sahte (çok kullanmadığı) hesabı silmek ister iken yanlışlıkla (sürekli kullandığı) hesabı silmiş . Bir geri dönüş yolu var mıdır ? bu işlerden...
  14. rcxan

Samsung Galaxy J2 root

Merhaba arkadaşlarım ve Hocalarım Kingroot ile rootlamayı düşünüyorum ama hangi versiyonu uygun bilmiyorum , yardımcı olursanız sevinirim ; android versiyonu 5.1.1
  15. rcxan

Xiaomi 20000 Mah 2c Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Merhaba arkadaşlarım ve Hocalarım ben trendyol 'dan bir powerbank aldım . Kullanan var mı ? memnun kaldı mı ? tavsiye eder misiniz ? düşüncelerinizi almak isterim ... ( 20.000 mAh = 130 TL ) ( 3.0 ) Xiaomi 20000 Mah 2c Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 'nı aldığım link ...
  16. rcxan

Gamepower Ogre mi ? Katana mı ?

Merhaba arkadaşlarım ve Hocalarım ben klavye almak istiyorum ama hangisi daha iyi karar veremedim doğrusu . İkisinin de fiyatları birbirine yakın , sizlerin de düşüncelerini almak isterim ... Katanın yan taraftan çıkan ledleri çok güzel gibi ama bilek desteği hoşuma gitmedi , Ogrenin ise bilek...
  17. rcxan

Arkadaşlar korona virüs ve kağıt paralar

Merhaba arkadaşlarım ve Hocalarım , korona virüs olduğundan şüphelendiğim paralarım var . 3 haftadır kapalı bir kavanozda bekletiyorum . Ne yapabilirim de bu paralarda virüs olmadığını kesin leş tire bilirim ?
  18. rcxan

King root ile root atmayı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi eski telefonuma root atmak istiyorum . King root ile yapmayı düşünüyorum ama king root un hangi sürümünü yüklemem gerektiğini bulamadım . Telefonun markası : Samsung Telefonun modeli : J2 Telefonun android sürümü : 5.1.1
  19. rcxan

Gameloop Brawl Stars sorunu

Merhaba sevgili Hocalarım ve dostlarım ben laptop kullanıyorum ve gameloop emülatöründen brawl stars oynuyordum . Ta ki bu sabaha kadar yeni bir güncelleme gelmişti ben de güncelleyeyim dedim ve güncelledim . Ama oyunu açtığımda eğitim bölümünü geçtikten sonra supercell ıd ye bağlanamıyorum...
  20. rcxan

Denize girsem sorun olur mu ?

Arkadaşlar havanın 40-42 derece olduğu bir yerdeyim . Ferahlamak için denize girsem sorun olur mu ? virüs olayları falan .
Top Bottom