Arama sonuçları: *

1. kelomerosan

1500-2500 arası stüdyo referans kulaklığı

Arkadaşlar başlangıç seviyesi mix mastering, müzik üretimi ve müzik dinlemek için kulaklık arıyorum. Ses kartım var dolaysıyla ohm problemim yok, Fenix FMH-3 aldım fakat baslarından çok memnun kalmadım, mümkünse iade edip başka bir şey almak isterim. Şu 3 arkadaş arasında kalıyorum gibi...
  2. kelomerosan

Ekran kartı almaya kasam ile gideceğim, ne yapmalıyım?

Evime çok yakın olduğundan kasam ile gideceğim orda takıp çalıştıracağım. Hem kasama sığıyor olması lazım onu kontrol edeceğim hem de psu'm yetecek mi onu kontrol edeceğim. Occt var furmark var bi de orada taktığımda çalıştırabilmek için driverları nasıl indireceğim, şimdi pc de nvdia driverları...
  3. kelomerosan

2. el Rx 6800 almadan önce neleri sormalıyım

Arkadaşlar linkini attığım ilandaki RX 6800'ü almak istiyorum ama neler sormam gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca kasama sığıp sığmayacağından emin olamadım, Dark'ın guardian kasası ama mezura ile bakınca nerdeyse fana kadar geldiğini gördüm bir sıkıntı olur mu? Bir de...
  4. kelomerosan

3060ti vs 3070 hangisini almalıyım

Arkadaşlar ekran kartını 2. el alacağım, bu iki model arasında 1.000 lira gibi bir fark var sizce hangisini almalıyım. Genel olarak yeni çıkan AAA oyunları oynuyorum ve derdim 1080p de uzun yıllar ayar kısmayayım, açabiliyorsam rtx açayım. İşlemcimi 2024 gibi almayı planlıyorum ama onu karttan...
  5. kelomerosan

Ekran kartı termal macununu nasıl değiştirebilir miyim?

Arkadaşlar hangi termal macunu almalıyım, dikkat etmem gereken şeyler nedir? Arkadaşıma eski ekran kartımı satacağım da nerdeyse 4. yılına girecek değiştirmekte fayda olur o uğraşmasın.
  6. kelomerosan

Yeni klavye aldım ama çift tıklama yapıyor

Bir önceki gaming gecesinden 600 liraya lenovo lecoo gk304 aldım fakat çift tıklama yapıyor, ne yapabilirim? Değişim talebi mi oluşturayım yoksa iade mi isteyim?
  7. kelomerosan

Pazarama'dan telefon alınır mı?

Arkadaşlar galaxy s21 fe telefonunu almak istiyordum fakat her yerde fiyatlar dakka başı değişiyor, en uygun fiyatlı pazaramadan buldum sizce güvenilir midir, alınır mı? Linki bu: https://www.pazarama.com/samsung-galaxy-s21-fe-5g-light-green-128-gb-p-8806092839250
  8. kelomerosan

Game Power Overlord 6OM alınır mı?

Arkadaşlar gördüğünüz gibi sıfır tuşu da gitti klavyenin yaklaşık 3-4 senedir kullanıyorum jd 61OS i emekli olma zamanı geldi. Bulabileceğim en ucuzu bulma derdindeyim hani 3OO lira daha verip saber ya da ogre alma niyetim çok yok derseniz bu klavyeyi alırsan 3 ayda bozulur, aynısını öbürü için...
  9. kelomerosan

PS2 Modlama konusunda bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar kız arkadaım bana bir ps2 aldı ve önceden modlu bir şekilde geldi, kendisi test etti ve her şey çalışıyordu. Ben deneyince monitörümde input not supported diye bir baloncuk çıktı ama arkasında oyunlar oynanabiliyordu, birkaç ayar değiştirdim ve onu yaptığımdan beri hiçbir oyun...
  10. kelomerosan

600W PSU 3070'e yeter mi?

Arkadaşlar sene sonunda sistemimi yükseltmek istiyorum, ryzen 5 5500 ile 2. el 3070 almayı planlıyordum ama benim psu cooler master elite v3 600w, sıkıntı çıkaracak gibi. Biraz powersupply lara baktım ama fiyatlar çok fena, ne önerebilirsiniz?
  11. kelomerosan

Yeni yapılan pc den ses gelmiyor

Arkadaşımın pcsini yaptık beraber, normalde monitörünün hoparlörünü kullanıyordu fakat takılı değil diyor. Usb kulaklık taktık ve algıladı fakat gene ses gelmiyor, sizce problem ne olabilir.
  12. kelomerosan

Kasa önerebilir misiniz lütfen

Arkadaşım yeni pc topluyor, XFX SWFT 7600'ü var ve 1500'ü çok geçmek istemiyor. Derseniz çok azıcık arttırırsak müthiş bir şey alabiliriz o zaman tamam ama onun dışında 1500 TL'yi geçmemek önemli. Şimdiden teşekkürler
  13. kelomerosan

Windows Defender nasıl kapatılır?

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim, torrent Resident Evil 8 oynamaya çalışıyorum ama gerçek zamanlı virüs koruma açılınca oyun otomatik olarak oynanamaz oluyor ve 0 dan yüklemem gerekiyor. 4 defa yüklemek zorunda kaldım ama bu lanet windows defender inatla gerçek zamanlı korumayı kendi kendine...
  14. kelomerosan

2. el mouse alırken dikkat etmem gereken şeyler?

Arkadaşlar bir tık ucuz o yüzden şüpheci yaklaşıyorum denemeden almayacağım zaten ama ekstradan dikkat etmem gereken bir şey var mı?
  15. kelomerosan

Hangi wifi adaptörü daha iyi Tp-Link wn822n mi tp link mw300uh mu

Aralarında 100 lira fark var, cidden daha iyiyse almaya razıyım ama çok aşırı bir fark yoksa ucuzu tercih ederim.
  16. kelomerosan

Arkadaşlar wifi adaptörü önerebilir misiniz?

Arkadaşlar pc tam anlamıyla eve en uzak köşede, dolaysıyla böyle Tp link wn822N gibi uzayabilen bir şey varsa önereceğiniz çok sevinirim. Yoksa onu alacağım gibi görünüyor. Şimdi mercusys mw300uh diye bir şey gördüm o nasıl?
  17. kelomerosan

1200 TL'ye mekanik klavye tavsiyesi

konuda yazdığı gibi, genel olarak oyun kodlama ve oyun oynamak için kullanılacak
  18. kelomerosan

Samsung(SAPSI) 1TB 980 nedir?

Arkadaşlar şöyle bir şey gördüm de ne olduğunu merak ettim, 970 plus ile farkları nedir ve bugün gaming gecesinden alacağım bir ssd'den daha iyi olur mu...
  19. kelomerosan

Hangi m2 yi almalıyım?

Arkadaşlar gaming gecesnde indirime giriyor sizce uygun mudur? Ayrıca aşağıdaki ssd ler de benzer fiyatlarda ne düşünüyorsunuz, samsung için çok ucuz geldi ve biraz tırstım
  20. kelomerosan

13.000-15.000 arası 2. el laptop tavsiyesi

Arkadaşlar unreal engine 5 te oyun kodlamak, ve aşırı yeni nesil sayılabilecek oyunları çalıştıran bir laptop var mıdır bu fiyat aralığında?
Top Bottom