Arama sonuçları: *

• Users: Efe Alper
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Efe Alper

Bilgisayarımı Kaça Satmalıyım?

Elimde bir MacBook Air var satıp pc değiştiricem. MacBook Air m1 8/256 olan model. Sizce kaça satmalıyım.
  2. Efe Alper

40000TL'ye Kadar Laptop Önerisi

Maksimum bütçe 40k TL o yüzden üstüne çıkmazsanız sevinirim. Oyun içinde kullanılacak ancak önceliğim kaliteli olması. Çok ısınmazsa daha iyi olur. Teşekkürler şimdiden.
  3. Efe Alper

Flash Bellekten Dosya Kurtarma

Merhaba Format için flash hazırlayacaktım ama bilgisayarda başka bir flash takılıymış. Bende bunu görmeden o flashı seçili şekilde başlattım ve biçimlendirme başladı sonra o flash olmadığını farkettim ve hemen durdurdum. Biçimlendi mi biçimlenmedi mi bilmiyorum ancak flashi açmaya bastığımda...
  4. Efe Alper

Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Mikrofonu önemli değil. Şarkı dinlemek için alacağım. Jbl almak istemiyorum ama jbl gibi konpakt ve dışarıda takıldığında kaba durmayan bir şey istiyorum. Bu kriterlere göre baktım ama pek bir model yok gibi. Ben bu modeli bulabildim...
  5. Efe Alper

Apple Watch SE 2 Alınır mı?

Sizce alınır mı? Bilgisayarım ve telefonum apple o yüzden Apple Watch düşünüyorum ama bu fiyata biraz pahalı geliyor. Bu saat fiyatını aşmayacak şekilde başka önerilerinizde var mı?
  6. Efe Alper

20K TL Bütçe Telefon Önerisi

Maksimum 20k olabilir bütçe o yüzden üstünü fazla önermesseniz iyi olur. 2. el düşünmüyorum Teşekkürler şimdiden
  7. Efe Alper

Yardım İnternet Routerı Bağlayamıyorum

Merhaba, Zyxel wap3205 v3 model router aldım. Modemimden gelen ethernet kablosunu bu Router bağlayıp routerdan da wifi ile bilgisayarıma bağlanmaya çalışıyorum. Bilgisayarım Mac olduğundan ethernet girişi yok ve bende bilgisayardan wifi ile Router bağlandım ve arayüzünden kullanma kılavuzunda...
  8. Efe Alper

Bu Özellikteki Router Önerisi

Merhaba Bana ethernet kablosu ile interneti alıp wifi şeklinde interneti iletecek bir router arıyorum. Çok pahalı olmasa daha güzel olur 300TL civarı gibi. Teşekkürler şimdiden 1681551544 @alpolojix @Yasinn
  9. Efe Alper

İnternet Sağlayıcı Önerileri

100mbps fiber altyapım var. Şuan Türk Telekom 50mbps kullanıyorum. 100mbps bir internete geçeceğim. Benim aklımda Netspeed var. Siz ne önerirsiniz?
  10. Efe Alper

İşlemci Değişimi Sonrası Görüntü Gelmiyor

Ryzen 3 3100 den sonra ryzen 7 5800x işlemci takıldı.Ama ekrana görüntü gelmiyor. Bu neden olur? Anakart b450m s2h
  11. Efe Alper

Düz Masa Önerir Misiniz?

150cm boy ve 60cm genişlik istiyorum. Herhangi bir çekmecesi olmayan sade bir masa. Metal ayak olursa güzel olur. Maks 1500TL olacak şekilde olursa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  12. Efe Alper

16K TL Laptop Önerisi

Oyun için alınacak. Şimdiden teşekkürler.
  13. Efe Alper

Type c To Hdmi/DP Kablo Bulamıyorum Yardım

MacBook Air m1 için type c to hdmi veya dp kablo arıyorum ama bulamadım bir türlü. Önerileriniz var mı?
  14. Efe Alper

Monitör Önerisi Lazım

Bütçe 4k civarı ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. İstediğim özellikler 27'' İPS 2k olursa güzel olur ama şart değil Vesa desteği Hz ile işim yok o yüzden 60hz olursada sıkıntı yok.
  15. Efe Alper

7500TL'ye Kadar Telefon Önerisi

Daha çok oyun odaklı olsun. Rami 8 olan modeller var.Redmi note 11s 10s gibi Siz ne önerirsiniz?
  16. Efe Alper

27'' İPS Monitör Önerisi

Oyun oynanmayacak 2. ekran olarak kullanılacak. 1080p yeterli bir de veya desteği olması lazım duvara monte edicem. Çok kaliteli bir şey olması önemli değil. Bütçe maksimum 3500 Bunu buldum sizce nasıl...
  17. Efe Alper

5800x için Soğutucu Önerisi

Çok pahalı bir model olmasın.Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Kule tipi yeter mi sizce? Sıvı önerirsenizde 240mm yeteceğini düşünüyorum. OC yapılmayacak. Teşekkürler Şimdiden.
  18. Efe Alper

20K TL Televizyon Önerisi

55' veya daha büyük ekranlı akıllı televizyon arıyorum. Marka LG ve Samsung tercihimdir. Teşekkürler şimdiden 1666471061 https://www.hepsiburada.com/lg-65uq75006lf-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBCV00002O7G9J Ben bunu düşündüm sizce nasıl?
  19. Efe Alper

27'' Monitör Önerisi

Macbook ile kullanacağım. Tepe-c veya Thunderbolt destekli. 144hz veya 120hz olmasına gerek yok. 60hz yeterli ama bu bütçede 144 varsa o da olur. Bir de vesa desteğine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
  20. Efe Alper

Spotify Premium İle Şarkı İndiremiyorum

Sorun fotoğrafta bunu nasıl düzeltebilirim. Bu sorun sadece bilgisayarda oluyor. Premiumu telefonda ve bilgisayarda kullanıyorum. Aile premiumu olduğundan dolayı böyle olma ihtimali var mı?
Top Bottom