Arama sonuçları: *

1. L

🔥İndirim Stevig 1.5 litre Kulplu Çelik Termos 699 TL 🔥

evet hocam genel olarak sıcak tutması hakkında yorumlar çok olumlu ama ben de çay için alacaktım da sızdırır mı korktum bir yorum korkuttu
  2. L

🔥İndirim Stevig 1.5 litre Kulplu Çelik Termos 699 TL 🔥

hocam trendyolda başka yorumlar var mı diye baktım yine HÖ kişisi aynı fotoğrafla aynı yorumu yapmış şüpheli görünüyor (FOTO TRENDYOLDAN)
  3. L

🔥İndirim Kioxia Exceria Plus G3 SSD 1TB ( 2.141₺) Vatan

ama hocam neredeyse 1.5 kat daha hızlı yazıyıp okuyor g3 olan emin misiniz dram nedir
  4. L

🔥İndirim Hepsiburada Satıcılı Tabletlere Özel İndirim Kuponları

Hiç de değil ben okulda kalemiyle birlikte not almak birçok ödevimi yapmak ayrıca dizi film izlemek için kullanıyorum. Muadili bu seviyede benzer fiyatlarda başka bir tablet önerir misiniz? Huaweinin ürünleri var ama aşağı yukarı bu fiyatlardakileri aynı seviyelerde 1724963905 Hocam adam...
  5. L

HP Pavilion 500 3VN40AA Mekanik bir klavye mi?

https://www.amazon.com/HP-Mechanical-backlighting-Anti-Ghosting-Adjustable/dp/B07D968VKG Amazon.com yorumlarına baktım yukardaki bir arkadaşın dediği aynı yorumları yapan birsürü insan var sanırım mekanik hisli klavye. HP bile yapıyormuş demek ki böyle çakallıklar.
  6. L

Evet sanırım öyleymiş. https://www.incehesap.com/james-donkey-610s-oyuncu-gaming-klavye-fiyati-43722/ bunun hakkında ne biliyorsunuz acaba bu da mı öyle fake?
  7. L

Gerçek mekanik switch olmadığını söyleyen yazılar okudum ama ben öyle çok fazla oyun için kullanmayacağım kod yazmak için ve arada sırada oyun oynamak için kulanacağım işimi görür mü dersiniz?
  8. L

Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi bu klavye mekanik bir klavye mi, kullanan var mı? Amazonun sayfasında pek detay yok güvenemedim. İternette araştırdığımda evet mekanik red switch bir klavye ama fiyatı baya ucuz geldi. Tam istediğim gibi ingilizce ve mekanik üstelik ismi cismi olan bir marka...
  9. L

Win 10 Update'i Sonrası Siyah Ekran

İyi akşamlar. Windows 10 Güncellemesi sonucunda bilgisayarımı yeniden başlattım ama görüntü gelmedi. Sinyal yok. Ekran kartım çalışıyor. BIOS ekranında ise ekran kartım gözükmüyor. Yardımcı olur musunuz?
  10. L

Update sonrası görüntü alamıyorum

Yeni gelen Windows updateini yaparkan( sanırım 2003 emin değilim), bilgisayarı yeniden başlatma safhasında elektrikler kesildi. Bilgisayarımı yeniden açmaya çalıştığımda sinyal yok hatasıyla karşılaşıyorum görüntü gelmiyor monitöre. Anakart logosu bile çıkmıyor ama biosa girebildim. Gpuyu...
  11. L

Arctic F12 PWM PST Kasa Fanı

Bu Fandan kullanan yok mu ya hiç? Ya da anakartıma takabilir miyim bilen? Fan önerisinden ziyade sorularımı cevaplasanız çok mutlu olurum
  12. L

Kasam desteklemiyor kasamı attım. 1603459896 P12 yerine F12 öneriyorlar, emin misiniz? P12 sesli olan diye okudum bir kaç yerde.
  13. L

Arkadaşlar 4 adet_ ARCTIC F12 PWM PST Fan 12 cm PC Fan (F12 PWM)_ almak istiyorum kasam için, 3 alta 1 arkaya. Bu fanı kullanan varsa yardımcı olabilir mi ? Anakarta bağlandığında sessiz çalışıyorlar mı ? Sessizlik benim için çok önemli. Bir de bunların hepsini anakartıma bağlayabilir miyim...
  14. L

Yardım Kasam çok sesli çalışıyor.

Evet benim de dediğim gibi hepsi bir kabloda toplanıyor lakin diğer fanları da çöpe atmak istemiyorum onlar gayet sessiz çalışıyor, yazdığımı okur musun lütfen.
  15. L

Şimdi şöyle bir sıkıntı var benim bahsettiğim bu iki fan sessiz çalışan diğer 2 fan ile birleşiyor şu aletlerle toplayıcı mı deniyor artık ne deniyor bilmiyorum. Yani özellikle o ikisini çıkaramıyorum.
  16. L

Arkadaşlar incehesaptan hazır kasayı konfigure ederek bir sistem satın almıştım. Onlar da hediye olarak içine bu kasa fanından iki tane takmış(Frisby FCL-F12B 12cm KASA FAN). Ekran kartımın altında duruyorlar. Sorun şu ki bu fanlar çok sesli çalışıyor. GPU ve CPU yalnızca 42-43 derecelerdeyken...
  17. L

Kasa fanlarımın çok sesli

Ben çok anlamıyorum biraz araştırdım da biostan ayarlıyacaktım. Ama orda da gözükmüyor. 3 pinliler gözükmüyor dediler benimkine baktım internetten 4 pinliymiş. Anakarta nasıl takacağım böyle doğru düzgün bir video falan varmıdır kasamda bir şeyleri bozmak istemiyorum
  18. L

Kasa fanlarımın çok sesli

Kasamın alt kısmında 3 tane 12 cm ''FRISBY FCL-F12B'' kasa fanı var bunlar her zaman son sürat dönüyor sanırım, kasamdan çok fazla ses çıkıyor boşken bile. Bunların hızını nasıl kontrol edebilirim? Teşekkürler
  19. L

Ucuz RGB'siz Mekanik Klavye

abi mükemmel sadelikte bir klavye, tam istediğim gibiymiş
  20. L

2-3TB HDD Önerisi

Bir de kasam zaten sesli bir kasa ne kadar sessiz olursa benim için o kadar iyi
Top Bottom