Arama sonuçları: *

• Users: Alessandro
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Bu GTX 750ti alınır mı?

Merhabalar ben bir ekran kartı almayı düşünüyorum. İnternette bir ilan buldum ve kartı almayı düşünüyorum kart GTX 750ti ancak daha önce eşine benzerine az rastlanılmış bir kart. İnternette Dell GTX 750ti yazınca kart çıkıyor yani böyle bir kart gerçekten var sanırım OEM olabilir emin değilim...
  2. A

Sizce bu ilan güvenilir mi?

Merhabalar son zamanlar ekran kartı bakıyorum kendime. Şöyle yeni açılmış bir ilan gözüme çarptı. Mesaj atıp konuşacaktım ancak öncelikle size sorayım dedim. Sizce açıklamada ki fiyat düşme sebebine inanılmalı mı? Bana çok şüphelendirici geldi...
  3. A

Sahibinden Param Güvende Kargo Karmaşası

Son zamanlarda Sahibinden sitesinden birçok ilana göz attım. Birçoğunuzun bildiği üzere Param Güvende adında yeni bir alışveriş sistemi çıkardılar. Bu sisteme göre okuduklarıma göre kargo iki taraf içinde ücretsiz oluyor. Ancak kargo ücretsiz olmasına rağmen Param Güvende ilanlarına kargoyu...
  4. A

Kalem Havya ile Şarj Soketi Değiştirilir mi?

Elimde uzun süredir boşta duran LG G4 var. Bu modelde şarj soketi problemi olduğu için daha önce değişmesine rağmen yine bozulmuştu. Soketi değiştirip telefonu aktif hale getirebilirim ancak internette araştırdığım kadarıyla soketi değiştirmek için sıcak hava tabancası gerekiyor. Benim sorum...
  5. A

En Fazla 700 TL'ye Ekran Kartı

Son zamanlarda ikinci el idarelik ekran kartı araştırıyorum. Malum bu piyasa uzun süre düzelecek gibi durmuyor. Kartım çok eski olduğundan Valorant, GTA, Forza Horizon gibi oyunları oynamak için en yüksek 700 TL civarında 2. el ekran kartı arıyorum. İlanlara özellikle güzel AMD HD serisinden...
  6. A

Bu dönemde DADG2 özelleştirilip alınır mı?

Merhaba yaklaşık 7k-8k arasında monitör dahil pc toplamam gerekiyor. Ancak kendim toplamaya çalıştığımda tabi ki fiyat biraz yüksek çıkıyor. Bende itopyadan sistemlere baktım ve bu bütçe çerçevesinde dikkatimi DADG2 çekti. Sizce bu sistem özelleştirilip alınır mı? Bu bütçe çerçevesinde diğer...
  7. A

Yaklaşık 7K bütçe ile monitör dahil sistem toplama

Merhaba arkadaşlar. 2 kişiye bilgisayar toplayacağım yani hangi parçaları almaları gerektiğini söyleyeceğim. Ancak tabi ki toplamışken olabildiğince en iyisi olmasını istiyorum ve monitör dahil olduğu için bu bütçe artık biraz zorlayabiliyor. İlk olarak ben kaba taslak bir sistem hazırladım ve...
  8. A

Ryzen 5 3600X Isı Problemi

Dün akşam yeni sistemimi montajladım. Ryzen 5 3600X stok fanını takarken biraz zorlandım muhtemelen bu yüzden altında ki macunda problem oldu. Kasa da 1 tane fan var zaten eski bir kasa geçici olarak kullanıyorum muhtemelen bununda etkisi var. Her neyse fan kasanın dışına oldukça serin ve güzel...
  9. A

8 GB Tek RAM Hangi Slota Takılır?

Arkadaşlar saatler sonrası sistemimi çok şükür montajlayabildim. Ancak ben de tek 8 GB bellek var yani DIMM değil SODIMM kullanacağım. Bildiğim kadarıyla tek RAM bellekleri takmak için belli bir slot oluyor. Ancak resimde gördüğünüz gibi görev yöneticisinde 'Form faktörü DIMM' yazıyor. Belleği...
  10. A

Bu Sisteme 400W PSU Yeterli mi?

Hepinize merhaba. Ben yeni sistem topluyorum ancak sistemi parça parça farklı yerlerden satın alıyorum. Şu ana kadar belli parçaları aldım bilgisayarın temeli hazır ancak kasa ve psu eksik. Ekran kartı olarak da geçici olarak eski ekran kartımı kullanacağım. Şu an elimde eski kasam ve içerisinde...
  11. A

Fikrinize İhtiyacım Var

Ryzen 5 3600X aldığımı daha önce belirtmiştim. Bugün elime ulaşan ürün henüz hiç açılmadı ve kargo poşetinde duruyor. Ürünü küçük bir indirimle yaklaşık 1560 TL'ye almıştım. Ancak ürünü sipariş ettikten sonra 3600XT haberlerini gördüm ve çok kararsız bir insan olduğum için şu an inanılmaz bir...
  12. A

İşlemciyi Aldım Fikirlerinizi Bekliyorum

Merhaba ben Ryzen 5 3600X aldım. Ancak son zamanlar Ryzen 5 3600XT yolda ve 3600X'den daha ucuz olacak(ya da yakın fiyatlı) diyenler görüyorum. Ben yine de buna inanmıyorum çünkü ülkemizde daha önce böyle bir olaya şahit olduk mu? Yani daha performanslı bir ürün gelecek ve aynı fiyata veya daha...
  13. A

Kargo Şirketleri Hakkında Ufak Bir Belirtme

Evet aslında bu konuyu açmayacaktım çünkü markalar adına empati yapan birisiyim. Ancak özellikle satıcılardan bir ricada bulunmak adına ve yaşadığım deneyimlerden dolayı bu konuyu oluşturuyorum. Pazartesi sabahı bir sipariş verdim ve siparişim aynı gün UPS kargoya verildi. UPS normalde...
  14. A

MSI Anakart Mediamarkt İndirimi

Ben dahil dün gaming gecesinden MSI B450M Pro-M2 Max anakart alan arkadaşlar hepimize geçmiş olsun. Mediamarkt denen firmanın incehesap indirimlerinden sonra ne hikmetse indirim yapmak aklına gelmiş. Kısacası incehesap mağazasına ve bize inatla yapar gibi fiyatı bir gün sonra 489 TL'ye...
  15. A

Bilgisayar Toplama Hakkında Tavsiye

Merhaba arkadaşlar, toplayacağım bilgisayar hakkında değilde daha çok bilgisayarı toplama şeklinde hakkında sizden fikir isteyeceğim. Ben normalde bilgisayarı parça parça indirim kovalayarak toplayacaktım. Ancak malum bu süreç uzayabileceği için aldığım bir parça bozuk olabilir ve ben de uzun...
Top Bottom