Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Ekran kartı desteği

Pegatron IPX 41-d3 model bir ana karta Geforce GT420 128 bit bir ekran kartı takabilir miyim? Anakartın üzerindeki ekran kartı soketinde PCI Express x16 yazmakta.
  2. M

Yardım Fn Tuşu

Mekanik klavyemin Fn ile çalışan tüm fonksiyonları kilitlendi renk değiştiremiyorum, sesi açıp kapatamıyorum vb. sebebi ne olabilir?
  3. M

Konu yanlış açıldı / Silinmesini rica ediyorum

Konu yanlış açıldı / Silinmesini rica ediyorum :)
  4. M

Motorlu Taşıt

Merhaba Motorlu taşıt geçmiş sınav sorularını çözmek istiyorum fakat internette sorular online olarak var. Pdf olarak 2020 sorularını indirebileceğim bir yer var mı?
  5. M

Ehliyet Sınavı

Haklısın hocam, öğreten kişi baskıcı biri değilse öğrenemeyeceğimi veya yapamayacağımı düşünmemeye başladım. Teşekkürler 😁😊
  6. M

Ehliyet Sınavı

Kullanmayı biliyorum ama geri geri L yaparken takılabileceğimi düşünüyorum 😁
  7. M

Ehliyet Sınavı

Merhaba, 18 yaşıma girmeme çok az bir zaman kaldı girdiğim gibi hemen bir kursa yazılıp ehliyetimi almak istiyorum arada bir sorulara bakıyorum yazılı sınavda zorlanacağımı düşünmüyorum ama direksiyon sınavında zorlanacağımı düşünüyorum, püf noktalar varmıdır, nelere dikkat etmeliyim? Beni...
  8. M

300 TL - GP Saber dışında klavye önerebilir misiniz?

Gamepower duymaktan artık sıkıldım, Fantech Pantheon MK883 kullanıyorum Mavi Switch, RGB, kendi yazılımı var, fıyatı 280Tl civarı olması lazım, tavsiyemdir. 😊
  9. M

2000 TL - TR garantili kaliteli telefon arıyorum, öneriniz var mı?

Honor 10 Lite kullanıyorum, tavsiye ederim. 1600Tl civarı fiyatı olması lazım. 3GB RAM/32-64GB Depolama, Oyun performansı yeterli, batarya biraz düşük ama bir gün rahat çıkarır ve Android 10 güncellemesini aldı gelecek güncellemeleride alacağını düşünüyorum.
  10. M

1600 TL - PUBG oynayacağım telefon önerebilir misiniz?

Honor 10 Lite kullanıyorum, tavsiye ederim. 1600Tl civarı fiyatı olması lazım. 3GB RAM/32-64GB Depolama, Bi ara PUBG yüklemiştim yüksek grafikte bile beklediğim performansın üstünde bir performans gösterdi.
  11. M

1600 TL - Bataryası iyi telefon önerebilir misiniz?

Honor 10 Lite kullanıyorum, tavsiye ederim. 1600Tl civarı fiyatı olması lazım. 3GB RAM/32-64GB Depolama
  12. M

2000 TL - Kamerası iyi, kasmayacak telefon önerebilir misiniz?

Honor 10 Lite kullanıyorum, tavsiye ederim. 1600Tl civarı fiyatı olması lazım. 3GB RAM/32-64GB Depolama
  13. M

2000 TL - Bu bütçede en iyi telefon hangisidir?

14. M

2000 TL - Babama telefon alacağım, öneriniz var mı?

15. M

Kargo durumu "Aktarmada Torba Doldurma" ne anlama geliyor?

Merhaba "AKTARMADA TORBA Doldurma" ne anlama gelmektedir? İlk defa böyle bir terimle karşılaştım. 😊
  16. M

İnternet Bankacılığı Ücretli mi?

İnternet bankacılığı uygulamalarını kullanmak için ücret ödememiz gereklimi?
  17. M

Yardım Satın aldığım ürün yayından kaldırılmış

Ürünü aynı satıcı N11 üzerinden satmaya devam ediyor, hadi hayırlısı 🤣
  18. M

Yardım Satın aldığım ürün yayından kaldırılmış

Merhaba H. Burada üzerinden klavye sipariş vermiştim ürünü sipariş verdikten birkaç saat sonra ürün yayından kaldırmışlar, ürün bana ulaşırmı, neden yayından kalkmış olabilir?
  19. M

Metin 2 Gelişme

Merhaba, Metin 2mi kaldı diyecek olanlar olabilir, Emek bir şekilde Metin 2ye başlamak istiyorum püf noktalar nelerdir, hangi bölgede, sunucuda kasılmalıyım, hangi karakteri oynamalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. 😊🤣
  20. M

Yardım Bütçeye uygun mekanik klavye

Hocam bıktık bu gamepower den be 🤣😊 1590336136 İkinci el Ck108 baktım ama 104 aramıyorum hocam 🤣🤗 1590336180 Fantech Pantheon MK883 bu model hakkında düşünceleriniz nelerdir. 🙂
Top Bottom