Arama sonuçları: *

1. AlpBey

bu girişin adı nedir

arkadaşlar benim pc de bi yuba var ama ne için kullanıldıgını bilmyorum beni aydınlatır mısınız alta ekran görüntüsü bırakıyorum teşekkürler 1679537962 en sağdaki giriş
  2. AlpBey

görev yöneticisinde ram 2 slot gözükür ama pc de tek slot var

2 slot yazması bir şey ifade etmiyor yani dimi pc de tek slot var şuan
  3. AlpBey

tam da o şekil de yaptım pc açılmadı
  4. AlpBey

arkadaşlar merhaba hayırlı geceler benim bilgisayarım da 8 gb ram ben yükseltmek istiyordum bilgisyararımın içini açtım sadece tek slot vardı ama görev yineticisn de cpu z gibi ugulamalar da 2 slot gösteriiyor anakarta gömülü ram var mı diye araştırdım baktım bulamadım hatta işe yarar mı...
  5. AlpBey

Nişantaşı üniversitesi ödeme yöntemi

arkadaşlar merhaba ben balıkesir üniversitesinden nişantaşı üniversitesine yatay geçiş başvurusun da bulundum onaylandı ama kendilerini arıyorum sürekli mali işler mesgul oluyor ben taksit ile ödeme yapmak istiyorum ama doğru düzgün bi cevap alamadım bu günler de çalışıyorum üniversiteye de...
  6. AlpBey

intel uhd graphic devre dışı bırakıyorum oyunlar kasıyor

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak benim bilgisayar da iki ekran kartı var heralde uhd graphic ile mx 330 ekran kartı ben bu intel uhd devre dışı bıraktığım zaman hiç bir oyuna giremiyorum çok fazla kasıyor neden acaba bilginiz var mı ? işlemci i5-1035g1 ekran kartı :mx-330 ile intel uhd
  7. AlpBey

8 gb ram 7.78 gösteriyor

nasıl düzeltiriz hocam çok etkisi olur mu düzeltsem de
  8. AlpBey

8 gb ram 7.78 gösteriyor

merhaba arkadaşlar iyi günler benim bilgisayarı aldığımdan beridir ram 8 gb ama 7.8 gösteriyor bu neden olur acaba laptop bu arada işlemci:i5-1035g1 ekran kartı: nvidia mx 330 birde intel uhd graphic var ram :8 gb 2600 mhz
  9. AlpBey

amd fx 6100 overclock

Böyle hocam snowman m200 soğutucu var
  10. AlpBey

amd fx 6100 overclock

arkadaşlar merhaba ben bu işlemciye nasıl overclock yapacağım eskiden bi arkadaşım oc li vermişti bana pc yi kasmadan oynuyordum oyunları bios ayarları sıfırlanmış tekrar nasıl yapabilirim overclock anakartt: n68c-gs fx
  11. AlpBey

hdd takıyorum ram miktarı düşüyor

arkadaşlar merhaba arkadaşım bana 1 tb wd black hdd hediye etti bu hdd bilgisayara bağladığım zaman bilgisayarda görünüyor ama ram 8 kullanılabilir ram 3.98 gözüküyor taktığım harddiski çıkardığım zaman bu sorun çözülüyor bağladığım hdd içinde hiç bir veri yok neden olur bu sorun bilginiz var mı...
  12. AlpBey

yeni harddisk taktım mavi ekran alıyorum

mavi ekran sorununu çözdüm şimdide başka bir sorun çıktı 8 gb ram var bu harddiski taktığımda 3.98 gb ram a düşüyor anlamadıma acaba power mı yetmiyor 330 watt power var
  13. AlpBey

yeni harddisk taktım mavi ekran alıyorum

arkadaşlar merhaba bende 500 gb hdd vardı arakdaşım bana 1 tb wd black hdd hediye etti sağlık durumu %100 hiç bir sıkıntısı yok gözüküyordu hdd sentinel uygulamasında ama mavi ekran alıyordum bu hdd taktığımda da windows başlamadan önce bi yazı geldi ama yanlış kabloyu mu taktım acaba sata...
  14. AlpBey

700 TL GTX 750 Tİ BULUR MU ?

arkadaşlar 700 TL bütçem var bana ekran kartı önere bilir misinz acaba ben sistemime uygun 750 yi uygun gördüm işlemci :fx 6100 anakart:n68c-gs fx power 330 watt power mevcut
  15. AlpBey

ekran siyah ama her şey açılıyor yardımm

baktımda yedekleme görünmüyordu pc de
  16. AlpBey

evet r7 240
  17. AlpBey

arkadaşlar merhaba bilgisayarımı açtığımda sipsiyah bi ekran geldi hoş geldiniz yazısı geldi ardından siyah ekran geldi bilgisayarı yeniden başlatmama rağmen sorun düüzelmedi görev yöneticisini açabiliyorum oradan dosyalarıma erişebiliyorum ancak masaüstü gelmiyor oyun bile oynayabiliyorum...
  18. AlpBey

termal macun yeniledim ısınıyor

hocam bu durumu bende yaşadım az sürseniz yetiyor işlemci fanı ile yayın macunu tam oturduğundan emin olun az sürseniz yetiyor
  19. AlpBey

Öneri bu sisteme ekran kartı önerisi

hocam 750 ti dahamı performanslı sizinn sattığınız ekran kartı mı ? 1621020148 yanlış analmayın hocam elime para fazla geçmiyor almışken az da olsa bazı oyunları rahat oynamak isityorum tabi bu zmanda biraz zor fiyatlar uçmuş
  20. AlpBey

Öneri bu sisteme ekran kartı önerisi

arkadaşlar merhaba elimde bi miktar para var ikini el olarak önerebiliceğiniz bi ekran kartı varmı acaba bütçeyi aşşağıya giriyorum sistem: işlemci amd fx 6100 anakart:n68c-gs fx power:330 watt
Top Bottom