Arama sonuçları: *

• Users: AlpBey
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AlpBey

bu girişin adı nedir

arkadaşlar benim pc de bi yuba var ama ne için kullanıldıgını bilmyorum beni aydınlatır mısınız alta ekran görüntüsü bırakıyorum teşekkürler 1679537962 en sağdaki giriş
  2. AlpBey

görev yöneticisinde ram 2 slot gözükür ama pc de tek slot var

arkadaşlar merhaba hayırlı geceler benim bilgisayarım da 8 gb ram ben yükseltmek istiyordum bilgisyararımın içini açtım sadece tek slot vardı ama görev yineticisn de cpu z gibi ugulamalar da 2 slot gösteriiyor anakarta gömülü ram var mı diye araştırdım baktım bulamadım hatta işe yarar mı...
  3. AlpBey

Nişantaşı üniversitesi ödeme yöntemi

arkadaşlar merhaba ben balıkesir üniversitesinden nişantaşı üniversitesine yatay geçiş başvurusun da bulundum onaylandı ama kendilerini arıyorum sürekli mali işler mesgul oluyor ben taksit ile ödeme yapmak istiyorum ama doğru düzgün bi cevap alamadım bu günler de çalışıyorum üniversiteye de...
  4. AlpBey

intel uhd graphic devre dışı bırakıyorum oyunlar kasıyor

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak benim bilgisayar da iki ekran kartı var heralde uhd graphic ile mx 330 ekran kartı ben bu intel uhd devre dışı bıraktığım zaman hiç bir oyuna giremiyorum çok fazla kasıyor neden acaba bilginiz var mı ? işlemci i5-1035g1 ekran kartı :mx-330 ile intel uhd
  5. AlpBey

8 gb ram 7.78 gösteriyor

merhaba arkadaşlar iyi günler benim bilgisayarı aldığımdan beridir ram 8 gb ama 7.8 gösteriyor bu neden olur acaba laptop bu arada işlemci:i5-1035g1 ekran kartı: nvidia mx 330 birde intel uhd graphic var ram :8 gb 2600 mhz
  6. AlpBey

amd fx 6100 overclock

arkadaşlar merhaba ben bu işlemciye nasıl overclock yapacağım eskiden bi arkadaşım oc li vermişti bana pc yi kasmadan oynuyordum oyunları bios ayarları sıfırlanmış tekrar nasıl yapabilirim overclock anakartt: n68c-gs fx
  7. AlpBey

hdd takıyorum ram miktarı düşüyor

arkadaşlar merhaba arkadaşım bana 1 tb wd black hdd hediye etti bu hdd bilgisayara bağladığım zaman bilgisayarda görünüyor ama ram 8 kullanılabilir ram 3.98 gözüküyor taktığım harddiski çıkardığım zaman bu sorun çözülüyor bağladığım hdd içinde hiç bir veri yok neden olur bu sorun bilginiz var mı...
  8. AlpBey

yeni harddisk taktım mavi ekran alıyorum

arkadaşlar merhaba bende 500 gb hdd vardı arakdaşım bana 1 tb wd black hdd hediye etti sağlık durumu %100 hiç bir sıkıntısı yok gözüküyordu hdd sentinel uygulamasında ama mavi ekran alıyordum bu hdd taktığımda da windows başlamadan önce bi yazı geldi ama yanlış kabloyu mu taktım acaba sata...
  9. AlpBey

700 TL GTX 750 Tİ BULUR MU ?

arkadaşlar 700 TL bütçem var bana ekran kartı önere bilir misinz acaba ben sistemime uygun 750 yi uygun gördüm işlemci :fx 6100 anakart:n68c-gs fx power 330 watt power mevcut
  10. AlpBey

ekran siyah ama her şey açılıyor yardımm

arkadaşlar merhaba bilgisayarımı açtığımda sipsiyah bi ekran geldi hoş geldiniz yazısı geldi ardından siyah ekran geldi bilgisayarı yeniden başlatmama rağmen sorun düüzelmedi görev yöneticisini açabiliyorum oradan dosyalarıma erişebiliyorum ancak masaüstü gelmiyor oyun bile oynayabiliyorum...
  11. AlpBey

Öneri bu sisteme ekran kartı önerisi

arkadaşlar merhaba elimde bi miktar para var ikini el olarak önerebiliceğiniz bi ekran kartı varmı acaba bütçeyi aşşağıya giriyorum sistem: işlemci amd fx 6100 anakart:n68c-gs fx power:330 watt
  12. AlpBey

Yardım ekran kartı kullanımı düşüyor acil yardım edin

arkadaşlar merhaba son zamanlarda çok fazla bu sorunla uğraşıyorum her oyunda oluyor bu ekran kartı kullanımı düşüyor oyundalarda işlemci kullanımı yükseliyor her oyunda oluyor lolde sabit 60 fps alıyordum bu pc ile şimdi 20 ye 10 a kadar düşüyor deli etti bu sorun önceden yoktu bu sorun sistem...
  13. AlpBey

işlemci çok ısınıyor bu soğutucu alınır mı??

arkadaşlar merhaba benim elimde fx 6100 işlemci var bu işlemci yazın gelmesiyle beraber ısınmaya başladı oyunlarda droplara sebep oluyor Snowman M200 alıcam ama anakarta uyarmı bilmiyorum resim yükliyeceğim sizce olurmu elimde kalmasın
  14. AlpBey

Yardım Oyunda ekran kartı kullanıı düşüyor acil yardım

arkadaşlar merhaba haıyrlı ramazanlar ben battlefield 1 oyuncusuyum bu aralar bi sorun ortaya çıktı ekran kartı kullanımı %90 %99 da geziyor ama ama ekran kartı kullanımı bi anda %20 %14 felan düşüyor oyunda droplar yaşatıyor 5 sn 10 saniye arası sürüyor sistemim iyi değil ama düşük ayarlarda...
  15. AlpBey

ekran kartı oyunda tam kapasite kullanmıyor

arkadaşlar merhaba ben az fps değerleri alsada bilgisayarımda bf 1 oynuyorum ama ekran kartı kullanımı %64 yukarı çıkmıyor oyun ayarlarını yükseltiyorum yine çıkmıyor bu sefer yükseltince fps düşüyor işlemci %80 %90 larda giderken ekran kartı neden tam kapasitesini kullanmıyor bilgisi olan...
  16. AlpBey

bu pc ye windows 10 yüklenirmi ?

arkadaşlar merhaba ben bilgisayar özelliklerimi yazıyorum bazı arkadaşlarım windows 10 desteklemez dedi bu bilgisayayarı sizce yüklenirmi windows 10, anakart:n68c-gs fx işlemci:fx 6100 ram:8 gb 1600 mhz ekran kartı :r7 240 2 gb hdd: seagate 500GB 7200 rpm
  17. AlpBey

asrock n68c-gs fx overclock

Arkadaşlar merhaba benim elimde bu anakart var fx 6100 işlemci var çarpan artırarak oc yapabilirmiyim 330 watt güç kaynağı var birde ram mhz si düşürmek gerekiyormuş galiba bilgisi olan yardım edebilirmi
  18. AlpBey

R7 240 overclock yaptım zararı varmıdır ?

arkadaşlar merhaba ben şu anda elimde bulunan sapphire r7 240 ekran kartımı msı afterburner üzerinden overclock yaptım resimlerini altta vereceğim yinede buradanda yazayım çekirdek hızı:1015 bellek hızı:1105 power limit:+20 sıcaklık değerlerini gözlemliyerek bu deeğerlerde stabil olduğunu...
  19. AlpBey

fx 6100 overclock yapamıyorum

arkadaşlar merhaba bende fx 6100 var işlemcinin çarpan kilidi açık biraz over clock yapmak istiyorum n68c-gs fx anakartım var işlemci turbo ile 3.9 oluyormuş ama ben cpu z ile yüke bindirdiğim zaman 3.6 ya kadar çıkıyor sadece bi ara youtubeden video ilzemiştim bu anakartla nasıl oc yapılır...
  20. AlpBey

Fx 6100 ekran kartı önerisi

Arkadaşlar merhaba elimde amd fx 6100 3.30 ghz işlemci var şu anki oyunları kasmadan düşük ayarlarda oynatacak darboğaz yapmaz dediğiniz ekran kartı veya kartları önerir misiniz?
Top Bottom