Arama sonuçları: *

1. F

PS 2 nasıl kırılır ?

Merhaba arkadaşlar ben ikinci el bi ps 2 aldım bunda ben orjinal olmayan cd leri nasıl çalıştırabilirim flash bellekle veya harddisk le oyunları açmak istemiyorum korsanda olsa cd yle oyunları açmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  2. F

İkinci SSD mden hiçbir dosya silemiyorum

iki tane ssd m var windowsun kurulu olduğu m2 ssd diğeri normal ssd normal ssd olandan hiçbir dosya silemiyorum siliyorum ancak bilgisayar kapatıp açtığımda geri gelmiş oluyorlar bağlantıları söküp tekrar taktım bir işe yaramadı ne yapmam gerekli? Ayrıca disk biçimlendir de çalışmıyo hızlı...
  3. F

Diskten dosyayı silemiyorum

Merhaba arkadaşlar bende 1 m2 ssd 500 gb bide 240 gb normal ssd var ben 240 gb ssd olana bikere gta 5 indirdim ve diske yapıştı gibi bişey oldu siliyorum kapatıp açtığımda geri gelmiş oluyo diskimin çoğunu kaplıyor nasıl silinicek bilen varmı (oyunu sonradan m2 ssd ye indirdim yani iki tane gta...
  4. F

500 TL mouse önerisi

sensörünün iyi olması yeterli şimdiden teşekkürler
  5. F

600 TL mouse önerisi

Arkadaşlar performax xotran modelini alicaktım sensörü iyi diye şuan 600 TL ye zamlanmış çok saçma bi günde 3 kat zam sizce hala mantıklımı yada başka mouse önerebilirmisiniz (para ekleyemem)
  6. F

Blue switch makro klavye

Arkadaşlar küçük bi red switch klavye alıcam tuşlar eksik gelir diye ve arada bi oynamak icin blue switch makro klavye arıyorum en ucuzunu arıyorum 6 tuşlu olması yeterli
  7. F

650-700 TL red switch mekanik klavye önerisi

teşekkürler knkm 1701353798 bi tık büyüğü yokmudur yani yön tuşları olsaydı güzel olurdu bu fiyata başka değmez diyosan bunu alıcam
  8. F

Telefon uygulamasında fiyatına 640 yazıyo neden 1701297120 Hesap acmadan bakınca boyle hesabı açtığımda fiyat artıyo neden oluyo bu 1701297945 Knkm switch modelini biliyomusun yani türkiyedekilerle aynıysa türkiyede olanları alırım bide bu kablosuz özelliği oyunlarda gecikmelere neden olurmu
  9. F

Vergiyle 830 TL oluyo
  10. F

Arkadaşlar bu fiyat bandında mekanik klavye arıyorum fiyatı arttıramam büyüklük olarak yön tuşları olsun yeter şimdiden teşekkürler
  11. F

480 TL alabileceğim en iyi mouse nedir?

Arkadaşlar 480 TL'ye fare arıyorum ilk once Razer almayı düşünüyordum ama herkes kronik sorunlu diyor o yüzden vazgeçtim şimdi başka arıyorum tutuş büyüklük önemli değil. Oyun için kullanacağım. İki isteğim var sensörünün iyi olması ve tuttuğumuz yerin sert plastik olmaması yani yumuşak yüzeyde...
  12. F

Slazenger ayakkabı alınır mı?

900 TL bütçem var high sneaker model almak istiyorum sizce bu markanın kinimi almalıyım yoksa önericeğiniz başka markalarda varmı?
  13. F

Yeni aldığım laptopa windows 10 kurdum ve wifi surucusu yok

Arkadaşlar acer aspire 5 a515 56 g mx 450 ekran kartlı laptop aldım ve windowsu kurdum ancak kurarken wifi baglanma kısmında hicbir wifi gozukmuyordu windowsu kurdugumdada ağ yoktu sürücüsüde yoktu aygıt yöneticisinde birsürü bilinmeyen aygıt ve pcı aygıtları var internettende wifi sürücüsünü...
  14. F

PTT Kargo Gerçekleme Düzenlendi Hakkında

Bende de aynı şey oldu size kargo ulaştımı
  15. F

Öztek bilgisayar güvenilir bir sitemi

Ne bilm az para deil benim için 1693298130 Hepsiburada da mağzalari var ve 9.5 puan ortalaması var baya da satış yapmış
  16. F

Öztek bilgisayar güvenilir bir sitemi

İstediğim bir laptop var ve diğer sitelere nazaran 900 TL daha ucuz olduğunu gördüm sizce bu internet sitesi güvenilir mi??
  17. F

Termal macun önerisi

Yazdiğim diğer macunlardan daha iyiyse okeyim çok çakması olduğunu duydum teknobiyotikten alın diyolar ordanmï alayım ve bu bütçede en iyisi bumu
  18. F

Termal macun önerisi

200 TL bütçem var Normalde kendim arastirip bulurdum bu tür şeyleri ancak herkes farkli bir şey söylüyor ilk başta zalman zm - stc8 alıcaktım ancak test videolarina baktigimda termal grizzy hydranout daha iyi oldugunu farkettim onu aliyim dedim ama amazondaki yorumlarında bazï kişilerin çok az...
  19. F

Usb ses kartı önerisi

Usb ses kartı alıcam Fiyatı en fazla 400 TL olursa güzel olur eğer değicekse 450 felan da olabilir internette arastiriyorum ama , bi ürüne herkes iyi yorum yapiyo , birisi diyo seste cızırtı yapıyo sonra içime kurt düşüyo almıyorum güzel bi ürün önerebilirmisiniz
  20. F

Aliexpress yanlışlıkla siparişimi alındı işaretledim

Beyler kargo geldi hiçbir sorun yok canli desteğe de yazmanıza gerek yok zaten bekleyin gelir diyorlar eğer benim hatamı yaptıysanız korkmayın geliyor
Top Bottom