Arama sonuçları: *

• Users: MchTHsyN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Çözüldü✓ Sizce ne kadara satabilirim??

Merhaba arkadaşlar ben masaüstü pc yi satıp laptopa geçmeyi düşünüyorum fakat pc im şuan ki güncel fiyatını bilmiyorum sizce ne kadar eder pc satarsam yardımcı olursanız sevinirim. Özellikler ; Ekran = AOC 27inc 1ms 144hz Ana Kart = Gigabayt B450m s2h İşlemci = R5 3600 3.6ghz Ekran kartı =...
  2. M

ikinci ekran bağlıyorum görüntü alamıyorum

herkeze iyi akşamlar benim ekran kartı gigabyt rx570 şuan kullandığım ekran dp ile bağlı fakat elimde olan eski bi casper olan ekranımı kasa bağlayıp görüntü almak istiyorum. direk olarak vga kablosunu taktığım zaman görüntü alamadım ama bi dvi to vga kablosu dediler onu aldım dvi kablosunu...
  3. M

stres testi

arkadaşlar aida64 programıyla test yaptım ve stock fanla işlemcim 89 dereceye kadar çıktı normal midir acaba ?
  4. M

R5 3600 Isınma Sorunu

arkadaşlar iyi akşamlar herkeze bende r5 3600 işlemci var stok fanla kullanıyorum ve işlemcim gta5 de full ayarlarda 92 dereceye kadar çıkıyor hangi soğutucuyu önerirsiniz ?
  5. M

sıcaklık normal mi _?

ekran kartı : gigabyt rx570 işlemci : r5 3600 Arkadaşlar oyun Dying Light full + full ayarlarda oynuyorum bu kadar ısınması normal mi ? Sistemi yeni topladım 3 gün oldu ilk olarak bu oyunu açtım grafik için ve bu kadar ısındı.
  6. M

Bu kablo nerenin ?

arkadaşlar iyi geceler herkeze ben bir pc topladım fakat bu kablonun anakartta yerini bulamadım. Kasanın ön paneline ait bana yardımcı olur musunuz ? Kasa : Rampage Alpha-X 4x12 cm Rainbow Fan 600W 80 Plus Bronze RGB Led Oyuncu Kasası Anakart : Gigabyte B450M S2H AMD B450 2133MHz DDR4 Soket AM4...
  7. M

Hagisi daha iyi ?

https://www.incehesap.com/gamepower-gprbp27c144-curved-gaming-monitor-fiyati-43405/ mi https://www.incehesap.com/james-donkey-jd27fg1ms144-27-gaming-monitor-fiyati-44299/ Arkadaşlar hangisi daha iyi deneyimleyen var mı ? Teşekküler.
  8. M

Ekran kartı alınır mı ?

AMD Ryzen 5 2600 XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX ED. 4GB OC+ 256 bit GDDR5 DX(12) Asus Prime A320M-K Corsair 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Power Boost VK-C12B USB 3.0 ATX, RGB Fan Rampage RMP-650-80PB 650W Xigmatek Xigmatek Tyr Sd964B İntel/Amd Cpu Fan Acer Nitro VG270bmiix 27" 75Hz 1ms ssd...
  9. M

Pc toplama sihirbazı

İyi geceler arkadaşlar En güvenli pc toplama sitesi hangisidir? Alışveriş yapan oldu mu bilgilendirirseniz sevinirim bende pc toplayacam ona göre Teşekkürler
Top Bottom