Arama sonuçları: *

1. BerkayÇftçi

20-23K arası Laptop Önerisi

20-23k arası param var ve bir dizüstü bilgisayar ihtiyacım var bu fiyat aralığındaki en f/p cihaz sizce hangisidir önerilerinizi almak isterim şimdiden teşekkürler
  2. BerkayÇftçi

Yardım Gamebooster h12 rebel

İndirime girince jd 710 al bence
  3. BerkayÇftçi

hediye kulaklık

X 3 plus almanı öneririm
  4. BerkayÇftçi

İtopya hazır sistemlerde stok yok?

Oncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar bir parçanın stoğu bitince öyle yazıyor birde parçaları değiştırıp deneyin
  5. BerkayÇftçi

Twitch yayını

Çok çok yeterli kardeşim 5 mbps uploadla bile 720p yayın yapılabiliyor senin internetin gayet yeterli bilgisayarın iyi ise 900p yayın açabilirsin
  6. BerkayÇftçi

İşlemciyi söküp taktıktan sonra klavyem çalışmıyor?

Gerçekten çok garip bir sorun hiç bir fikrim yok sana kolay gelsin hayırlı bayramlar
  7. BerkayÇftçi

600 TL Monitör önerisi

600 TL ye zaten imkansiz 144 hz alamazsın zorlasan 75 hz alırsın ama pek tavsiye edenitorum çunki 600 TL ye bildiğim bir monitör yok kusura bakma hahırlı bayramlar
  8. BerkayÇftçi

Bu sorunu nasıl çözerim?

Büyük ihtimalle klavye de sıkıntı var
  9. BerkayÇftçi

CS:GO Sunucularında Sorun Mu Var?

Yeni güncelleme gelecek diyorlar sunucular kapalı
  10. BerkayÇftçi

bi oyuncunun en büyük korkusu nedir

PİNG.
  11. BerkayÇftçi

3600 stok fan

Gayet yeterli kardeşim
  12. BerkayÇftçi

3500x vs 3600 Farkları

Oyun oynayacaksan 3500x al butceye daha mantıklı fakat rendır, oyun vb. Şeyler yapacaksan kesinlikle 3600 al çoklu çekirdek performansı daha iyi ve rendır yapacaksan sana daha iyi olur
  13. BerkayÇftçi

Yazılım Ve Oyun için idealmi

Parasına göre değmez başka sistemlere bakmanı tavsiye ederim 6000 TL ye çokk daha güzel sistemeler alınabilir
  14. BerkayÇftçi

Psu anakarta uygunmu

TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM ÇOK SAĞOL
  15. BerkayÇftçi

Psu anakarta uygunmu

Yeni bir pc toplamak istiyorum ama psu anakarta uymaz diye korkuyorum yani anakart cpu girişi 8+8 pin ama güç kaynagı pin 4+4 diyor psu konusunu çok bilmiyorum alacağim anakart bu =MSI PRESTIGE X570 CREATION 4600Mhz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB Wi-Fi M.2 PCIe 4.0 EATX Anakart düşündüğüm psu...
Top Bottom