Arama sonuçları: *

• Users: ErDemir
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Öneri Anakart yükseltmesi yapacağım işlemci uyumunda sorun yaşıyorum

Merhabalar. Sistemimde anakart yükseltmesi yapmak istiyorum ve yeni anakart da m2 ssd yuvası olsun istiyorum. işlemcimi buraya bırakıyorum. Öneri de bulunursanız çok sevinirim. Şahsen işlemci uyumu mevzusuna pek hakim değilim. (ekran kartım msi gtx 960)
  2. E

SSD de RAW bölümü birleştirme

Böyle bir sorunum var. Sanırım format atarken disk boyutlandırmalarını yanlış yaptım ve ssd'de 30GB alanı kullanamıyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim.
  3. E

Yardım Çift monitörde fare geçiş sorunu

Geçenlerde biraz nostalji olsun diye Age of Empire oynamak istedim lakin oyuna girdiğimde fare imlecim diğer monitörüme geçiyor ve ben oyun içinde kameramı hareket ettiremiyorum. oyunla ilgili diye düşündüm ve hali hazırda yüklü olan command&conquer:generals oyununa girdim, baktım aynı sorunu...
  4. E

Anlık takılmalar olmaya başladı

bilgisayarımda anlık takılmalar olmaya başladı uzun zamandır kullanıyorum bu sistemi. Autocad, 3ds max, gta v vs program ve oyunlarda hiçbir sorunu yok sistemin windowsum da ssd ye kurulu var mıdır bunun bir çözümü yardım ederseniz eğer çok memnun olurum
  5. E

3Ds max cephe tasarım yardımı lazım

3ds max de çok acil bina dış cephesini modelleme yardımı almam lazım bilen birisi yardım ederse çok sevinirim
  6. E

Yardım Deathcam de ping çok artıyor

Öncelikle iyi günler. Valorant, CS:GO gibi oyunlarda ölüm kamerasına geçtiğimde pingim anlamsız şekilde çok artıyor fakat ölü değilken çok rahat bir şekilde oynuyorum yabancı forumlarda bu sorunla ilgili konular açılmış fakat hiçbiri çözememiş. ek olarak da yine online oyunlarda sesli sohbet...
  7. E

Yardım çift monitör program kullanımı

merhabalar çift monitör kullanmaya başladım ama hangi program hangi monitörde nasıl gösterebilirim bilmiyorum böyle bir ayar varsa söyleyebilir misiniz teşekkürler. (örn. chrome'u açarken hep 2. monitörde açılsın, afterburner hep 2. monitörde açılsın vs vs)
Top Bottom