Arama sonuçları: *

1. S

SADECE LOL'DE KASIYOR

Pc'yi ilk topladığımda hiç bir sorun yoktu. Fakat 1 sene geçtikten sonra sadece lol kasmaya başladı. orta ayarlarda 100 fps de oynuyorum. Fight sırasında oyun çok kasıyor sebebi nedir arkadaşlar ? Sistem özellikleri AMD RYZEN 5 1600 AF GTX 1660 SUPER 16GB RAM 500GB M2 SSD 550W PSU
  2. S

ANAKART VE İŞLEMCİ uyumlu mu?

Merhabalar; msi mag b365m mortar anakart ve intel 11400f işlemci uyumlumudur parçaları taktım fakat anakart üzerindeki cpu ışığı yanıyor neden olabilir parçalarmı uyumsuz ?
  3. S

WORD ÖDEV YARDIM LÜTFEN

bunun acil yetişmesi gerekiyor lütfen yardım edermisin ?
  4. S

WORD ÖDEV YARDIM LÜTFEN

Arkadaşlar merhaba hoca bir ödev verdi. Word kullanmayı çok bilmiyorum. Lütfen biri bana bunu yazıp atabilirmi
  5. S

GTA 5 DÜŞÜK GPU VE CPU KULLANIMI

Gta 5'de CPU ve GPU kullanımı %40'ı geçmiyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi ? Sistem özellikleri Gigabyte b450 s2h Ryzen5 1600 af Galax 1660 Super Xpg 16gb 3000mhz ram
  6. S

1070Ti GTA5 FPS Problemi

Aynı sorun bendede var. 1660 Super 16GB RAM Ryzen5 1600(af) Bendede aynı şekilde fps problemi var. Testlere baktığımda çok daha yüksek fps alıyorlar.
  7. S

GTA5 ONLINE KASMA SORUNU

Benim sistemim: Ryzen5 1600 (af) 16GB RAM GALAX GTX 1660 SUPER bu sistemde online'a girdiğimde 55-70 arası fps alıyorum. Fakat kardeşimin bilgisayarında 1650super ve 8gb ram olmasına rağmen benden yüksek fps alıyor sebebi nedir
  8. S

Steam PUBG yanıt vermiyor

Dostlar selam Son iki gündür steam PUBG oynarken oyunun ortasında yanıt vermiyor. ve hiç bir şekilde müdahale edemiyorum bilgisayara. bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor veya ctrl+alt+delete yaparak oturumu kapat diyorum ancak o şekilde düzeliyor. başka hiç bir oyunda böyle bir şey olmuyor...
  9. S

Aşağıya eklediğim liste iyi mi? (Başlıkları düzgün yazınız)

ssd gigabyte marka 500mb okuma ve yazma psu power boost kasa dark guardian mini 1592684741 şuan elimdeki bütçe bu kadarına el veriyor ilerleyen zamanlarda 16 gb yapıcam zaten :)
  10. S

Aşağıya eklediğim liste iyi mi? (Başlıkları düzgün yazınız)

Arkaradşlar sizce bu sistem iyi mi?. GIGABYTE B450 S2H RYZEN 5 1600 AF GALAX 1660 SUPER XPG 8GB 3000MHZ 240GB SSD 500W 80+ PSU
  11. S

8 pine 6 pin takmak

Yeni bir ekran kartı aldım. 1660s Diğer parçalarda 1 hafta sonra gelicek. Şuanki sistemimde 6pin var. Ekran kartı Sorunsuz çalışıyormu diye 6 pin taksam bişey olur mu ?
  12. S

TürkTelekom bağlantı kalitesi çok kötü, video bile izlenmiyor, sizde de sorun var mı?

Evet ciddiyim sürekli arayıp duruyorlardı. Fakat hali hazırda ttnet kullanıyorduk ve daha 1 senesi vardı. Babam cayma bedelini öderseniz sizin internetine geçiş yaparım dedi. Cayma bedeli o zaman ne kadarsa işte bizden o kadar ay para almadılar.
  13. S

TürkTelekom bağlantı kalitesi çok kötü, video bile izlenmiyor, sizde de sorun var mı?

Onu söylemeyi unutmuşum. İnternet babamın üstüne olduğu için. Kablonet bizim apartmana ilk geldiğinde durmadan arayıp duruyorlardı. Cayma bedelini karşılarsanız sizin internetinizi bağlatırım demiştik ilkginç bir şekilde cayma bedelini kendileri ödediler şansını dene derim.
  14. S

Bende Ttnet kullanıcısıydım. Bu sorunları çok yaşıyordum. Kablonete geçiş yaptım. Çok memnunum. Eve gelen misafir çocukları bağlansa bile hiç bir şekilde ne yavaşlama ne de oyunlarda ping yükselmesi yaşamıyorum. Tavsiye ederim sanada eğer imkanın varsa
  15. S

8 pin cpu girişine 4 pin takmak

Ahhh o zaman keşke ben anlasaydım bilgisayardan diyorum. Ama artık gerek bilişim bölümü okumamdan kaynaklı gerekse merakımdan kaynaklı sıfırdan sistem toplayabilcek kadar bilgiye sahibim
  16. S

8 pin cpu girişine 4 pin takmak

Ben daha küçükken bilgisayardan hiç anlamadığım zamanlar tanıdık bir abiye sistem toplatmıştık. O zamana göre iyi bir sistemdi fakat artık eskidi. sonradan farkettim ki senelerce 4pin takılı olarak kullanmışım. Son iki senedir falan oyun oynarken birden donuyor ve reset atmadan da düzelmiyor...
  17. S

Hp marka ram alınır mı?

18. S

Hp marka ram alınır mı?

link ile ilgili bir sorun oldu sanırım ilk açtığımda 327 TL yazıyordu sayfayı yenileyince düzeldi kusura bakmayın.
  19. S

Hp marka ram alınır mı?

İnternette ramlere bakarken Hp marka ramlere denk geldim. Ve çok ucuz fiyatı alınır mı? https://www.teknobiyotik.com/donanim/ram-bellek/hp-ddr4-8gb-3200mhz-7eh67aa-pc-ram-7eh67aa-30376.html
Top Bottom