Arama sonuçları: *

1. @

Ryzen 3500 İşlemcili Sistemde Fps Problemleri

Öncelikle sistemim asus rog 6600xt 1tb harddisk 500 gb ssd 500 gb m2 ssd asus tuf b450m pro anakart 700 watt fsp supply 16 gb 2x8 ram ryzen 3500 işlemci Arkadaşlar sıkıntı lol cs gibi oyunlarda düşük fps CS de sabit 144 fps bile alamıyorum lolde de bazen 144 sabit veriyor bazen 100 lerde...
  2. @

6600XT Fps Drop Takılma

Merhabalar direk konuya giriyorum,cs lol gibi basit oyunlarda bile sürekli drop yiyorum.Lol için oyun sırasında pc takılıp kalıyor bi 5 saniye, alt tab yapınca düzeliyor,bazen dakka başı alt tab yapıyorum bazen sıkıntı olmadan oynuyorum.Cs için 10 15 saniyede bir drop yiyorum sürekli takılıyor...
  3. @

Efe Uygaç Shelby Sistem

https://www.itopya.com/efe-uygac-shelby_h16454 Arkadaşlar bu sistem nasıldır ? Kasa konusunda biraz kötü yorumlar okudum içinde ki psu bir sıkıntı yapar mı güvenilirmidir ?
  4. @

Kasa açılıyor ama görüntü yok

Arkadaşlar sıkıntı anakarttaymış anakartımı değiştirdim her şey normale döndü,buna benzer bir sıkıntı yaşayan varsa anakarttan şüphelensin derim.
  5. @

Anakartta pcie ledinin dışında başka ışık yanmıyor.Birde ekran kartını çıkardığımdada o ışık yanmaya devam ediyor.Yani takılı olduğunda bile yokmuş gibi bişi oluyor sanırım
  6. @

Hayır monitorde hiçbirşey yok 1635890080 Denedim olmadı. 1635890256 Bu arada şuan farkettim klavye ve kulaklığımın rgbleri yanıyor ama mousenin li yanmıyor.Işlemci fanını değiştirirken anakarta bi zarar vermiş olabilirmiyim acaba
  7. @

Evet
  8. @

Arkadaşlar daha demin bir işlemci fanı değişikliği yaptım.Kasayı çalıştırıyorum her şey tamam ama ekrana görüntü gelmiyor.Pciex16 yazan yerde kırmızı led ışığı yanıyor sürekli.Ekran kartına hiçbi müdahelede bulunmadım.Sadece işlemci fanını yeni bi fanla değiştim.İşlemcinin pinlerini mi eğdim...
  9. @

Yüksek FPS de kasma donma takılma

Fanboyluk işin şakası tabi,ya aldığım günden beri bu ve benzeri sıkıntılarıyla uğraşıyorum illallah ettim artık.Bu arada ederi nedir ya benim kartın :D
  10. @

Efe eline sağlık dediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum aynı yollardan geçmişiz aynen dediğin gibi yapacağım. 1617514077 Yok kral belirgin hiçbi sorun gözükmüyor.Arkadaşın dediği gibi yapcağım bundan sonrada sorun karttaysa eğer koyu nvdia fanıyım.
  11. @

Son çare artık parçaları değişmeye başlayacağım ilk iş bi nvdia karta geçmek olucak eğer sorun çözülürse direk yazacağım buraya baya kanser bi sıkıntı çünkü. 1617512322 1617512344 Denemiştim güniçinde o da çözmedi
  12. @

Açık
  13. @

Valla aynı şeyi 2 3 ay önce kafaya koymuştum rtx 3060 ti geçip işlemciyide ona göre yükseltecektim ama miningciler bitirdi bizi 1617511686 Bu videoyuda denemiştim sonuç değişmiyor.
  14. @

Ekran kartının 70i gördüğü olmadı diyebilirim işlemcide aynı şekilde 55-70 arası geziyor çoğu oyunda
  15. @

Arkadaşlar merhaba direk konuya giriyorum aşağıda vermiş olduğum sistemde gta 5ten örnek vereceğim çoğu oyundada bunu yaşıyorum gtada 120-150 arası fps alıyorum ama ekranda resmen 30fps oynuyorum gibi bir hissiyat oluyor,bunun nedeni nedir sizce nasıl çözülür? ryzen 3500 işlemci gskill 8x2...
  16. @

Oyunlarda Ekranın Donup Kalması

Arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar beni pcyi aldığım günden beri delirten bi sıkıntıyı anlatacağım öncelikle sistemim; Amd ryzen 3500 işlemci Gskill 8×2 ram Asus tuf 5600xt ekran kartı B450m dragon anakart Kioxia 480 gb ssd Wd blue 1tb hdd Powerboost 650+ psu Şimdi yaşadığım sorun ikiye...
  17. @

3060 Tİ Oc ve Normalı arasında ki fark nedir ?

Tamamdır teşekkürler.
  18. @

3060 Tİ Oc ve Normalı arasında ki fark nedir ?

https://www.itopya.com/asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti/ Bu ekran kartıyla aynı modelin oc modeli arasında ki fark nedir ? 1000tl küsür bi fiyat farkı var.
  19. @

500-600 Tl arası 650 Watt Psu Önerisi

Arkadaşlar forumda çok öneri var ama herkes başka bir şey demiş,hemfikir olduğunuz bi psu var mı ?
  20. @

1000-1100 TL Kasa+650 Watt Psu önerisi

Maks 1100Tl'ye önerebileceğiniz ürünler nelerdir ?
Top Bottom