Arama sonuçları: *

• Users: erhanbu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Islemci fani montaji nasil yapilir

Merhaba elimde bu fan var da aklim karisti nasil montaj yapabilirim bunu? Resimli anlatabilecek var mi
  2. E

Ssd Koyma Yeri Var Mi

Merhaba attigim fotolardan da gorebilirsiniz kasamda ssd yeri var mi? Yoksa takmak icin ne yapmam gerek? 1617109273 Suanda ssd alcagim icin soruyorum
  3. E

Islemci Fanini Kirdim

Merhaba az once fon makinesiyle islemci faninin tozunu alirken yanlislikla fanin bir kanadini kirdim islemcim amd x4 950 sizce yeni bir islemci fani almali miyim
  4. E

160 TL Mouse Önerisi

160 TL'ye sag el palm tutus icin fare onerilerini bekliyorum kalin mouselari cok sevmiyorum kullandigim dpi 1200 ama daha yuksek te olabilir hic sikinti degil hizi alisabilcegim bir hiz olmali hafif bir de elim biraz buyuk oldugu icin cok kucuk yada kucuk olmamali fotograftaki mouseun sekli...
  5. E

Windows Harddisk Bölme ve Sürücü

Merhaba herkese , bundan 3 hafta önce bilgisayarımı sıfırladım 1tb harddiskim var ve sıfırlarken de windows için 50 gblık yer açtığım diske kurdum windowsu ve diğer büyük diske de oyun falan kurdum ama bir şey farkettim o da şey ekran kartı sürücüm 50 gblık sürücümde yer alıyor yani windowsu...
Top Bottom