Arama sonuçları: *

1. K

Yardım klasör kullanılıyor hatası ?

teşekkür ederim 😊 deneyeceğim .
  2. K

Yardım klasör kullanılıyor hatası ?

bilgisayarı açarken vcruntime140.dll hatası alıyorum o yüzden video izleyerek dosyayı indirdim syswow64 klasörüne atmayı denedim atamadım yardımcı olabilecek var mı ? 1649937801 . 1649937987 arka planda açık diyor ama bulamadım 1649938040
  3. K

Yardım Gt 1030 Ekran Kartı Fan Sesi

videoyu izleyince anladım 😂😂 , teşekkür ederim sizede yardımınız için .
  4. K

başka vida göremedim . 1649448958 noktalı alana mı dökeyim yağı 1649449070 yt den bakıcam
  5. K

makine yağı olur mu 1649448418 fanı bastırıp çıkarsam bişey kırılır mı ?
  6. K

nasıl değişmiş gibi görünüyor anlamadım ?
  7. K

ekran kartı fanımdan acayip bir şekilde ses geliyor , fanın tozunu aldım ses devam ediyor ne yapmalıyım ?
  8. K

dsl ve internet yanmıyor

tamamdır teşekkür ederim
  9. K

dsl ve internet yanmıyor

dsl ve internetin yanmadığını söyledim kontrol ediyorum dedi ve bişey bulamadı dsl ve internet yanınca tekrardan arayın dedi, söküp takmayı denedim işe yaramadı kurulun yapmayı deneyecem ama işe yarayacağını sanmıyorum
  10. K

dsl ve internet yanmıyor

modemi alalı yaklaşık 2 yıl oldu tekrardan kurulum yapmam gerekmi ?
  11. K

dsl ve internet yanmıyor

1,2 haftadır bu sorunu yaşıyorum dls yanıp sönüyor internet gelmiyor internet gelse bile çok yavaş oluyor müşteri hizmetleri ni aradık tam düzeldi derken elektrik gitti geldi ve hızı tekrar düştü bugün tekrardan aradım modemi kapatın açın dedi kapatıp açtım dsl ve internet yanmadı ne...
  12. K

Yardım ekran kartı aldım görüntü gelmiyor

ekran kartını taktım kablosunu da taktım fakat görüntü gelmiyo her şey düzgün çalışıyor fakat görüntü yok 2 adet dönüştürücü aldım ikisindede ekran gelmedi
  13. K

Yardım Yeni ekran kartı aldım görüntü yok

Başka cihaz yok her şey çalışıyor görüntü yok vga kablosunu ekran kartına deilde kasanın dier girişine takımca sorunsuz açılıyor
  14. K

Yardım Yeni ekran kartı aldım görüntü yok

Gt 1030 ekran kartı aldım bide 2 adet dönüştürücü biri dvi to vga dieri hdmi to vga görüntü neden gelmiyo önce driveri mi kurmak gerek
  15. K

Öneri ekran kartı dönüştürücüsü önerir misiniz?

aktif dönüştürücü die bir şey duydum o nedir ? yanıtın için teşekkürler
  16. K

dikey derken farkeder mi ? ekran vga ekran kartında vga yok kablo dönüştürücüsü lazım ?
  17. K

gtx 750 ti veya gt 1030 almayı düşünüyorum bir tane dönüştürücü önerir misiniz? aktif dönüştürücü hakkında pek bilgim yok link atarsanız sevinirim monitorüm vga girişli
  18. K

Ekran kart ve monitor uyumu

tamamdır
Top Bottom