Arama sonuçları: *

1. Violynn

1650 Super ekran kartlı kasamın ederi nedir?

Hediye Fan 2 x Kasa Fanı [Model Değişebilir] İşlemci 1 x AMD Ryzen 5 1600 12nm Soket AM4 İşlemci Anakart 1 x Asus B450M Dragon BULK Soket AM4 DDR4 ATX Gaming Anakart Bellek 2 x Adata XPG Gammix D30 8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram Ekran Kartı 1 x Asus Phoenix PH-GTX1650S-4G 4GB...
  2. Violynn

Ehliyet almak hakkında bilgi verir misiniz?

yazmayı unutmuşum benim toplam 2.5 ay kadar sürdü bunların hepsi, direksiyon derslerimi 2 hafta ertelettim zamanım uyuşmadığı için
  3. Violynn

Ehliyet almak hakkında bilgi verir misiniz?

Merhaba, öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsun ben ehliyetimi 2023 eylül ayında aldım, o zaman kurs parası olarak 7000 TL vermiştik direksiyon ve teorik ders için, 5 gün teorik 7 gün de direksiyon dersi sürmüştü. yazılı sınav için 300 direksiyon sınavı için 400 TL para ödemiştik. direksiyon...
  4. Violynn

XBOX Series S kolum bi anda çalışmamaya başladı

Fifa 24 oynarken(PC) bi anda kabloya temas ettim ve masaüstünde şöyle bir uyarı geldi: usb portundaki cihaz gereğinden fazla güç tüketiyor yeniden başlatın tarzında bir uyarı geldi. bilgisayarı yeniden başlattım ve tekrar kabloyla taktığımda xbox kolunun ışığı yanıp sönmeye başladı normalde...
  5. Violynn

50-55K Arasında Oyun için dizüstü tavsiyesi

soldakini düşünüyorum fakat neredeyse hiçbir yerde satılmıyor, geçen gün görmüştüm şu an satıştan kalkmış
  6. Violynn

50-55K Arasında Oyun için dizüstü tavsiyesi

Üniversiteye geçeceğim için masaüstünü satıp 50-55 k arasına dizüstü bilgisayar arıyorum önerilerinize açığım.
  7. Violynn

Carraro 290 zırhlı lastik önerisi

arkadaşlar 1 hafta içinde bisikletimin ön ve arka tekeri patladı, carraro 290 bisikletim için fiyatı çok yüksek olmayan ikisi toplam 600TL civarı lastik önerisi verirseniz çok sevinirim 1692265011 https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/active-290-28-21-v-vb/
  8. Violynn

Bilgisayarı temizledim ve açılmıyor

degistirdim simdi bios pilini de çıkardım bekliyorum 5 dakika sonra acmayi deneyecegim 1692005161 degistirdim fakat hala ayni acilmiyor, ayrica fan çok ses cikararak donmeye basladi 1692005187 fan daha sesli donmeye basladi fakat hala olmuyor 1692006193 hocam tekrardan selamlar, ekran geldi...
  9. Violynn

hayır
  10. Violynn

deniyorum arkadaslar hepsini
  11. Violynn

bios pili yokken mi statik elektrigi atayim
  12. Violynn

tamamdır, statik elektrigi atmayi denedim baya fakat öyle olmadi
  13. Violynn

fanlara fön makinesi tuttum soğuk ayarda ve yukaridaki soğutma fanlarını çıkarıp sildim
  14. Violynn

Merhaba, dün kasamı temizledikten sonra monitor klavye ve mouse a güç gitmemeye basladi. Power tusuna basıyorum sadece kasanın fanları dönüyor. Tek yaptığım saç kurutma makinesi tutup, fanları söküp silmekti. Ne yapmam gerek?
  15. Violynn

Hem PC hem ders için masa önerisi

bu biraz uzun kalıyor ya
  16. Violynn

sandalyem var, şu anki masam yüksek geldiği için zaten otururken çok rahatsızlık çekiyorum kollarım falan çok havada kalıyor; 55-60 cm kadar
  17. Violynn

Arkadaşlar hem bilgisayarımı koymak için hem de ders çalışmak için masa önerisi istiyorum 2. el olabilir fark etmez(izmir) fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok o yüzden maksimum şu kadar olsun diyemeyeceğim önerilere açığım
  18. Violynn

150TL altına internet paketi önerisi

Şu an turkcell'in 160 TL'ye 6 gblik paketini kullanıyorum faturalı değil başka bir tarifeye geçmek istiyorum ne önerirsiniz? 10gbden fazla kullanmıyorum aylık
  19. Violynn

Fifa 23 ayar sıfırlanıyor

Fifa 23 ü her kapatıp açışımda yaptığım ayarlar sıfırlanıyor sanki oyuna ilk defa giriyor gibi mbappe sam kerr arasında seçim yapıyorum dil seçimi yapıyorum nasıl düzeltebilirim? steam üzerinden oynuyorum
  20. Violynn

Yıllar önce izlediğim animasyonu arıyorum

Arkadaşlar 2014 2015 li yıllar gibi çok fazla animasyon filmi izliyordum uzun süredir adını unuttuğum bir tane animasyon filmini arıyorum. Tek hatırladığım film baya büyük bir sokakta kalabalığın içinde bi grup yürüyerek başlıyor ve filmde çok fazla bermuda şeytan üçgeninden bahsediyorlar acaba...
Top Bottom