Arama sonuçları: *

• Users: Violynn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Violynn

1650 Super ekran kartlı kasamın ederi nedir?

Hediye Fan 2 x Kasa Fanı [Model Değişebilir] İşlemci 1 x AMD Ryzen 5 1600 12nm Soket AM4 İşlemci Anakart 1 x Asus B450M Dragon BULK Soket AM4 DDR4 ATX Gaming Anakart Bellek 2 x Adata XPG Gammix D30 8GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram Ekran Kartı 1 x Asus Phoenix PH-GTX1650S-4G 4GB...
  2. Violynn

XBOX Series S kolum bi anda çalışmamaya başladı

Fifa 24 oynarken(PC) bi anda kabloya temas ettim ve masaüstünde şöyle bir uyarı geldi: usb portundaki cihaz gereğinden fazla güç tüketiyor yeniden başlatın tarzında bir uyarı geldi. bilgisayarı yeniden başlattım ve tekrar kabloyla taktığımda xbox kolunun ışığı yanıp sönmeye başladı normalde...
  3. Violynn

50-55K Arasında Oyun için dizüstü tavsiyesi

Üniversiteye geçeceğim için masaüstünü satıp 50-55 k arasına dizüstü bilgisayar arıyorum önerilerinize açığım.
  4. Violynn

Carraro 290 zırhlı lastik önerisi

arkadaşlar 1 hafta içinde bisikletimin ön ve arka tekeri patladı, carraro 290 bisikletim için fiyatı çok yüksek olmayan ikisi toplam 600TL civarı lastik önerisi verirseniz çok sevinirim 1692265011 https://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/active-290-28-21-v-vb/
  5. Violynn

Bilgisayarı temizledim ve açılmıyor

Merhaba, dün kasamı temizledikten sonra monitor klavye ve mouse a güç gitmemeye basladi. Power tusuna basıyorum sadece kasanın fanları dönüyor. Tek yaptığım saç kurutma makinesi tutup, fanları söküp silmekti. Ne yapmam gerek?
  6. Violynn

Hem PC hem ders için masa önerisi

Arkadaşlar hem bilgisayarımı koymak için hem de ders çalışmak için masa önerisi istiyorum 2. el olabilir fark etmez(izmir) fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok o yüzden maksimum şu kadar olsun diyemeyeceğim önerilere açığım
  7. Violynn

150TL altına internet paketi önerisi

Şu an turkcell'in 160 TL'ye 6 gblik paketini kullanıyorum faturalı değil başka bir tarifeye geçmek istiyorum ne önerirsiniz? 10gbden fazla kullanmıyorum aylık
  8. Violynn

Fifa 23 ayar sıfırlanıyor

Fifa 23 ü her kapatıp açışımda yaptığım ayarlar sıfırlanıyor sanki oyuna ilk defa giriyor gibi mbappe sam kerr arasında seçim yapıyorum dil seçimi yapıyorum nasıl düzeltebilirim? steam üzerinden oynuyorum
  9. Violynn

Yıllar önce izlediğim animasyonu arıyorum

Arkadaşlar 2014 2015 li yıllar gibi çok fazla animasyon filmi izliyordum uzun süredir adını unuttuğum bir tane animasyon filmini arıyorum. Tek hatırladığım film baya büyük bir sokakta kalabalığın içinde bi grup yürüyerek başlıyor ve filmde çok fazla bermuda şeytan üçgeninden bahsediyorlar acaba...
  10. Violynn

PS3 Kolu Titreşim Kapatma

Elimde arkadaşımdan ödünç aldığım sony ps3 kolu var bunu bilgisayara taktım steamdan Fifa 22 oynuyorum, titreşimini kapatma gibi bir şansımız var mı? Her şut çektiğimde titrediği için kablo git gel yapıyor garip bir şekilde ve çıkmamasına rağmen çıkmış gibi gözüküyor 1 saniyelik.
  11. Violynn

2500 TL Civarı bisiklet

Merhaba arkadaşlar, 1.80 80 kiloyum, şehir içi bisiklet arıyorum 2000-3000 arası güzel bisiklet önerisi bekliyorum teşekkürler
  12. Violynn

5000 TL Civarı telefon önerisi

Arkadaşlar 5000 TL civarı telefon önerisi arıyorum samsung olursa ve 2. el olmazsa sevinirim aklımda samsung m52 vardı fakat bu telefon turkcell bayilerinde satılmıyor babam da turkcell bayilerinden almamızı istiyor taksit faturaya yansıdığı için mediamarktdan almamız için ısrar ediyorum...
  13. Violynn

Apu Bilgisayar Tavsiyesi

İşlemci : Ryzen5 5600G = 3880 TL Anakart : MSI B450M-A PRO MAX AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart = 440 TL Kasa : MSI MAG VAMPIRIC 100R RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası = 670 TL Ram : Kingston Fury Beast RGB 8 GB 3600 MHz DDR4 CL17 KF436C17BBA/8 Ram = 1270TL SSD : Kioxia 500 GB Exceria LRC10Z500GG8...
  14. Violynn

Bluestacks gibi platform

Bluestacks açılmıyor her seferinde hata veriyor ne denediysem olmadı bluestacks gibi farklı bir uygulama var mı clash of clash vs oynayabileceğim?
  15. Violynn

13000 TL'ye sistem önerisi

13000 TL'ye hazır sistem önerebilir misiniz? 13000 TL'nin içinde sadece kasa ve monitör olacak
  16. Violynn

500-800 TL arası SSD önerisi

Merhaba arkadaşlar. Bütçem belirttiğim gibi, kendime bir adet m2 ssd ya da normal ssd alacağım uygun fiyatlı olanı önerilerinizi bekliyorum 1643741069 Yazmayı unutmuşum, 480 gb'tan yüksek olursa sevinirim
  17. Violynn

Bios'a güncelleme atacağım

Asus B450M Dragon Bulk anakartıma bios güncellemesi yapacağım indirdiğim winrar dosyasının içinde 2 tane dosya var. Flash belleğe bu 2 dosyayı mı atacağım yoksa CAP dosyasını mı?
  18. Violynn

Drop yemekten bıktım artık

Arkadaşlar ben bu drop yemekten bıktım usandım artık. Ne yapmam gerek her türlü şeyi araştırdım ama yok yine bulamadım aynı konuyu 1 2 ay önce açmıştım pek yanıt gelmedi tekrar açıyorum kusura bakmayın. Asus phoenix gtx 1650 super ryzen 5 1600 af 16 gb xpg ram 3000 mhz b450m dragon bulk james...
  19. Violynn

Bilgisayara ps3 kolu nasıl bağlarım?

Bilgisayarıma ps3 kolu taktım fifa 22 oynamak için fakat kolu taktığımda xbox kolu olarak görüyor ilginç bir şekilde ne yapabilirim?
  20. Violynn

Deli gibi fps drop yiyorum

Aynı konuyu gecenin 1 inde de açmıştım fakat fazla aktif olmadığı için cevap gelmedi. Selamlar, sistemim orta düzeyde; gtx 1650 super r5 1600 16 gb ram 480+240 gb James Donkey ssd LoL, GTA V, Valorant, aklınızdaki tüm oyunlarda drop yiyorum fps kendini 0 a sabitliyor 2 3 saniyelik onun dışında...
Top Bottom