Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Yardım Sessiz Kasa Fanı Önerisi

çok bütçem yok maksimum 800 liraya 3 lü kasa fanı arıyorum xpg kasamdaki fanların rgb özelliği yok maalesef tek modda çalışıyorlar önerilerinizi bekliyorum
  2. ProfessionWolf

Öneri Rdr 2 Güvenilir Türkçe Yama Önerisi

rdr 2 türkçe oynamak istiyorum ama yamadan virüs bulaşacak diye korkuyorum gerçekten temiz ve güvenilir yama var mı acaba
  3. ProfessionWolf

Lenovo Legion R25-İ Renk Ayarı Hakkında

bu monitörü kullanan çok kişi var ben de dahil monitörde nedense renkler garip geliyordu Srgb modunda kullanıyordum oyun içinde değiştirince farkettim ki özel renk modu çok daha güzel gözüküyor siz de deneyebilirsiniz
  4. ProfessionWolf

Kasamı Nasıl Temizleyebilirim ?

kasa temizlemeyi çok bilmiyorum şuana kadar sadece toz filtrelerini temizledim sürekli odam çok tozlandığı için kasam da çok tozlanıyor en güvenli şekilde nasıl tertemiz yaparım bir de sıvı soğutucu radyatörünü şuanda temizlememe gerek var mı ?
  5. ProfessionWolf

Cs2 sunucularından virüs bulaşabilir mi ?

arada burdan arkadaşlarla vs atıyoruz ama merakımdan soruyorum burdan virüs bulaşabilir mi güvenli midir ? https://cs2.org.tr/
  6. ProfessionWolf

Çözüldü✓ VirüsTotalin bulduğu tehditler virüs mü ?

https://www.virustotal.com/gui/file/4d2db0d853990b7fa27b49c0d716645d38d4ebaa74b8bd9f3d0add776b56896a?nocache=1 burdaki tehditler ne oluyor tam olarak arkadaşlar bilgili olanlar yardımcı olabilir mi dosyayı indirdim çünkü
  7. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Bilgisayarıma Virüs Bulaştı mı Nasıl Anlarım?

geçen gün rdr 2 türtkçe yama indirmeye koyuldum şu linkteki siteden dosyayı indirdim ama şüphelendiğim için indirdikten sonra dosyayı açmadan önce virüs totaldan tarattığımda 9 tane uyarı verdi ve çoğunda trojan yazıyordu dosyayı açmadan sildim virüs bulaşmış mıdır ? norton üyeliğim var tam...
  8. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Masaüstünde İşlemci Kullanımı %100 Gözüküyor

görev yöneticisinden baktığımda işlemci %100 kullanıyor gözüküyor neden böyle oldu acaba bilgisayara virüs bulaşmış olabilir mi nortondan defalarca tam tarama yaptım hiçbirşey çıkmadı
  9. ProfessionWolf

DLSS ve Frame Generation Fps Oyunlarında Gecikmeyi Arttırır mı ?

frame generation kullanmak istiyorum fakat gecikmeyi arttırdığını söylüyorlar warzone oynuyorum ve fps e büyük katkısı oluyor ama gecikme yapıyorsa açmayacağım
  10. ProfessionWolf

Öneri Maks 3k bütçe klavye önerisi

apex 9 tkl alacağım gibi ama switchleri apex 9 tkl den daha iyi model var mı bu bütçede sormak istedim önerilerinizi bekliyorum
  11. ProfessionWolf

Yardım Yeni Klavyemin bazı tuşları çok kolay çıkıyor ?

Apex 9 TKL kullanıyorum 5 gündür çok memnunum fakat bazı tuşları elimle çok rahat çıkarırken bazı tuşları biraz daha zor çıkarıyorum bu bir sorun mu yoksa normal bişey mi klavyeden anlayan arkadaşlar yazarsa sevinirim
  12. ProfessionWolf

Öneri 30x90 Mousepad Önerisi

desensiz ve siyah bir mousepad arıyorum eni 30 olmalı mutlaka boyu çok önemli değil 70cm bile olur maks bütçe 300
  13. ProfessionWolf

Yardım Amazon MousePad Siparişimi İptal Ediyor ?

belki de 2 haftadır almak için çırpınıyorum ama olmuyor amazon sürekli siparişimi iptal ediyor bir hanenin temel ihtiyacını geçtiği için siparişimi iptal ediyormuş müşteri hizmetlerini de aradım bi çözümü yok sadece şu mousepadi almak istiyordum fiyatı uygun diye başka hesaptan almayı da denedim...
  14. ProfessionWolf

Sistem Açılırken Monitör Uyku Moduna Geçiyor

imzamdaki sistemi açarken monitör kendini sürekli standby mode alıyor şuan zar zor açtım bunun bir ayarı var mıdır acaba neden uyku moduna geçiyor monitör (Kasada bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü televizyona hdmı ile bağladığımda sorunsuz açılıyor)
  15. ProfessionWolf

Lenovo Legion R25-İ Monitör Ayarı Hakkında

forumda bu monitörden alan çok kişi var ben de dahil kullananlar bilir yanıt hızı seviyeleri var ve çoğu kişi hangisi 0.5 ms bilmiyor bugün lenovoyu arayıp öğrendim ki aslında 0.5 ms olması için seviyenin kapalı olması gerekiyormuş seviyelerin yanıt hızını aşağıya ekledim ayrıca sorunuz varsa...
  16. ProfessionWolf

Çözüldü✓ Lenovo Monitörden Ses Gelmiyor

lenovo R25İ monitör kullanıyorum ses çıkışında monitör gözükmüyor nasıl düzeltirim bunu
  17. ProfessionWolf

Öneri Maks 2.5k Kablosuz Kulaklık Önerisi

bu fiyat bandında iyi bir model var mı önerilerinizi bekliyorum
  18. ProfessionWolf

Öneri KlasseGear MousePad Alınır mı ?

Amazonda indirimde sizce alınır mı kullandığım mouse glorıous model o wireless rahat kayar mı üzerinde eskiden steelseries qck large kullanıyordum ama şuan masama olmuyor ve çirkin duruyor https://amzn.eu/d/aCJ6AwZ
  19. ProfessionWolf

Niye Bu Kadar Takıntılıyım ?

bazılarınız dalga geçecektir belki ama çoğu şeyde takıntılıyım mesela dün yeni aldığım klavyeye abim sert bastı tuşlara vururmuş gibi ve artık o klavyeden soğudum iade edip yenisini alsam mı diyorum çok saçma ama nedense hep böyle oluyor yeni aldığım birşeye dokunulunca aldığım şeyden soğuyorum...
  20. ProfessionWolf

Teravihe Gidenler Var mı ?

Hayırlı Ramazanlar dostlar yoklama alıyoruz
Top Bottom