Arama sonuçları: *

• Users: Ruzgar
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Rx 5600 xt wattman hatası

Arkadaşlar selamlar.Yaklasik 5-6 ay önce kendim bir sistem topladım.Bilgisayar daha yepyeni ama oyundanken ara sıra wattman hatası alıyorum ve bu beni çok rahatsız etmeye başladı.Bunun çözümünü bilen var mi?Bu kötü bir hata midir sistemimi kötü etkiler mi?
  2. R

hyperx predator ngenuıty

arkadaşlar ben ustte gordugunuz gibi hyperx predator aldım.Bu ram ngenuıty yazılımını destekliyor fakat uygulamasına girdiğim zaman ürünüm ekranda gozukmuyor.bunun nedeni nedir?
  3. R

steelseries artic 3 2019 edition mikrofon sorunu

arkadaşlar herkese iyi akşamlar bugün öğle saati sularında steelseries artic 3 2019 edition aldım ve yaklaşık olarak 30 dakika önce arkadaşlarla discord da bulustuktan sonra bana sesin hiç iyi gelmiyo,cızırtı var,sesin kesiliyo gibi yorumlar yaptı mikrofon hakkında.Ben bu sorunu nasıl...
  4. R

Ekran karti önerisi

Islemcim r5 3600 anakartın gigabyte b450m s2h modeli 2500-2600 TL bütçem var söylediğim parçaları göz önünde bulundurarak ekran kartı önerir misiniz
  5. R

Bu modem alınır mı?

Fikirlerinizi beyan ederseniz çok sevinirim
  6. R

Vdsl modem

240-260 TL civarlarında vdsl modem önerebilir misiniz?
  7. R

Bu model nedir

https://www.tp-link.com/tr/home-networking/access-point/TL-wa701nd/ Bu modem adsl mi vdsl mi nedir bu modem,bilgi verebilir misiniz acaba anlayamadım ben
  8. R

Hangi ekran kartini alayım?

https://m.n11.com/msi-geforce-gtx-1660-super-gaming-x-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-P422586611?utm_campaign=akakce_genel&utm_source=comp_akakce&v=1.13.4&utm_medium=cpc Bu ekran kartını mi alayım,yoksa...
  9. R

4000 TL ye islemci ve ekran karti

4000 TL bütçem var ekran kartı ve ıslemci onerir misiniz(anakartim gigabyte b450m s2h)
  10. R

2300-2500 TL arasi ekran karti

2300-2500 TL arası ekran kartı önerisinde bulunabilir misiniz
  11. R

Öneri Internet degistirecegim

Şuanda turkcell superonline kullanmaktayim ve internet acısından çok büyük problem yaşıyorum.internetin çekmemesi,yavaş olması,2 kişi aynı anda internete girdiği an internetin çökmesi,bir şey izlerken donması,birseyi indirmek çok uzun sürüyor vs vs.. Bu sorunları giderebilecek önerdiğiniz bir...
  12. R

Hangi ekran kartını alsam?

Selamlar,aylardır araştırma yapıyorum ekran kartları hakkında.Birkac ekran kartı arasında kaldım sizce hangisini almalıyım fikirlerinizi merak ediyorum. Msi gtx 1660 super gaming x Gigabyte 1660 super Gigabyte rtx 2060 oc 6g Msi rtx 2060 ventus xs
  13. R

Hyperx predator rgb

Selamlar geçen günlerde hyperx predator rgb modelini aldım.Bende de gigabyte b450m s2h model anakart var fakat aldıktan sonra bu iki parçanın uyumlulugundan şüphe ettim.Acaba bu iki parçanın uyumlu olup olmadığını bilen biri yardımcı olabilir mi ya acil
  14. R

700-800 TL bandında kasa ve psu

700-800 TL bandında önerebileceğiniz psu ve kasa var mı acaba?
  15. R

2 ekran kartı arasinda kaldim

Msi RX 5500XT mech 8gb oc mu önerirsiniz yoksa sapphire rx 5500xt nitro+ special edition oc 8gb ekran kartını mi önerirsiniz?
  16. R

5000-5200 TL bandında bilgisayar toplama

Merhabalar bütçem başlıktada göründüğü gibi 5000 ile 5200 TL arasındadır.Bayadir araştırma yapıyorum fakat tam istediğim gibi bi sistem bulamadım,toplayamadım.Bana bu fiyat bandında en iyi performansı vericek hazır sistemi veya parçaları söyleyebilirseniz çok güzel olur.
Top Bottom