Arama sonuçları: *

1. E

Monitör Kolu önerisi

Herkese Merhabalar iyi günler diliyorum. Benim Ufak bir sorum var ve bilginiz fikriniz varsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Benim Ana monitörüm AOC 24G2U ve yan monitörüm philips in 21 inçlik bir tane monitörü benim sorum şu Bu iki monitörüm masada fazla yer kaplıyor bunun önüne geçmek...
  2. E

Hyperx Quadcast Telefon yanındayken karşıya ses gidiyor

Herkese Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi 2 ay önce satın aldığım hyperx mikrofondan arkadaşlarımın söylemesi ile bir sorunu olduğunu anladım. Sorun şu telefonumu mikrofonun yanına koyduğum zaman dıt dıt sesler geliyor. Şöyle açıklayayım hani eskiden hoparlörün yanına telefonu koyardık ve...
  3. E

signin.rockstargames.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü hatası

Böyle bir sorunum var ne yapacağımıda bilemiyorum. ağ teşhislerini çalıştırma seçeneğine tıkladığım zaman böyle diyor .eğer bilgisi olan varsa desteklerinizi bekliyorum :)
  4. E

Gta 5 code 134 hatası alıyorum

Merhabalar iyi akşamlar başlıkta olduğu gibi Epic games üzerinden indirdiğim gta 5 e hiçbir şekilde giriş yapamıyorum 2 defa oyunu sildim yükledim dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı modemi resetledim olmadı bilgisayara format attım olmadı bana yardımcı olur musunuz lütfen kafayı yemek üzereyim
  5. E

Generation Zero Oynayacak birileri Arıyorum

Oyun arkadaşı Arıyorum Generation Zero oynamak için Eğer Burada oynayan birileri varsa İletişime geçebilirse memnun olurum :))
  6. E

RDR 2 Düşük Gpu Kullanımı

Abilerim Kardeşlerim Sevgiler Saygılar Benim Bir sorunum var RDR 2 yi ben Mevcut sistemimde Normalde Dlss Açıkken akıcı bir şekilde 80 90 küsür civarlarında medium-high ayarlarda oynayabiliyordum fakat 2 gündür rdr 2 yi açmaya çalıştığım zaman Oyunu açması bile çok zor bir hal aldı Oyunu Directx...
  7. E

hp pavilion gaming 15 ak002nt Ssd Önerisi

Herkese iyi geceler Arkadaşımın (hp pavilion gaming 15 ak002nt) Laptobuna uygun uzun ömürlü ve kendisini rahatlatacak bir ssd arayışı içerisindeyiz fakat kesin olarak bilgim olmadığından dolayı ne önereceğimi bilemedim. Öneri ve tavsiyeleriniz bekliyorum İyi akşamlar Teşekkürler bütçemiz 500-...
  8. E

Cod warzone Sürekli DEV ERROR 6456 hatası alıyorum Acil yardım bekliyorum

Bu sorunu neden alıyorum acaba bütün çözümleri denedim ama bir türlü çözemedim yardımcı olur musunuz
  9. E

Orjinal crysis 3 ü türkçe yapamıyorum

Dostlar selamlar ea access ile kullanmama izin verilen oyun olan crysis 3 ü orjinal bir şekilde sorunsuz indiriyorum yükleme ayarına kadar her şeyi türkçe ayarlamama rağmen oyun açıldığı zaman sürekli ingilizce olarak başlatıyor çok canım çekti şu ara crysis 3 fakat bu sebepten dolayı ufak bir...
  10. E

Telefonum Wifiye girmiyor

Merhabalar başlıkta da yazıldığı üzere durum bu şekilde . Xiaomi note 8 pro modeli telefonum. Dün geceden beridir ne oldu anlamıyorum bizim modemin wifisine bağlanmıyor telefon başka wifilere bağlanıyor ama benimkine bağlanmıyor delirmek üzereyim yardım eder misiniz lütfen ne yapmam gerekiyor
  11. E

Monitörüm Çizildi

Merhabalar Monitörüme Demir panonun köşesi sürttü çok olmasa da ufak bi çizik oldu fiziksel bir hasarı var öyle çok değil ama zamanı gelince satmak istediğimde beni zorlamasından korkuyorum. Sizlere sorum bunu Bir ücret karşılığında yaptırabilme imkanım var mı bi fikir verebilir misiniz bana...
  12. E

Epic Gamesten indirdiğim rainbow u bir de ubisofttan indiriyorum

Merhabalar Epic Gamesten R6S Ultimate Edition Versiyonunu aldım Normalde benim hesabımda rainbow var ek olarak ultimateini aldım işte. Fakat şöyle bi durum var şimdi ben bunu 86gb bekledim epic gameste aç dedim ubisoft connect açıldı neyse bir de ubisoft connecten 86gb indirmem gerekiyor diyor...
  13. E

AOC 24G2u Oyun Modu kapalı açamıyorum

Arkadaşlar monitörün menüsüne giriyorum tuşlarından game moda girince kapalı yazıyor açamıyorum nasıl açabilirim acaba bi uygulaması var monitörün ama bir şey değiştirdiğini fark etmedim
  14. E

Sessiz Egzoz Fan Önerisi

Merhabalar Dün Bilgisayarımın Kasasını değiştirdim Ama Egzoz fanından biraz fazla ses geldiğine dikkat ettim Acaba bana Çok pahalı Olmayan sessiz bir egzoz fanı önerebilir misiniz Kasam : Cooler Master Masterbox 5 lite RGB
  15. E

Mgs 5 Phantom Pain Challenge Rewards a girince Crash yiyorum

Başlıkta da belirttiğim gibi oyunun Ödül alma kısmına bastığım an Crash yiyorum bir hata vermiyor direk kapanıyor niye oluyor bu acaba yardım edebilecek var mı ( türkçe çeviri yaptım oyuna acaba ondan dolayı olabilir mi ? )
  16. E

Ryzen 5 3600 Fanı Sesli çalışıyor

Arkadaşlar , Abilerim Herkese sevgiler saygılar. Başlıkta da belirttiğim gibi Ryzen 5 3600 İşlemci Kullanıyorum. İşlemcim Çok güzel allah bi kaza çıkartmaz inşallah memnunum kendisinden çokça yetiyor bana. Lakin İşlemci kullanımım masaüstünde iken max %6 falan iken veya zoom kullandığım...
  17. E

Kulaklıktan Cızırtı geliyor

Hyperx Cloud 2 kulaklığım var 3 seneye yakındır kullanıyorum aşırı memnunum ama 10 dakikadan beridir bi cızırtı geliyor kulaklıktan bassı filan patlamış olamaz değil mi yardımcı olabilir misiniz acaba
  18. E

Yük olmamasına rağmen işlemci fanım sesli çalışıyor

R5 3600 İşlemcim var Ve gayet memnunu. Lakin şöyle bir durum var İşlemci kullanımım %4 gibi bir kullanımdayken yani yük altında olmamasına rağmen işlemci fanım çok sesli çalışıyor gece vakti de beni bu çok rahatsız ediyor bunun önüne geçebileceğim bir yazılım veya çaresi var mıdır stok fanı...
  19. E

Arkadaşlar Merhabalar Mikrofonum Çalışmamaya başladı aniden

Arkadaşlar Herkese Hayırlı Haftasonları başlıkta da olduğu gibi Kulaklığımın Mikrofonu aniden çalışmamaya başladı ve hiç bir şekilde benim sesimi algılamıyor. Discordda konuştuğum zaman karşının sesini yankı yaparak iletiyor ama benim sesim hiç gitmiyor Lütfen bir şey söyleyin ne yapacam...
  20. E

Arctis 1 kulaklık normalden az ses veriyor neden acaba

Selamlar baslıkta olduğu gibi kulaklığımdan az ses geliyor baya her yerden fulledim ama nedense az geliyor
Top Bottom