Arama sonuçları: *

• Users: rtaN
  • Order by date
  1. R

Yardım RX570 Driver Güncellemesi Sonrası Mavi Ekran Hatası

Aynen öyle knk hay amd.En kısa sürede nvidiaya geçmeyi düşünüyorum.
  2. R

Yardım RX570 Driver Güncellemesi Sonrası Mavi Ekran Hatası

Arkadaşlar merhabalar driverimi silip tekrar kurarken mavi ekran hatası aldım aldığım hata bu yöndeydi.QR kodu okuttuktan sonra yapılanları gerçekleştirdim ancak F5 ve ya 5 tuşuna basma aşamasını gerçekleştirdikten sonra yine bu ekran karşıma geldi. Bilgisayar yeniden başlatılınca sorun devam...
  3. R

Yardım Amd Radeon Software Video Kayıtlarının Yeşil Ekran olarak kalması

Deneyeceğim teşekkürler 1603915231 Fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım ancak herhangi bir yararı olmadı hala aynı sorun devam etmekte
  4. R

Yardım Amd Radeon Software Video Kayıtlarının Yeşil Ekran olarak kalması

Merhaba arkadaşlar normalde video kayıtlarında hiç bir sorun çıkartmayan Amd Radeon Software programı son bir kaç gündür kaydettiğim tüm videoları yeşil ekran şeklinde karşıma çıkıyor bunun bi çözümü varmıdır?
  5. R

Yardım Monitöre güç gidiyor ancak ekran gelmiyor

Olabilir :(
  6. R

Rx570,Ryzen 3 3200g,8Gb ram,240ssd,1tb harddisk,Anakart Msi b450 olması lazım
  7. R

Arkadaşlar merhaba,Amd ekran kartı driver güncellemesi yaptıktan sonra monitörüm sinyal yok hatası vermeye başladı,bende bi televizyonda deneyeyim dedim bilgisayarım ve kablom sorunsuz çalışıyor ama bilgisayarı tekrardan monitöre bağladığımda sinyal yok hatası alıyorum.Monitörümde turuncu bir...
  8. R

Yardım Amd Ekran Kartı Güncellemesi

Yanlıs yere açmıştım silinmesi için raporlayacağım
  9. R

Kontrol ettim kablolarda bir sorun yok.
  10. R

Arkadaşlar merhaba,güncelleme geldiğini görünce güncelliyeyim dedim her şey sorunsuz ilerlerken amd tarafından bilgisayarı yeniden başlatmam gerektiği başlatmaz isem otomatik olarak yeniden başlıyacağı söylendi,bende hemen yeniden başlatmasını istedim ama sonra ekran gelmedi klavyem mousemin...
  11. R

Çözüldü✓ Amd Ekran Kartı güncellemesi.

Arkadaşlar merhaba amd ekran kartımın driverini güncellemek istedim bunu güncelledikten sonra yeniden başlatmam gerektiğini ben başlatmazsam da otamatik yeniden başlıyacağı bildirimi geldi.Bende şimdi yeniden başlat dedim ancak ekran gelmiyor.mouse ve klavyenin ışıklari yanıyor kasa...
  12. R

Elimde bir kasa var ama içini neler ile doldurabileceğimi bilmiyorum.

Dediğim gibi trol bir amaç gütmüyorum tek merak ettiğim bu kasa ile yapabileceğim en iyi donanımı öğrenmek anakartı,ssdsi herşeyi ile birlikte 1597351093 anladım teşekkür ederim.
  13. R

Ben elimdeki kasanın küçük olduğunu düşünüyordum adam eline 2080tı alıyor benim kasa onun yanında minicik kalıyor gibime gelmişti bana
  14. R

hmm o zaman elimizde sınırsız bir bütçe olduğunu düşünelim
  15. R

Yani şuanlık öyle düşünmenizi istiyorum
  16. R

Aslında şöyle izlediğim bir yayıncıdan bu kasa ile bir pc çıktı bende ecosunu aldım tutma yeri ve plastikleri yok.Amacım eklenebilecek olan en iyi donanımları bulup ona göre para biriktirmek.
  17. R

Şuanda elimde cooler master box Q300P adlı kasa bulunmakta ama kasanın kulpsuz ve fan üstündeki plastik korumalar olmadan elimde olduğunu belirtmek isterim bu kasanın içine en iyi şekilde (ücret konusunu önemli değil çünki bu kasaya eklenebilecek en iyi donanımları arıyorum) donatmak istesem...
  18. R

İkili ram sorunu

AMD Ryzen 3 3200G 4.0GHz 4/4 Çekirdek İşlemci GSKILL F4-3200C16S-8GVKB G.SKILL RipjawsV DDR4-3200Mhz C16 16GB (2x8GB) (16-18-18-38) 1.35V Bellek MSI B450M-A PRO MAX AMD B450, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, HDMI, DVI-D microATX Anakart MSI RADEON RX 570 ARMOR 4G OC Radeon RX570 PCI-E16...
  19. R

İkili ram sorunu

Merhabalar,işlemcim bozuktu ve işlemcimi aldım işlemcimi monte ettikten sonra bilgisayarımın çalıştığını ancak ekranımın gelmediğini fark ettim,ramlarde sorun olduğunu düşündüm ancak ramlerimi tek tek farklı slotlarda denedim hepsinde pcim sorunsuz açıldı,tekrar iki ramı aynı anda takmayı...
  20. R

Yardım İşlemci Garanti Süreci (lütfen bilirkişiler yardımcı olsun)

Anladım yardımlarınız icin tesekkürler
Top Bottom