Arama sonuçları: *

• Users: buroch
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Yardım SAMSUNG A34 BLUETOOTH SORUNU

Merhabalar cümleten iyi akşamlar bir konuda yardımınızı rica ediyorum Bugün ben samsung a34 telefonu aldım kablosuz kulaklık kullanıyorum, bluetooth eşleşiyor fakat bağlanmıyor üzerine tıklıyorum ne uyarı çıkıyor ne bi hata çıkıyor kısacası hiç bir şey çıkmıyor bilgisi olan yardımcı olursa çok...
  2. B

VatanBilgisayar iade acil yardım

Selamün aleyküm iyi akşamlar herkese ben vatanbilgisayarda anakart satın almıştım fakat arızalı çıktı çalışmıyor. bende ürünü iade etmeye çalışıyorum ups kurye çağırmak için talep oluşturuyorum ( bu telefon numarasına ait çağrı kaydı bulunmamaktadır.) diye yazıyor ne yapmalıyım bu konu...
  3. B

Bilgisayara Elektrik Gelmiyor

Bilgisayara elektrik gelmiyor psu filan parçalar çalışıyor yeni anakart işlemci aldım eski sistemde parçalar çalışıyor yeni aldığım anakart ve işlemciyi takınca elektrik gelmiyor
  4. B

Yardım GTX 970 4GB Ekran kartına uygun işlemci

Selamün Aleyküm Başlıktada belirttiğim gibi GTX 970 4GB Ekran kartıma uygun darboğaz yapmayacak işlemci önerir misiniz bütçem en fazla 1000 TL Anakartım ise bu Asrock H110M-DVS R3 Intel LGA1151 DDR4 Micro ATX Anakart
  5. B

Yardım İntel G4600 - MSİ GTX 970 4GB Darboğaz yapar mı

Merhabalar İntel G4600 İşlemci ile msi gtx 970 4gb ekran kartı ile darboğaz yapar mı , yaparsa ne kadar yapar? yeni işlemci alana kadar bununla kullanacağım mecburen
  6. B

Yardım MSI GTX 970 4GB Boşta 60 Derece görmesi

MSI GTX 970 Ekran kartında boşta kullanırken 60 dereceye çıkıyor fanlar çalışınca 55 lere doğru düşüyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. B

2000-3500 TL Arası Monitör Önerisi

Selamün Aleyküm hayırlı akşamlar. 2000-3500 TL arası film-oyun için kullanabileceğim monitör önerir misiniz?
  8. B

Yardım iiyama G-Master G2470HSU-B1 Monitör Alınır mı?

Cümleten Selamün aleyküm , iyi akşamlar Başlıkta da belirttiğim gibi '' iiyama G-Master G2470HSU-B1 '' adlı monitör alınır mı? alıp deneyen varsa monitör hakkında bilgisini fikirlerini aktarırsa çok memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.
  9. B

James Donkey 710 Kulaklık usb görmüyor

Merhaba , başlıktada belirtildiği gibi James Donkey 710 kulaklığı bilgisayarı görmüyor , ilk taktığımda kulaklık çalışıyordu ses geliyordu şimdi kulaklığın ışığı sesi filan gitti bunu sebebi nedir bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  10. B

Razer Mouse Makro Atama yardım

Öncelikle hayırlı cumalar Yakın zamanda razer viper mini mouse satın aldım. fakat macro ayarlamaya çalışırken bir tuşu yapamadım , attığım ek fotoğrafa bakarsanız Mouse Movement göreceksiniz , bu nasıl yapılır bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  11. B

Razer Viper Mini RGB Mouse alınır mı?

Herkese merhaba İtopyada şuan bu mouse 179 TL sizce bu mouse alınır mı? fps oyunlarda nasıldır , PUBG , apex legends gibi vb... deneyen arkadaşlar fikirlerini yazarlarsa çok memnun olurum...
  12. B

Gmail'de yeni telefonumu eklediğim halde eski telefona doğrulama kodu gelmesi

Başlık'tada belirtildiği gibi Dün gmaile yeni telefon numaramı ekledim fakat hala eski telefonuma doğrulama kodu istiyor , tüm herşeyi degiştirdim ne var ne yok ama halen eski telefonuma kod istiyor , bunun çözümü bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  13. B

.zzla stop/djvu virüsünün çözümü nedir?

Herkese , Merhaba Yakın zaman'da bir tanıdığımın bilgisayarına fidyeli ( zzla ) uzantılı virüs bulaştı , tüm dosyalar şifrelendi , stop / djvu deniyor. Bu virüsü kaldırmamız veya dosyalardaki şifrelenmeyi kırmamız mümkün mü bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum.
  14. B

Yardım 4000-5000 Arası laptop önerisi

Herkese Merhaba , başlıktada belirtildiği gibi 4000-5000 arası laptop arıyorum , çok oyun oynamıyorum genellikle günlük işlerimi hallediyorum , bu fiyat bandında laptop önerebilir misiniz , fiyatın daha üstüne çıkmam mümkün değil , ona göre önerirseniz çok memnun olurum , şimdiden teşekkür ederim.
  15. B

Yardım ASRock H310CM - HDV Anakartına Ryzen 3200G İşlemci uyumlu olur mu?

Merhaba , başlıktada gördüğünüz gibi ASRock H310CM - HDV Anakartına Ryzen 3200G İşlemci uyumlu olur mu?
  16. B

Asus GTX 750 2 GB Ekran kartı nekadar eder?

ASUS GTX 750 2GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı Nekadar eder? Ekran kartına 800 TL'Ye alıcısı var satmalı mıyım , piyasaya bakılınca 1000'TL'ye altı ekran kartı bulmak zor oluyor bu zamanda sizin fikrinizi sorabilir miyim?
  17. B

Turkcell numara taşıma sonrası kalan bakiye iadesi ?

Hesabım'da 30 Lira kadar bakiye mevcut , numaramı turkcell'den turktelekoma taşıyacağım bu sayede hesabımdaki 30 lira'da aktarılır mı?
  18. B

Aylık Maaş ve Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alan Var mı?

Başlıkta'da gördüğünüz gibi aylık maaş ve gelir belgesiz kredi kartı alan var mı , ve hangi bankalar aylık maaş ve gelir belgesiz kredi kartı imkanı sunuyor , yardımcı olursanız memnun olurum.
  19. B

i3 9100F+GTX 750 Sistem Ne Kadar Eder?

İşlemci: i3 9100F Ekran Kartı: GTX 750 2GB Anakart : Asrock H110M - DVS Ram: Crucial 8GB CL15 Güç Kaynağı: FOEM 400W PSU SSD: SanDİSK 240 GB Her parçanın garantisi bitti , bilgisayar düzenli kullanıldı , hiçbir sistemsel sorun arıza çıkmadı , bu sistemin fiyatı nekadar eder
  20. B

Yardım 200 TL Kulaklık Önerisi

Herkese ,Merhaba 150 - 200 TL bandında kulaklık önerebilir misiniz , özellikle bassı iyi olursa çok sevinirim , maddi durumdan dolayı 200 TL üstü çıkmam biraz zor o yüzden 150-200 civarlarında kulaklık önerirseniz çok memnun olurum , teşekkür ederim şimdiden
Top Bottom