Arama sonuçları: *

1. Y

Sıfır aldığım xbox kol sanırım 2.el çıktı

incehesaptan cuma akşamı indirimden xbox 9. nesil kol sipariş verdim normalde msi almayı planlıyordum ama bi anda bu daha cazip durdu aldım. Bu gün elime ulaştı kutusunu açarken videosunuda çektim üzerinde toz gibi ufak şeyler vardı. 2. el olabileceğini düşündüm seri numarasını microsofta...
  2. Y

Kablosuz kol önerisi

Pc de fc24 oynamak için kablosuz kol ne önerirsiniz? Bütçe max 2k civarı. Marka takıntım yok tek isteğim tak çalıştır olsun ayarlamasıyla veya program yükleyip ayar falan çekmek istemiyorum. Dümdüz takıyım oyun içinden atamaları yapıp oynamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  3. Y

Gtx 1650 için 240w yeterli olurmu

R3 2200g ve 8gb ramlı bir sistemim var Bir 8gb ram daha ve gtx 1650 takmak istiyorum ancak 240watt bir psu var internette gtx 1650 nin 75 Watt gibi bir şey harcadığı görünüyor işlemcide 65watt. yeterli gibi görünüyor ama sizce sorun çıkarır mı? valorant lol tarzı oyunlar oynuyorum. Psu ya bütçem...
  4. Y

Thermaltake TH240 , Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 alınır mı?

İtopya indirimlerinden 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum bu ikisinden birini alıcam sanırsam. Hangisini önerirsiniz veya alınabilecek daha güzel bir soğutucu varmı ? max bütçe 2000 Thermaltake TH240 1649tl Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 1679tl işlemci r7 5800x
  5. Y

Rampage koltuk tekelek sorunu

Selamlar rampage kl r99 koltuğumun ayakları soyuluyor siyah siyah yere leke bırakıyor. Çözüm olarak güzelce bantladım ancak bantlarda aşındı ve yine aynı şekil yere siyah siyah boyası çıkmaya başladı. Koltuk tekeri almak istedim ancak bu tekelerin çapını bilmiyorum hiç bi yerdede çapının 50 mi...
  6. Y

İphone 6s ısınma ve pil sorunu

Bir iki ay ihtiyacımı görücek ucuz yollu bi telefon bakıyordum bi temiz bi 6s gördüm aldım görünürde bir sorunu yoktu. Eve geldim biraz şarj ettim %60 falan dolduldurum yaklaşık 1 1.5 saat kullandım %20 kadar düştü. Birde çok fazla ısındı oyun falanda oynamadım indirmedim. Telefonun arka...
  7. Y

LG 27GN750-B ve Acer Predator XB272 nasıldır

https://www.n11.com/urun/acer-predator-xb272bmiprzx-27-1ms-240hz-hdmidisplay-g-sync-full-hd-oyuncu-led-monitor-782513?magaza=teknoryabilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  8. Y

acer vg25qx 240hz nasıldır

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg252qxbmiipx-24-5-240hz-1ms-hdmi-display-g-sync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000T9FCD?magaza=Hepsiburada 2500tl ye alıcam nasıldır kullanan varmı
  9. Y

r7 5800x 3060ti sistem

Bu sistemi almaya düşünüyorum psu dan biraz kaygılanıyorum gibi ama yeterli olduğunu düşünüyorum ne diyorsunuz alınır mı??
  10. Y

3500tl laptop önerisi

anlık max 3500tl ye kadar laptop önerir misiniz? oyun oynamak gibi bir düşüncem yok işlerimi halledebileceğim şık kullanışlı mümkünse 15 inç 250 ssdli önerilerinize açığım.
  11. Y

r7 5800x 650w psu yetermi

r7 5800x ve rtx 3060lı bir hazır sistem buldum kasa seçeneklerinde 650w olan kasayı seçtim 750w da var ama yaklaşık 800tl fark oluyor. İleriye dönük pek düşünmüyorum eğer bir gün ekran kartı değiştirirsem psuda değişirim diye düşünüyorum şimdilik 650w yeterlimidir? Kasa modeli şu Corsair...
  12. Y

R7 5800x için hangi anakart

r7 5800x için anakart bakıyorum bütçem 1600 max aklımda şu anakartlar var sizce hangisi daha iyi olur? Benim düşüncem msı mpg MSI MPG X570 Gaming Plus Asus Prime X570-P Msi X570-A PRO
  13. Y

Sinerji mağazasından sistem almak

Sinerjinin mağazasına gidip hazır sistem alsam o gün yapıp veriyorlarmı yakın zamanda gidip alan varmı?
  14. Y

15k r5 5600x sistem tavsiyesi+gaminggentr sorunları

Aklımda şu bilgisayarlar var gaming gentrdeki daha iyi gibi geldi özellikle power ve ekran kartı açısından ama gaming gentr çok içime sinmiyor son zamanlarda kargoda,garantide ve değişimde epey bir sorun yaşayan gördüm. tabii ki itopyada kusursuz değil ama bilemiyorum bu konuda öneriniz...
  15. Y

Klavyeye Nescafe Döküldü

Dün klavyeye nescafe döktüm alt sıraya nerdeyse full girdi biraz ters çevirdim peçeteyle sildim. Bi yerinde bişey kalmadı tertemiz oldu ama şuan ctrl windows tusu alt space böyle yumuşak basıyor. Switchler çalışmıyor değil çalışıyor ama hafif bir tutukluk yapıyor. Şimdi ne yapmam gerek bırakıyım...
  16. Y

Apex 7 vs Apex pro ?

Apex 7 1650tl numpadı var red switch Apex pro 1850tl tkl klavye omnipoint switch Sizce numpad yokluğu çok fark eder mi? genelde fps oyunları oyunuyorum ve 200tl ye switchleri omnipoint yapmak mantıklımı? Klavyeleri kullananlar varsa deneyimleri nasıl özellikle apex pro tklnin
  17. Y

Mekanik klavye önerisi

1000-1500 civarı bütçem üst seviye bi klavye istiyorum. Aklımda razer var Amazonda Razer blackwidow elite stoğu buldum ama fransızca tuşlara sahip. Razerı alıp türkçeye çevirebilirmiyim veya hiç uğraşmıyımmı?
  18. Y

Davinci Resolve 16'da edit sorunu

Resolvede normalde edit yapabiliyordum bir gün ekran kartı %100 kullanmaya başladı resolve tarafından sonrada yanıt vermiyor diyip durdu. Bu sorun hala devam ediyor çözümü nedir ?
  19. Y

xfx rx580 fps sorunu

yeni rx580 8gb ve ryzen 5 3500 lü bir sistem aldım bügün elime ulaştı ama internette izlediğim performansı vermiyor internette x oyununda 170 200 fps verirken benimki 144 geçmiyor
  20. Y

r5 3600 işlemcisine rtx 3070 darboğaz yaparmı?

R5 3600 işlemcim var. rtx 3070 almayı düşünüyorum bu işlemci 1080p de rahat bir şekilde ekran kartını besleyebilir mi?? 650Wat power ile birlikte.
Top Bottom