Arama sonuçları: *

1. 2023'e Kadar Yokum

İslam Dini Hakkında Yanlış Bilinen Şeylerin Doğruları

1- Hz. Adem ilk insan değildir. İlk halifedir. 2- Peygamberimizin sünneti diye bir şey yoktur. (Sünnet kural demek, peygamberimizin de dinde kural koyma yetkisi yoktur.) 3- Hadislerin dinde emir verme yetkisi yoktur. 4- Kadınları dövme diye bir şey yoktur. 5- Her gördüğün kafiri öldürmek diye...
  2. 2023'e Kadar Yokum

20.000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Ortalama 20.000 TL civarında monitör dahil bu bütçede oyunlarda en iyi performansı verecek sistem önerebilir misiniz?
  3. 2023'e Kadar Yokum

Uçakta Bagaj Ağırlığı

Bugün uçağım var. Bagaj içın maksimum ağırlık 15 kg diyor. 15 kg den 400 500 gram fazla olsa sorun olur mu sizce?
  4. 2023'e Kadar Yokum

Kartımdan Para Çekmeye Çalışmışlar

Az önce paparaya böyle bir mesaj geldi. Sizce ne olabilir? 1637952195 300 TL 500 TL diyor google ne icin cekmis olabilir ki?
  5. 2023'e Kadar Yokum

Hepsiburada Yanlışlıkla İptal

Bir kitap almıştım. Ürünüm kargoya verilmemiş sanıyordum çünkü uygulamada daha siparişiniz alındı yazıyordu. Üzerinden baya zaman geçti ürün gelmeyecek sandım ve siparişi iptal ettim. Para HepsiPay cüzdanıma geldi. Oradan da kartıma çektim parayı. Ama az önce mesaj geldi ve ürün kargodaymış. Ve...
  6. 2023'e Kadar Yokum

Kimlik Kartım Gelmedi

Hem kardeşim için hem de benim için başvurmuştuk. Kardeşimibkini fotoğrafsız yaptırdık Benimki fotoğraflıydı. Dün kardeşimin kimliği geldi ama benimki gelmedi? Sizce fotoğraflı diye mi? Yoksa bir yanlışlık mı oldu?
  7. 2023'e Kadar Yokum

Beat Nasıl Olmuş? (EYES)

Yeni beatim sizce nasıl olmuş? Görüşlerinizi bekliyorum.
  8. 2023'e Kadar Yokum

Instagram Hesabım Çalındı

Az once bi baktim hesabimda birisi bunu paylasmis. Hemen sifreyi degistirdim. Hem hikaye hem post olarak atmış. Giris hareketlerine baktığımda Helsinki diye biryerden girmisler. Sizce birsey olur mu? Sifreyi degistirdim. Bildirim falan da gelmedi girdiklerine dair?
  9. 2023'e Kadar Yokum

Kaliteli UPS Önerisi

Max 4500 TL UPS önerir misiniz? İş yerinde kullanılacak. O fiyata bundan daha iyi varmıdır? 1635930255 @baltazar
  10. 2023'e Kadar Yokum

Yardım Superonline İnternetim Sürekli Kesiliyor

İnternetim sürekli kesiliyor. 2 3 dakikaya bir kesiliyor. Sizce ne yapmalıyım?
  11. 2023'e Kadar Yokum

Windows 11 Resmi Olarak Çıktı Mı?

Resmi olarak çıktı mı? Bilgisayarıma kurabilir miyim? Resmi olarak çıktıysa ISO dosyasının linkini atabilir misiniz?
  12. 2023'e Kadar Yokum

2000 TL KASA ÖNERİSİ

2000 TL Psu'lu kasa önerisi yapar mısınız. Arkadaşım bakıyor. 1634827893 Rgb olsun bir de
  13. 2023'e Kadar Yokum

Özel Üniversiteye Herkes Gidebilir Mi?

Parası verildiği sürece istediğin gibi gidebilir misin yoksa üniversite sınavında belli bir derecede olmak mı lazım?
  14. 2023'e Kadar Yokum

ABD Vatandaşlığı Nasıl Alınır?

İlla oradan birisiyle evlenmek mi gerekiyor? Yoksa başka yöntemleri de var mı?
  15. 2023'e Kadar Yokum

Gate io güvenilir mi?

Normalde kripto trading Binance'den yapıyordum. Kishu coin almak için Gate io kayıt olmak gerekiyormus. Sizce güvenilir mi? 1634550992 @Borsa Kaplanı
  16. 2023'e Kadar Yokum

UK Drill Beat Nasıl Olmuş? (MXSK)

UK Drill Beat'im sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyorum.
  17. 2023'e Kadar Yokum

Office 365 Hatası...

Ben geçen sene Office 365 hesabı satın almıştım. Bundan birkaç ay önce hesabın şifresini falan teyzeme de verdim ortak kullanıyorduk. Şimdi teyzem word açarken böyle bir sorunla karşılaşmış. Ben kullanabiliyorum ama o kullanamıyor ne yapmam lazım?
  18. 2023'e Kadar Yokum

Çalınan Instagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Annemin arkadaşının hesabı çalınmış. Nasıl geri alınır?
  19. 2023'e Kadar Yokum

Şarkı Nasıl Olmuş ??

Cakal, uzi ve murdanın çıkmamış olan şarkısına slowed ve reeverb yaptım. Sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyorum.
  20. 2023'e Kadar Yokum

Özel Üniversite mi Devlet Üniversitesi mi?

Teknofest ile ilgili bi video izlerken gördüm. Birkaç tane Yeditepe Üniversitesi öğrencisi savunma uçağı yapmışlar. Üniversitede böyle şeyler yapabilmek için özel üniversitelere mi gitmek gerekiyor devlet üniversitesinde de yaptırırlar mı?
Top Bottom