Arama sonuçları: *

• Users: Blancon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Blancon

Öneri Güzel Hikayeli Oyun Önerisi yapar mısınız?

Hikayeli oyun istiyorum, detroit tarzı olabilir, heavy rain tarzı olabilir, skyrim tarzı olabilir, bathman tarzı olabilir, anomaly agent tarzı, stardew valley tarzı olabilir. Önerilerinize açığım
  2. Blancon

Öneri Uzun süre arkadaşımla beraber oynayabileceğim bir oyun lazım

Kasmalı bir oyun istiyorum örneğin ; MC Modlu Survival Stardew Valley Astronuer Valheim gibi gibi, kasa kasa oynayabileceğimiz co op oyunlar
  3. Blancon

Öneri Taşınabilir veya Dahili SSD önerisi

ssd almak istiyorum ama 500gb ve üstü, önerileriniz var mı?
  4. Blancon

Başlangıç için protein tozu önerisi

Önerilerinizi bekliyorum, nereden almalıyım? Onuda yazarsanız sevinirim.
  5. Blancon

Tutması muhtemel ancak hiç yapılmayan oyun fikirleri --->

Güzel bir oyun fikriniz varsa beklerim ben başlıyorum : Toplar dünyayı ele geçirmeye başlıyor Akasya Durağı RPG Game
  6. Blancon

Laptopumda disk slotu var mı nasıl anlarım?

Laptopumda ssd var, hdd takmak istiyorum 2.disk olarak, olup olmadığını nasıl anlarım?
  7. Blancon

Yardım HDD'm çok yavaş çalışıyor

örneğin bir şey indiriyorum 2gblik 10dk yazmasını bekliyorum diske ve bu yeni oldu
  8. Blancon

Evde spor uygulamaları işe yarıyor mu?

bir uygulama ile spor yapıyorum 4 gündür, ismi Ev Egzersizleri çoğu erkeğin indirdiği ve bildiği bir uygulama zaten, bu uygulama ne kadar işe yarar? Başka önerdiğiniz uygulama var mı
  9. Blancon

Yardım İnternetim çok iyi ancak pingim var, nasıl çözerim?

Normalde 3MS - 10MS arası alırken bugün 3k ms alıyorum nedeni nedir? 1689237491 Speed test
  10. Blancon

Bilgisayarda 2 dakikalık aşırı kasmalar oluyor.

Oyunu açıyorum, oyun 10 dakika boyunca güzel gidiyor. Sıkıntı yok, sonra iki dakika boyunca kasmaya başlıyor ama aniden giriyor. Sonra kasma birden duruyor. Beş dakika rahat oluyor. Sonra iki dakika tekrar kasma. Bu sonsuza denk devam ediyor ve her oyunda oluyor.
  11. Blancon

Monster Abra A5 alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/Monster-A5-V17-3-9-FreeDOS-Bilgisayarı/dp/B0BZCR8BQ3/ref=sr_1_9?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1LEUMXWHJX2JZ&keywords=monster&qid=1686133102&sprefix=monst%2Caps%2C166&sr=8-9 bundan bahsediyorum, her şeyi açar mı bu? Bir de fiziksel şubede mi daha ucuz olur? İnternette mi?
  12. Blancon

Pc için driverları en kolay nasıl kurarım?

Driverlardan kastım vcruntime ++ vesayire vesayire, en kolay nasıl kurarım?
  13. Blancon

0xc000007b Hatası Fifa 16, yardım edin lütfen.

Bu hatayı alıyorum, lütfen yardım edin, çözemiyorum çözemiyorummmm.
  14. Blancon

Creative Cloud inmiyor.

%45.5 kalıyor yardım edin.
  15. Blancon

Oyunu oynarken bir anda oyuna bir kasma girdi ve bilgisayar çok kasmaya başladı

bilgisayarda hiç kasma olmuyordu, oyun oynarken bir anda aşırı derecede düştü fps oyunu kaydetmeyi başarıp çıktım pcyi 20 kere kapatıp açtım düzelmedi, bilgisayar aşırı yavaşladı yardım edin.
  16. Blancon

USB Porta tam girmiyor

Usbyi takıyorum dokunsam bile çıkıyor. Lütfen bir çözüm (LAPTOP.)
  17. Blancon

Sizce Dirt Rally 2.0 mı? Grid mi?

Arkadaşlar birini alacağım. Sizce hangisi kararsız kaldım?
  18. Blancon

Yardım Taşınabilir Harddisk durmadan bozuluyor.

şu hatanın aynısını alıyorum her 2 3 günde 1. Her aldığımda biçimlendirip her şeyi baştan yüklüyorum. Çok sinir bozucu lütfen yardım edin.
  19. Blancon

Yardım Taşınabilir HDD durmadan sıfırlanıyor

Aldım 1 ay sonra, disk bozuk veya erişelemez durumda dedi biçimlendir yapınca düzeldi. Ama her 5 günde 1 kere harddisk sıfırlanıyor bıktım artık. Yardım edebilir misiniz?
  20. Blancon

Yardım Riot istemcisi (0) indiriliyor hatası.

Abi böyle kalıyor, ne yaparsam yapayım böyle. Kaç kere sildim yükledim yok olmuyor. Biri yardım etsin lütfen.
Top Bottom