Arama sonuçları: *

• Users: shiinacim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. shiinacim

Ağır oyunlarda Mavi ekran

FiveM ,RDR,GOW oynarken 1 saat içinde 1 2 defa mavi ekran yiyorum. Hata koduna bakamayacak kadar hızlı şekilde ekrandan kaybolup yenişden başlıyor ne yapabilirim?
  2. shiinacim

Max 3500 Yazıcı Önerisi

en fazla 3500 bütçem var yazıcı önerebilirmisiniz
  3. shiinacim

Yardım Call Of Duty WZ Açılırken Kapanıyor

Hatayı video olarak ekledim oyun açılırken çıkan uyarıya evet de desem hayırda desem oyun 3 5 saniye sonra kapanıyor eğer hiçbirşeye tıklamazsam aynı süre içerisinde uyarı erkanıda kapanıyor defenderi kapatıp denedim çok saçma bi hata kesin bi çözüm bulamadığım için konu açmak durumunda kaldım
  4. shiinacim

youtubedeki test videolarından çok daha düşük fps alıyorum

Merhabalar. Bilgisayarı alalı yaklaşık 9 10 ay oluyor o zamandan beri böyle bir problem vardı ama önceki bilgisayarım tamamen bozulduğu için geri göndermedim arayıp söylediklerimdede bunların oyunlara gelen güncellemeler ekran kartı driverleri vs vs gibi şeylerden olabileceğini söylediler...
  5. shiinacim

Monitoring service uygulamaları çok fazla cpu tüketiyor

ikiside böyle yer yer %20 lere ulaşıyorlar bunun bir çözümü varmı ?
  6. shiinacim

Huawei Watch Fit 2 mi Xiaomi Redmi watch 3 mü?

Anneme hediye olarak alacağım çok kötü bir şey almak istemiyorum hangi model daha iyidir menüsü ve duruşu daha şık olduğu için Fit 2 düşünüyorum şu anlık https://www.trendyol.com/huawei/watch-fit-2-sakura-pembesi-p-312053443?boutiqueId=619598&merchantId=968...
  7. shiinacim

RAZER Hammerhaed Hyperspeed PS Edition alınır mı?

bir ps sahibi değilim telefonda kullanacağım, normalde TWS X sürümünü alacaktım. fakat bunu görünce tasarımı büyüledi, fiyatını hak edip etmediğini bilmiyorum, herhangi bir sorunu varmı, ve müzik konusunda nasıldır bilgisi olan varmı ...
  8. shiinacim

Discord nitro zamlandı mı?

benim bildiğim kadarıyla discord nitro aboneliğini 80 90 lira civarı bir şey yapmıştı ama hala 27tl gözüküyor bu bi hata mı?
  9. shiinacim

Yardım RAM'ın mhz'si kendi kendine düşüyor

selamlar normalde 3600 mhz olan ramlerimi 3600 mhz de kullanmaya çalıştığım zaman daha windows açılırken mavi ekran yiyorum sebebini bilmiyorum sistemin parçalarını aşşağıya ekleyeceğim belki bilen birisi vardır . 3600 mhzde mavi ekran yediğim için 3500,3400,3300 diye düşürdüm hepsinde mavi...
  10. shiinacim

Çözüldü✓ Id-Coolıng SE-214-XT Bracket çıkmadı

Merhabalar, bracketin olması gerekmiyormuydu normalde söktüm herşeyi takıcam baktım bracket yok internette buna benzer bulamadım yardımcı olurmusunuz benmi fark edemedim yada
  11. shiinacim

Yardım Palit RTX 3080 Düşük Fps Sorunu

Merhabalar, Forumda öncedende bu konu hakkında birkaç kere konu açtım net bir şekilde sorunu çözemedim format atsam dahi düzelmedi sistemi gamegaraj'dan satın almıştım teknik servisi aradığımda ise "ekran kartından kaynaklı bir sorun olsa hiç açılmaz kullanamazsınız" dediler genelde espor...
  12. shiinacim

Çözüldü✓ RTX 3080 düşük fps sorunu

Gördüğünüz üzere valorantta böyle bunun kartla ilgili olma ihtimali varmıdır rdr2'de aynı şekilde testlerden 30 40 fps az alıyordum nvidia denetim masasını ellemedim ama test videolarındada ayarları değiştirdiklerini düşünmüyorum sorunun donanımsal olma ihtimali varmıdır ? sistem böyle
  13. shiinacim

Yardım Ramı 3600mhz ye çekince mavi ekran alıyorum

merhabalar işlemci : 13400f anakart biostar b660m-x ram Adata XPG Spectrix RGB 16GB 3600 MHz DDR4/X2 anakarttan ramı 3600 ve 3466 aralığında çekince mavi ekran yiyorum 3400 de durum düzeliyor bunun çözümü nedir
  14. shiinacim

Çözüldü✓ Ekran kartım boşta 100watt tüketiyor

belki nvidia yanlış gösteryordur diye hwmonitörden de baktım fakat aynı sonuç en az 80 tüketiyor wallpaper engine kullanıyorum normalde onu kapatsamda değişmiyor uzun vaadede elektirik faturama sıkıntı oluşturabileceğini düşündüğüm için konu açmak istedim yardımcı olurmusunuz Düzenleme : Ekran...
  15. shiinacim

max 1500 TL hafif wireless mouse önerir misiniz?

aklimda bu var https://www.incehesap.com/glorious-model-o-kablosuz-beyaz-oyuncu-mouse-fiyati-61665/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=61665&gclid=Cj0KCQjw8e-gBhD0ARIsAJiDsaVhqcN-6djEgwG32xjGmodqy4RSpTo_YNpNV3MP61ohpP6oFT3Z5UgaAkEmEALw_wcB bundan daha iyi bir seçeneğim varmi?
  16. shiinacim

RTX 3080 Valorant Düşük FPS problemi

şimdi bir baktımda ben almam gerekenden çok aşşağı bir fps alıyormuşum doku kalitesi yüksek materyal kalitesi orta Diğerleri low şeklinde oynuyorum 250 fps avg 320 max 170 min nvidia denetim masasını ellemedim ancak videoda da oynanmamıştır herhalde, sebebi ne olabilir ? eklemeyi unutmuşum...
  17. shiinacim

13400f stok soğutucuyla 100 Derece görmesi normal mi ?

13400f işlemcimi stok soğutucuyla kullanıyorum boşta 60 derecelerde oyunlarda(Marvel's Spider-man , Forza 5) 100 derecede sabit kalıyor bu normalmidir ?
  18. shiinacim

13400f e 1400 TL civarı soğutucu önerir misiniz?

sorum başlıkta yardımcı olabilirmisiniz
  19. shiinacim

PC için Oyun önerir misiniz?

arkadaşlar şu 2 3 yılın çoğu AAA oyununu kaçırdım hem zaman olmadığı için hemde pc o kadar iyi olmadığı için şimdi yeni bir pc aldım ve geldiğinde biraz oyun oynamak istiyorum önerileriniz varmı (dead cells , hades gibi indie oyunları oynadım ori serisi kaldı sadece)
  20. shiinacim

BIOSTAR B660MX-E alacağım sisteme yeterlimi

Anakart kaynaklı performans kaybı yaşarmıyım zaten overclockla falan işim yok sadece xmp açıp devam edeceğim bir problem yaşarmıyım?
Top Bottom