Arama sonuçları: *

• Users: Nopth
  • Order by date
  1. N

Laptop ekranım bozuzuldu

bi kere sinirlenip vurmuştum laptopa o yüzden mi acaba. çok fazlada ısınıyor laptop 95 derecenin altına inmiyor yanmış olabilirmi bişeyler ?
  2. N

Laptop ekranım bozuzuldu

ben bu bilgisayarı vatandan almıştım oraya götürsem bişey yapa bilirlermi?
  3. N

Laptop ekranım bozuzuldu

BİLGİSAYARIM UZUN ZAMANDIR BÖYLE OLUYOR BEYAZ BİR EKRAN OLDUĞUN ZAMAN SOL TARAF GÖZÜKMÜYO AMA SADECE SOL TARAFTA OLUYOR YARDIMCI OLABİLECEK BİRİ VARMI? ACABA BU SORUN NERDEN KAYNAKLIDIR? (LAPTOP HP PAVİLİON)
  4. N

Yardım İntel İ5 9400F mi daha iyi yoksa Ryzen 5 3600x oyunlarda daha iyi FPS verir ?

İnter i5 9400f mi yoksa Ryzen 5 3600x mi oyunlarda daha iyi FPS verir ?
  5. N

7.000 tl ile toplama Pc

Arkadaşım Pc toplamak istiyormuş 7.000 tl si var ama monitörüde yokmuş 7.000 tl ile toplama kasa ve monitör lazım oyun oynamak için topluyor csgo - leageu of legends - Valorant gibi oyunlar oyniyor 7.000 tl ile kasa+monitör yardımcı olup toplayabilirseniz çok sevinirim.
  6. N

Yardım intel İ5 4460 1660 super dar boğaz yaparmı ?

Benim 5 sene önce aldığım bir İntel İ5 4460 işlemci var arkadaşlar o bilgisaarım artık bazı oyunlarda kasmaya başladı o yüzden yeni bilgisayar almak istiyorum fakat doların arttığı için bilgisayar fiyatları yükseldi bende işlemciyi yenilemesem 1660 super'e dar boğaz yaparmı ? kasam ısınırmı...
Top Bottom