Arama sonuçları: *

1. Jackk_Sparrow

Mavi Ekran Mavi Ekran Hatası-Minidump

Bilgisayarı açtım lole tıkladım bi anda mavi ekran yedim. Bakabilir misiniz bi sebebi neymiş. https://drive.google.com/file/d/1k6p2FFOGRCFndUV2RveFWmWBXZA4g0Fc/view?usp=sharing 1695372902 Kimse mi yok yav
  2. Jackk_Sparrow

PC Hocası 4060 lı sistem alınır mı?

Arkadaş bilgisayar toplayacaktı bu sistemi görmüş 2 günce önce. Bütçe maks 20k falan olunca gayet iyi gibi geldi ssd yükseltilir vesaire. Rtx 4000 serisini hiç bilmiyorum nasıl bu sistem alınır mı ...
  3. Jackk_Sparrow

600-750tl arası Kulaklık Önerisi

Kulaklık kırılmasın mikrofonu iyi olsun yeterli sanırım. Piyasayı takip etmediğimden bilmiyorum bu bütçede hangi kulaklık iyidir. 600 TL ye güzel kulaklık kalmamış sanırım 750 yi falan geçmezse güzel olur. 1663496091 Forum ölmüş
  4. Jackk_Sparrow

Kısayolların Sol Altında Siyah Kutular Oluştu

Valorant indirmiştim. Vanguard kuruldu, restart attım sonra kısayolların simgesi aşağıdaki gibi oldu. Bu sorunu bir tek technopattaki bir konuda gördüm ama konunun sahibi windows ultimate tweaker kullandım sorun çözüldü diyip gitmiş. O uygulamayı nasıl kullanıcağımı bilmiyorum. Başka bir bilgisi...
  5. Jackk_Sparrow

Mavi Ekran Minidump dosyama bakar mısınız?

Gece gece mavi ekran mı olur.. https://drive.google.com/file/d/1NLB4EWNNISh65h02dDkAgNO9_d6yV-39/view?usp=sharing
  6. Jackk_Sparrow

Masaüstünde Bilinmeyen Bir Sürü Dosya

Bilgisayar 50 kat yavaş şu an. Kardeşim youtube'dan bakarak minecraft ile alakalı bazı dosyaları değiştiriyormuş sonra masaüstündeki her şey yok oldu. Sağ tıklanmıyordu falan ben de araştırdım sistem geri yükleme yaptım her şey geldi fakat pc çok yavaş ve resimdeki gibi oldu masaüstü. Şu an ne...
  7. Jackk_Sparrow

Corsair Harpoon Rgb Pro Sağ tık basmama sorunu

Sağ tık baya kafasına göre basmıyor. Başlarda fena değildi sorun geçmişti ama şimdi kanser ediyor. Nasıl servise yollarım? 1 yıl bile olmadı kullanalı ama 1 yıla yakın oldu. Hiç tavsiye etmiyorum zaten bu kadar dandik bir ürün görmedim, tıklama anahtarları yatak yayı gibi hızlı basamıyorsunuz...
  8. Jackk_Sparrow

İnceleme WD Black SN750 1TB M2 SSD İncelemesi

Amerikadan babama hediye gelen Msi GL75 Leopard laptopunun ssd si 250gb dı ve hızı da yüksek değildi(Toshiba). Yeni ssd almaya karar verdik. 1tb lık ssd almak istedi babam. Letgodan sıfır kapalı kutu Wd Black 1 tb ssd ilanını gördük. Ürün açılmamıştı ve fiyatı aciliyetten 1050tl yapmıştı. Şu...
  9. Jackk_Sparrow

Yazılımların Durduk Yere kapanma sorunu

Bir anda James Donkey kulaklık yazılımı ile corsair yazılımı aynı anda kapanıyor. Bazen önce biri kapanıyo 1dk sonra diğeri kapanıyor. Böyle f5 atmışım gibi her şey yenileniyo falan kafayı yicem sorun ne olabilir?
  10. Jackk_Sparrow

Yurtdışından Laptop Önerisi

Bi tanıdık yurtdışından laptop getirecek. Açıkçası nereden alacağı hakkında pek bir bilgimiz yok. 17.3 inç olsa iyi olur. Sizce hangi marka veya model tercih edilmeli? Bir sürü model var. Msi lar güzele benziyor. Soğutması nasıldır bilmiyorum. Bütçe de belli değil ortalama 1500 dolar...
  11. Jackk_Sparrow

Memtest86 sonrası Usb belleği Nasıl Düzeltirim?

Memtest86 usb yi 248mb yaptı bunu nasıl düzeltirim? 32gb normalde. Test bitti bu arada.
  12. Jackk_Sparrow

Minidump Dosyalarıma Bakabilir misiniz?

https://drive.google.com/file/d/1LnqrGnA_tqQSN8pXyEHAkd5fVKgXrI4h/view?usp=sharing Bilgisayar kötü durumda :D Bir daha Gta5 i doğrulamayacağım ya da açmayacağım. Büyük ihtimalle sorunlu, silicem zaten. Ssd'de de sıkıntı olabilir bugünüm pc ile uğraşmakla geçti.
  13. Jackk_Sparrow

Bios SSD görmüyor Pc Açılmıyor

Arkadaşlar konu açmıştım fakat artık anasayfada gözükmüyor ve sorunumu çözebilen olmadı. Yükseltme sınırına ulaştım :) Pc açıldığında Reboot and select prober boot device yazıyor. Biosta ssdm gözükmüyor. şu sorunu halledelim minidump dosyalarımı da paylaşırım. Gta 5 dosya doğrularken mavi ekran...
  14. Jackk_Sparrow

Mavi Ekran Yedim Pc Açılmıyor!

Gta 5 dosya doğrularken hafif kasmalar oluyordu ki bu normal bir şey. Ama birden pc aniden dondu ve 30 saniye sonra mavi erkan yedim. Bilmemne Proccess Died falan yazıyodu. Pc yi açtığımda/açıldığında siyah ekran üzerinde beyaz yazı ile Reboot and select Proper Boot Device yazıyor. İnternette...
  15. Jackk_Sparrow

Corsair Harpoon ile Redragon Storm Takas

Corsair Harpoon Rgb Proya sahibim. 5,6 aydır kullanıyorum sanırım. Hiç de memnun değilim. Sağ tıkı çift tıklayabiliyor tıklamayabiliyor. Mousedan kaynaklı değil de anahtarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Hayatımda bu kadar yumuşak tıklayan mouse görmedim. Çok kötü. Hızlı hızlı tıklanıcak en...
  16. Jackk_Sparrow

Bas Gitar Çalan Var mı?

Canım sıkıldı. 1618676069 Yakında elektroya geçiş yapıcam. Daha fazla solo atmaya çalışırsam akustik gitarım vefat edicek. 1618676204 Bas gitar çalan yok mu yav. Grup kuruyoduk iyi olurdu.
  17. Jackk_Sparrow

Valorant ve Lol güncellenirken Pc acayip kasıyor

Sistem Gamingx 1660s R5 1600af Xpg sx8100 512gb Wd blue 1tb hdd Neo forza 2x8 3200mhz ram Sistemi yazmama çok gerek yok sorun yazılımsal gibi ama yine de yazayım. Valorant ssd de lol hdd de sanırım. Sadece bu riotun oyunları güncellenirken oluyor başka hiçbir sıkıntı yok sistemde. Oyun...
  18. Jackk_Sparrow

Öneri Aoc 24G2U vs Acer VG252Qp

Anket falan da koydum boş kalmasın konu diye :D İkisi arasında kalan çok kullanıcı var. Ve Acerin adamakıllı incelemesi yok. Redditten falan da okudum. Acerin paneli Aocun Panda panelinden daha kaliteli. Acerin tepkime süresi daha düşük daha hızlı ve paneli gerçek 8 bit. Aoc Asus tuf gibi...
  19. Jackk_Sparrow

Acer VG252qp vs Aoc 24g2u

Acer olanı 2. El 1 yıl garantili şekilde 1450 TL ye buldum. Aoc olanı da 1500 e buldum. Sizce hangisi daha iyi bu monitörlerden? Aoc olanda Pivot avantajı var. Acerin paneli daha kaliteli olabilir ama Aoc da kötü değil. Acer olan şu anda 2200 civarı fiyat gösteriyor. Aoc da 1700 dür diye...
  20. Jackk_Sparrow

Acer VG252Q Alınır mı?

Acer VG252qpbmiix Monitör 2. el. 22 mayıs 2022 ye kadar garantisi var. En ufak bir sorunu yok demiş. 1450tl. Sizce alınır mı? 24.5 inç 144hz HDR IPS G-sync 2ms ama 0.8 e düşürülebiliyormuş. Gerek olduğunu sanmıyorum.
Top Bottom