Arama sonuçları: *

• Users: skaii
  • Order by date
  1. S

lol oynuyorum ve alt tab atınca fps 1 2 saniye yüksekken bi anda 45 e düşüyor

yok öyle değil, arkadaşta alt tab yaptığında oluyor ama bende oyun sırasında 3 5 dakikada bir oluyor ve 30 saniye sonra geçiyor
  2. S

lol oynuyorum ve alt tab atınca fps 1 2 saniye yüksekken bi anda 45 e düşüyor

bende de var bu sorun yardımcı olabilen yok mu?
  3. S

Raden Relive kayıt sorunu R7 240

Teşekkürler dostum
  4. S

Yazılımla alakalı bence ama yine yazayım E6700 işlemci 3.2ghz(3.8 yaptım) foxconn G41MXE anakart DDR3 1333 MHZ 2X2 RAM MSI R7 240 250W PSU
  5. S

O konuda da yardım gerekiyor MSI Afterburner bilgisayarımda açılmıyor...
  6. S

Arkadaşlar, ben R7 240'ı yaklaşık 2 gün önce aldım. Özellikleri yeni yeni keşfediyorum ve Relive denen bi özellik buldum. İlk başta deneme çekimi yaptım ama videoyu açamadım codec hatası verdi, daha sonra çeşitli codec programları indirdim ama çalışmadı. Sonra bir şey farkettim 1 dakikalık...
  7. S

Anakartım ve İşlemcim desteklemesine rağmen ramler 1333 mhz çalışmıyor

güncellemeyi başaramadım daha doğrusu anakartın yazılımını yükledim biosu güncellemeye çalışınca hata veriyor garip
  8. S

Anakartım ve İşlemcim desteklemesine rağmen ramler 1333 mhz çalışmıyor

Anakartım Foxconn g41mxe ramlerimin biri kingston biri elixir 2x2 gb 1333 mhz anakartım 1333, işlemcim 1066 destekliyor ama ramler 800 de çalışıyor
Top Bottom