Arama sonuçları: *

• Users: Jude
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Jude

okuldan kuzenim alabilir mi

Merhaba ben anadolu lisesinde 12.sinifim beni okuldan kuzenim (22 yasinda) alabilir mi ? Ailem gelemiyor cunku ve almasi lazim
  2. Jude

Out Of Range hatası nasıl çözülür ?

Arkadaşım monitörünü 60hz den 85hz e çekmiş ve ekran gitmiş bilgisayarı yeniden açtığında karşısına şu hata çıkmış ve masaüstü gelmemiş nasıl çözebiliriz çoğu şeyi denedik ama olmadı
  3. Jude

Discord sol üst de konuşanları göremiyorum nasıl çözebilirim ?

Discord da bir ses odasına girdiğim zaman normalde sol üst de konuşanları görmem gerekirken göremiyorum nasıl çözerim ?
  4. Jude

Ryzen 5 4600H + GTX 1650 sistemde Cyberpunk da max 40 fps alıyorum normal mi ?

Bence normal değil bazı ayarlar medium da bazı ayarlar düşük de ama max 40 fps alıyorum sistemim şu Ryzen 5 4600H GTX 1650 8GB Ram
  5. Jude

Cyberpunk 2077'e gelecek olan 40GB ile 100GB mı olacak ?

40GB bir güncelleme daha gelicek deniyor ama eğer o gelirse oyun 100GB olacak sistem gereksinimlerinde 70GB SSD alanı istediği yazıyor nasıl olacak bu
  6. Jude

Yardım Laptopumu açtığımda karşıma Nova Button Menü çıkıyor

Bilgisayarı ilk açtığımda karşıma nova button menü diye birley çıkıyor bunun nedeni nedir ? Sürekli olmuyor arada sırada oluyor
  7. Jude

Forza Horizon 4'ü Game Pass ile indirdikten sonra satın alırsak bir daha indirmek gerekir mi ?

Soru başlıkta gerekir mi bi daha indirme
  8. Jude

Steamde bi hesaptan oyunu indirip diğer hesapta oynama

Ben oyunun olduğu asıl hesaptan oyunu indirsem sonra başka hesaba geçsem ve oyuna tıklasam oyunu sorunsuz oynarmıyım yoksa asıl hesabamı girmem gerekir
  9. Jude

6.500 TL ye sadece itopyadan sistem önerisi

Monitör dahil sadece itopyada sistem önerir misiniz? Teşekkürler
  10. Jude

DirectX sürümü hatası

Arkadaşım valorantda directx ile ilgili bir hata alıyor nasıl çözebiliriz Görsel:
  11. Jude

15000 TL İtopyadan sistem önerisi

Bu bütçeye itopyadan sistem önerir misiniz? Sadece kasa bütçesi 15000 1605856448 sadece itopya
  12. Jude

15000 TL ye oyun için sistem tavsiyesi

Evet bu bütçe sadece kasa için önerilerinizi bekliyorum
  13. Jude

1000 TL ye kadar kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

Öneride bulunurmusunuz
  14. Jude

Cyberpunk 2077 oynatır mı ?

Bende bir laptop var özellikleri ise şöyle Ryzen 5 4600H GTX 1650 8GB Ram Ben bu özellikteki laptopumla cyberpunk oynayabilirmiyim ?
  15. Jude

Bu indirmem gereken Kaspersky mı

1604312792 @Treyarch
  16. Jude

Everest SGM X7 PRO Programı var mı ?

Arkadaşım bu mouse ı almış bir programı varmı bu mouseun
  17. Jude

Steam Hallowen indirimleri 2 kasım saat kaçta biticek ?

Kaçta bitecek
  18. Jude

Dualshock 3 ü nasıl Laptopuma bağlarım ?

Soru başlıkta nasıl bağlarım ?
  19. Jude

Assetto Corsa alınır mı ?

Az önce indirimden 15 TL ye Asseeto Corsa aldım sizce nasıl bir oyun zevkli mi ?
  20. Jude

Rambo_87 yinemi forumu bıraktı

@Rambo_87 Ertu abi yine forumumu bıraktı bilgisi olan ?
Top Bottom