Arama sonuçları: *

1. Ordulu

Amazon Prime Gaming Aktif Edilemiyor

foruma uzun süredir sürekli kullanmıyorum, bu tarz işim düşerse uğruyorum kusura bakmayın.
  2. Ordulu

Amazon Prime Gaming Aktif Edilemiyor

Bu şekil hata veriyor oysaki telefon numaramı kaydettim. Farklı bir telefon numarası da denedim olmadı. Bilen varsa yardım edebilir mi? 1711849641 ustam neden gülücük emojisi atıp saldınız anlamadım
  3. Ordulu

Samsung TV Karşılaştırma ve Önerisi

https://www.hepsiburada.com/samsung...aza=EPATeknoloji&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.82.9 1. seçenek. Samsung 50CU7000 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatı, Yorumları - Trendyol 2. seçenek. Amazon.com.tr 3. seçenek. Arkadaşlar bu üçünden birini daha uygun fiyata neredeyse 10k...
  4. Ordulu

lenovo P11 Pro 2 Gen Alinir mi

Media Markt ta 11999tl klavye + kalem + tablet 6gb ram 128gb hafıza 120hz ekran yenileme hızı var almayı düşünüyorum almalimiyim?
  5. Ordulu

Kasa fanının RGB aydinlatmasi açmam için gerekli olan bağlanti nedir?

Peki deneyeceğim teşekkür ederim.
  6. Ordulu

Belkide reset swtich tuşuna bağlı olmadigin için yanmiyordur bence çünkü reset switch tuşu ile renk ayarı yapılabiliyor.
  7. Ordulu

Bende sadece fan bağlanti molexleri var. 1692283072 Beyaz molexin tam adını öğrenip almam gerek.
  8. Ordulu

Kasam RANKER VIRGO bu ekran görüntüsü de kasanın rgb aydınlatma açma videosundaki bağlantılar. Benim kasamda beyaz olan baglanti yok. Bu bağlantının ne olduğunu bilmiyorum.
  9. Ordulu

XPG 3000 MHz RAM ile XPG 3200 MHz RAM birlikte çalışır mı?

Bende xpg 3000mhz 8gb RAM var. Zamanında param çıkışmadıgı için ikincisini alamamıştım. Şu an RAM'i yükseltmek istiyorum. xpg 3200mhz 8gb olan RAM'i alsam ve aynı MHz değerlerinde çalıştırma şansım varsa çalıştırsam sıkıntı yaşar mıyım? Dual channel verimi olur mu? Anakartım B450-S2H.
  10. Ordulu

PS4 kolu ile PS3 kolu aynı anda PC de bağlı olabilir mi?

PS4 kolum var bir PS3 kolu almak istiyorum çünkü PS4 kolundan daha ucuz ancak bu ikisi nasıl bağlanır bilmiyorum. PS4 kolunu DS4 Windows ile kullanıyordum PS3 kolunuda aynı uygulama üzerinden kullanma şansım var mı?
  11. Ordulu

Corsair Katar Pro 300Tl Alınır Mı?

lod sorunu felan var diyorlar size oldu mu?
  12. Ordulu

Corsair Katar Pro 300Tl Alınır Mı?

eski mausem g300s kablosunda sıkıntı var sanırsam durmadan kopukluk yaşıyorum o yüzden yeni mouse bakıyorum katar proyu gördüm 300tl ye alınır mı acaba
  13. Ordulu

Yemek Sepeti İlk Siparişimde Kodu Kullandırtmıyor.

karttan daha önce sipriş vermedim de telefondan verilmişmidir bi fikrim yok.
  14. Ordulu

Yemek Sepeti İlk Siparişimde Kodu Kullandırtmıyor.

Merhaba, yemek sepetine yeni üye oldum ancak ENFES50 kodunu kullandırmıyor. Sadece yeni kullanıcılar için geçerlidir diyor. Hesabı açalı 1 saat anca olucak. Daha önce sipariş de vermedim neden kullandırtmıyor anlamadım.
  15. Ordulu

Çözüldü✓ Ekran kartım boşta %80 - %90 kullanılıp azalıyor

512 kullanıyordum 52x küsür bişi gelmişti en son ondan sonra oldu ne olduysa 512 geri yükeleyeceğim. Teşekkür ederim.
  16. Ordulu

deneyip size dönücem 1665787386 472 sürümünü kurdum durum bu 1665787401 max %7 gördüm
  17. Ordulu

driver gibi şeyler sebep olmuş olabilir mi. Daha geçen gün güncelledim.
  18. Ordulu

çok garibime gitti bu olay önceden olmuyordu
  19. Ordulu

bu şekilde gösterim.
  20. Ordulu

1665785824 her ss aldığım zaman bu şekilde %100 e de çıkıyor. Ben bu işten bişi anlamadım hocam
Top Bottom