Arama sonuçları: *

1. ZeroN9

İos smslerim kayboluyor

İphone 6s cihazıma bazen smsler sadece ana ekranda görünüyo sonrasında kendiliğinden siliniyo sms kısmında da yok sebebi nedir
  2. ZeroN9

Windows simge boyutları

Derdim çözmek değil teşekkürler yine de 1676063100 Neyi internetten indirip anlayamadım
  3. ZeroN9

Windows simge boyutları

Kardeşim bilgisayar kullanıyordu simgelerin boyutu çok minicikti ve yerleri düzensiz şekilde değişmişti Sebebi nedir virüs olabilir mi?
  4. ZeroN9

windows kurarken ürün anahtarı lazım mı

tamamdır teşekkürler
  5. ZeroN9

windows kurarken ürün anahtarı lazım mı

usbden windows 10 kurucam ama ürün anahtarım yok yine de kurabilir miyim
  6. ZeroN9

NBA 2K21 badge barı dolmuyo

tmm ozmn alabileceğim 1 upgrade varmış onuda almışım teşekkürler :)
  7. ZeroN9

1622042886 mavi ve kırmızı bar ilk kez tamamladım ve o andan beri böyle 1622042914 ama yeşil ve turuncu barı 3 4 kez tamamladım bunu soruyorum
  8. ZeroN9

kb kafamda tam oturmadı sanırım tam anlatamadım oyundan görsel atıcam birazdan
  9. ZeroN9

hayır maç oynadıktan sonra finishing olsun shooting olsun bu barlar dolarken finishing ve defense barı max yazıyo asla artmıyo artmamasının sebebini bilmiyorum yoksa oyunu biliyorum hep izlerdim bedava olunca oynamaya başladım 1622042031
  10. ZeroN9

Mycarrer oynarken finishing ve defans barı doldu max diyo hem badge açamıyorum çözümü nedir overall ın artması mı gerekiyo 70 overall ım
  11. ZeroN9

NBA 2K21 online nasıl oynanır

peki nasıl oynayabilir bilgisi olan var mı 1621630297 arkadaşımı online görüyorum oda beni görüyo davet ediyoruz birbirimizi ama davet gelmiyo
  12. ZeroN9

NBA 2K21 online nasıl oynanır

ben epic games üzerinden bedava şekilde oyunu aldım ama arkadaşım steamdan almış online olarak birlikte oynayabilir miyiz?
  13. ZeroN9

intel 11. nesille kullanılabilir anakartalr

daha tam olarak karar vermedim ama 11400 düşünüyorum
  14. ZeroN9

intel 11. nesille kullanılabilir anakartalr

11. nesil ile kullanılabilecek en fiyat performans yada ucuz anakart nedir
  15. ZeroN9

TL Launcher güvenilir mi?

evet bende onu kullanıyorum bi sıkıntı yok
  16. ZeroN9

saglamindir.net güvenilir midir?

yeni bir oyun indirmek istiyorum saglamindir.net güvenilir mi virüs falan olur mu?
  17. ZeroN9

valorant sheriff skinleri

yağmacı yada anomali sheriff almak istiyorum tam kesin değil ama sizce hangisi
  18. ZeroN9

VALORANT Asil Vandal vs Yağmacı Vandal

bence asil
  19. ZeroN9

valorantta gloot kullansam banlanırmıyım

gloot uygulaması valorant ve dğier oyunlarda görev yapıp para kazanbileceğiniz bi uygulama kullansam 3. parti yazılımdan ban yermiyim
  20. ZeroN9

Öneri Ücretsiz Minecraft Sunucusu Kurma

kendi bilgisayarımızdan oluyorsa nasıl oluyor zor bir işmi bilen varmı
Top Bottom