Arama sonuçları: *

• Users: ZeroN9
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ZeroN9

İos smslerim kayboluyor

İphone 6s cihazıma bazen smsler sadece ana ekranda görünüyo sonrasında kendiliğinden siliniyo sms kısmında da yok sebebi nedir
  2. ZeroN9

Windows simge boyutları

Kardeşim bilgisayar kullanıyordu simgelerin boyutu çok minicikti ve yerleri düzensiz şekilde değişmişti Sebebi nedir virüs olabilir mi?
  3. ZeroN9

windows kurarken ürün anahtarı lazım mı

usbden windows 10 kurucam ama ürün anahtarım yok yine de kurabilir miyim
  4. ZeroN9

NBA 2K21 badge barı dolmuyo

Mycarrer oynarken finishing ve defans barı doldu max diyo hem badge açamıyorum çözümü nedir overall ın artması mı gerekiyo 70 overall ım
  5. ZeroN9

NBA 2K21 online nasıl oynanır

ben epic games üzerinden bedava şekilde oyunu aldım ama arkadaşım steamdan almış online olarak birlikte oynayabilir miyiz?
  6. ZeroN9

intel 11. nesille kullanılabilir anakartalr

11. nesil ile kullanılabilecek en fiyat performans yada ucuz anakart nedir
  7. ZeroN9

saglamindir.net güvenilir midir?

yeni bir oyun indirmek istiyorum saglamindir.net güvenilir mi virüs falan olur mu?
  8. ZeroN9

valorant sheriff skinleri

yağmacı yada anomali sheriff almak istiyorum tam kesin değil ama sizce hangisi
  9. ZeroN9

valorantta gloot kullansam banlanırmıyım

gloot uygulaması valorant ve dğier oyunlarda görev yapıp para kazanbileceğiniz bi uygulama kullansam 3. parti yazılımdan ban yermiyim
  10. ZeroN9

minecraft survival serverları

arkadaşımla arada mc survival giriyoruz ama aternosda çok sıra oluyo baya beklemek gerekiyo bildiğiniz başka ücretsiz server kurabileceğimiz bir yer var mı?
  11. ZeroN9

evden para kazanılabilir mi

bilgisayar almak için para biriktiriyorum ama korona oldu için ailem çalışmama izin vermiyo acaba evden para kazanılabilecek bir yöntem var mı
  12. ZeroN9

valorant delipop skinleri

yeni delipop 2 skinleri geldi delipop vandal sizce alınır mı? alan varsa nasıl memnun mu aslında çok almak istemiyordum ama hoşuma da gitmiyo değil sizce alınır mı
  13. ZeroN9

türknet ping değerleri

2-3 gün oldu türknete geçeli hızımız arttı ama ping eskiden fazla çözümü var mıdır
  14. ZeroN9

mikrofon çalışmıyor yardım edin

arkadaşım crackli soundpad indirmiş şuan. silmiş fakat mikrofonu çalışmıyo nasıl çözülebilir
  15. ZeroN9

Türknet nasıldır ????

Türk telekomdan Türknete geçmeyi düşünüyoruz türknet nasıl pek bi bilgim yok
  16. ZeroN9

minecraft ta çok lag oluyo

arkadaşımla oynarken aşırı derecede lag oluyo bildiğiniz bi çözüm var mı
  17. ZeroN9

laptop um rainbow six siege i kaldırırmı

Rainbow six siege kaldırırmı işlemci: i5 6200U ekran kartı: İntle Hd graphics 520 --- AMD radeon (tm) R5 M330 ssd yok
  18. ZeroN9

valorant gece pazarı ile ilgili

valoranta gece marketi geldi ama bu market değişiyormu ne kadar sürede değişiyo yoksa 32 gün boyunca aynı mı kalıyor merak ettim .
  19. ZeroN9

i5 6200U + R5 M330 pcim cyberpunk oynatır mı ?

laptop var valorantta en düşük ayarlarda 80 100 fps arası alıyorum acaba cyberpunk indiesem oynayabilirmiyim işlemci: i5 6200U ekran kartı: intel hd graphics 520 --- AMD radeon tm r5 m330 ssd yok
  20. ZeroN9

valorant la alakalı yardım

valorantta bir anda avrupadan oyuncularla eşleşmeye başladım sebebini ve nedenini bilen varsa yardım etsin !!!!!!!!!!
Top Bottom