Arama sonuçları: *

1. sametekinci

Maks 7500tl bütçe ile laptop tavsiyesi lütfen

Arkadaşlar acil birazdan alacağım 7500tl laptop önerisi bekliyorum
  2. sametekinci

Wireless Adaptör Önerisi

Fiyat performans bir ürün varmı kesin bunu almalısın , bu çok iyi dediğiniz bir ürün ?
  3. sametekinci

Fiyat performans notebook önerisi

Oyuncu laptopu değil fiyat performans notebook arıyorum. Arkadaşlar fiyatına göre alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarı almak istiyorum. Aradığım özellikler: •Bataryası iyi olursa güzel olur •Google , Opera vs tarayıcı üzeri iş yapıyorum sadece bu iki özelliği olsun yeter yani hiç oyun vs...
  4. sametekinci

Dosyaları düzenleme

Arkadaşlar telefonumdaki fotoğraf , videolar , müzikler , pdf dosyalar vs çok karışık fotoğrafları tek klasöre videoları tek klasöre vs toplamanın bir yolu varmı veya bir uygulama varmı bildiğiniz ?
  5. sametekinci

İşlemci için soğutucu önerileriniz

Arkadaşlar amd ryzen 5 3600x kullanıyorum ve stok fandan memnun değilim bir işlemci soğutucu alacağım ve önerilerinizi bekliyorum ama böyle kardeşim al bu f/p cidden bunu almalısın dediğiniz ürünler olsun :) Not:Kule tipi de olur sıvı soğutma da olur yeterki f/p olsunlar
  6. sametekinci

Donanım arşivi sistem 2 oyun hediyesi

Arkadaşlar amd rewards tan kodu hallettim aşağıda ekran görüntüsü bıraktım sizde de böyle mi ? oyun çıktığı zaman mı burası güncellenecek ?
  7. sametekinci

Ürünün faturası

Arkadaşlar mouse almıştım garantisi var faturası var satıyorum alıcı buldum faturada t.c kimlik numarası vs yazıyor bir sıkıntı olur mu ? ürünü verirken faturasını da vereceğim
  8. sametekinci

Amd wraith prism alınır mı

Arkadaşlar ryzen 5 3600x işlemci kullanıyorum ve işlemcim için bu soğutucuyu almak istiyorum. Nasıl bir soğutucu tavsiye eder misiniz ? ve internette fiyatlarına bakınca farklı farklı sitelerde çok orantısız fiyatlar var güvenilir biryerden link atabilir misiniz
  9. sametekinci

Da sistem 2 oyun hediyesi

Arkadaşlar da sistem 2 nin yanında horizon zero dawn oyununu ücretsiz veriliyordu 25 haziranda mail attım hala dönüş yapılmadı sizde de durum aynı mı ?
  10. sametekinci

Ekran kartı driver

Arkadaşlar asus tuf 3-rx 5600xt-t6g-evo-gaming ekran kartını kullanıyorum bu ekran kartı için herhangi bir driver yüklememe gerek varmı ? (win10 kullanıyorum) Altta asus sitesinde bulunan driverlerin ekran görüntülerini paylaştım oradan bakıp yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim...
  11. sametekinci

Bu anakart nasıl önerir misiniz ?

Arkadaşlar aldığım sistemde bu anakart var nasıl sizce iyi mi ? Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim
  12. sametekinci

Hangisi daha iyi sizce ?

Ryzen 5 3600 vs ryzen 5 3600x hangisini almamı önerirsiniz
  13. sametekinci

4000tl ye kadar laptop önerisi

Arkadaşlar eniştemin 4000tl bütçesi var bu fiyata alabileceği en iyi laptop önerilerinizi bekliyorum
  14. sametekinci

Bu fiyata değer mi sizce ?

Arkadaşlar bu kasa 8bintl bu fiyata bu kasa değer mi sizce ?
  15. sametekinci

İkiside aynı fiyat hangisini seçmeliyim ?

Arkadaşlar bu iki ram den hangisini seçmeliyim ?
  16. sametekinci

7700tl sistem önerisi

Arkadaşlar 7700tl bütçem var oyun ve bazen yayın için sistem önerebilir misiniz bu fiyata alabileceğim en iyi sistemi toplamak istiyorum
  17. sametekinci

6156tl yayın ve oyun için sistem önerisi

Arkadaşlar tam olarak 6156tl bütçem var yayın ve oyun için bu fiyata alınabilecek en iyi sistemi önerebilir misiniz :) şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim Küsüratıda yazmak istedim kötü yorum yapmayın lütfen
  18. sametekinci

Öneri Gamepower Warcry

Arkadaşlar Gamepower Warcry kasa arıyorum ama bir site haricinde hiçbir yerde yok o siteden de almak istemiyorum hazır sistem olarak satıyor stoğu bulunan site , gamepower a mail attım stokla ilgili dönüş yapmadılar sosyal medya hesaplarına yazdım dönüş yapmadılar ne zaman stoğa girer bu kasa...
  19. sametekinci

500tl ye kadar oyuncu kulaklık önerisi

500tl bütçem var kulaklık önerisi
Top Bottom