Arama sonuçları: *

1. S

12K OEM sistem Vatan Bilgisayar

O sistemi gördüm alacaktımda stok direk bitti
  2. S

12K OEM sistem Vatan Bilgisayar

Selamlar, Vatan Bilgisayar içerisinde 10 - 11Kya ekran kartlı(Apu olmayacak) bir sistem bakıyorum. Bir sistem buldum 1650 i5 11400 11K cıvarındaydı nasıl sizce alınır mı ? Fivem ve valoranr oynayacağım sadece arada YouTube falan takılırım
  3. S

Monitör dahil 12k sistem önerisi

Selamlar, Vatan Bilgisayar içerisinde 10 - 11Kya ekran kartlı(Apu olmayacak) bir sistem bakıyorum. Bir sistem buldum 1650 i5 11400 11K cıvarındaydı nasıl sizce alınır mı ? Fivem ve valoranr oynayacağım sadece arada YouTube falan takılırım
  4. S

3-4K toplama/hazır PC öneri

Arkadaşlar lütfen bana PlayStation demeyin, yazılım yapmak ve ek olarak oyunlar içerisinde süre geçirmek için alacağım maddi durumum bu bütçeyi destekliyor.
  5. S

775 Pin İşlemci Ve Ekran Kartı Önerisi

Ekran Kart Üst Düzey Bişey İstemiyorum Zaten, Ufak Çaplı Oyunları Kaldırması Yeterli Olur.
  6. S

300 Wat Bir PSU'um Var X5460'yi araştırdıgımda 771 Pin Diyor Alsam Taksam Uyarmı Acaba?
  7. S

775 Pin En İyi İşlemci Ve Alabilecegim En İyi Ekran Kartı Nedir Sizce?
  8. S

Format Atarken Sürücü gözükmüyor

USB PORTUNU DEĞİŞTİRİYORUM AMA Gene ayni hata veriyor lütfen çözmeye yardım edin
  9. S

PCI Express x16 veya GMA X4500 İçin EKRAN KARTI Önerisi lazım

Anakartım PCI Express x16 ve GMA X4500 Ekran Kartlarını Destekliyor Benim İÇİN önere bileceginiz bir ekran kartı varmı?
  10. S

Vatan bilgisayar Taksit Seçenekleri Neydi Acaba 🤔

Dostlarim Ben OEM i Bilgisayar Satin alacagim Fakat Peşin Odeyemeyegimden Taksitle Almayi planliyorum Eger bi Bilginiz Var Ise Lütfen Yanitlayin.Simdiden Teşekkürler
  11. S

Sizce Bu Bilgisayar Nasil ?

Sağol buyuk imal oyle yapacagim
  12. S

Sizce Bu Bilgisayar Nasil ?

Dostlarim Abilerim ,Ablalarim Bu Sistemi Almayi Planliyorum Cok Ust Duzey Oyunlqr Oynamak Icin Almiyorum Dusuk Seviyede Oyunlar Icin Örnek; unturned,SA:MP,CSGO,Minecraft,ETS2 Sadece Bu Oyunlari Oynamayi Planliyorum.Bazende Yayin Acabilirmiyim? Sistem Özellikleri Intel Core i5-4460 3.4Ghz...
Top Bottom